Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

jak tak czytam ile niektórzy jedzą to nie zazdroszcze wam wydatków na zywność ;p 

 

 

a z innej beczki, jeśli ktoś lubi burger kinga to powróciła do niego okresowa świetna kanapka, chyba nazwya sie long chilli cheese

składa sie z 3 kawalków mięsa, sera, ostrych papryczek i sosu serowego :D

ogolnie mięso, roztopiony ser i ostrość, 3 najlepsze rzeczy w życiu :D

 

polecam spróbować :D

 

produkt-xtralongchilicheese.jpg

Odnośnik do komentarza

tez nie lubicie warzyw typu pomidor czy salata w burgerach? 

jalubie ale nie jest to wymóg, np mcroyale w maku nie ma wiele warzyw i go lubie, podobnie właśnie omawiany long chilli cheese i też big king xxl nie mają pomidora ani sałaty, ale mają inne zalety;)

 

ale ogolnie lubie, i jak robie w domu to zawsze daje pomidora i sałate

Odnośnik do komentarza

Kiedyś pamiętam jak amerykańska wycieczka była w Macu w Katowicach i jakiś czarny wyciągał ten mały plasterek ogórka z cheeseburgera, i to jeszcze przy ladzie :confused:

 

Nie wyobrażam sobie kanapek bez tych dodatków, i tak są słodkie i napchane wzmacniaczami smaku, ale ogółem bardzo lubię sałatę w Big Macu czy ogórka w cheeseburgerze. Ale tak czy owak najlepszy to musi być sos - miodowy, musztardowy, albo tatarski do Fish'a - yummy!

 

Co innego jak się je fasta z budki, tam to warzywa to podstawa, gdyż są one w stanie przebić smak starego mięsa i ugotowanej bułki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zjadłem "kebaba" od prawdziwego Turka (wiem, nie powinienem dawać im zarabiać, ale po piwie byłem i chciało się kebaba). Poza tym jadła tu Magda Gessler i zachwalała:
http://tvnplayer.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-11,S07E11,19801.html
Za osiem złotych dostałem wielkiego zawijańca w wersji wegańskiej, czyt. bez mięsa.
Opłacało się bo zawijaniec wielki, pełno warzyw, smakowało, nie czułem się po tym że zjadłem coś syfnego, zmielonego.
Nawet i polecam i chyba jeszcze tam zawitam.
 

Odnośnik do komentarza

Teraz w burger kingu mix dwoch najlepszych tam kanapek czyli Long chili cheese oraz Big King XXL pod nazwa Hot big king xxl. Po prostu cudo dla mnie, niestety po(pipi)usy sobie zycza 15 zyla za sama kanapke wiec jest to sporadyczna przyjemnosc ;P

 

Sama kanapka w smaku jak Long chili cheese a jesli chodzi wielkosci to big king xxl.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

uważaj, ja kiedyś w lidlu kupiłem mrożone hamburgery (samo mięso wołowe) i było napisane ze 98% mięsa a reszta to tylko przyprawy, więc wydawało by sie że powinny byc spoko, ale okazało sie że smakują jak stara podeszwa , nawet nie zjadlem calej paczki

 

 

oczywiscie nie ma pewnosci jakie są te twoje ale sam % zawartości mięsa niczego nie gwarantuje ;/

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Yano, wlasnie przed momentem wrocilem z szybkich zakupow podczas przegladania lodowy z miesem zaswiecila mysl "o, tuz to te burgery co ktos na forum pisal ostatnio" przed wrzuceniem do kosza poczytalem sklad i niestety dalem spowrotem do lodowy. Cenowo tez dupy nie urwalo bo chyba wychodzi 27 zetka za kilo, wiec w tej cenie to juz wole kupic dobry kawal miecha u sasiada na wsi co sam krowy morduje i sam zmielic pod burgery. Jesli juz mialbym kupic z takich tanich (chociaz to w biedrze to nie tani) zamiennikow to wole te paczki mielone w Kauflandzie 500g za 6 czy 7 zeta. Ulepisz z tego tez troche burgerow a smakowo malo czuc roznicy.

Odnośnik do komentarza

ostatnio robilem burgery z przyrzadzonym wczesniej sosem bbq. urwaly mi du,pe dawno nic tak dobrego nie zarlem.

 

http://allre(nene)es.com/re(nene)e/bourbon-whiskey-bbq-sauce/

przepis na sos. jest kosmiczny. dodajesz do miecha, lepisz burgery, wrzucasz na grill. potem do bulki, na to pomidor, ogor i sos (majonez, keczup, posiekany drobno ogorek).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...