Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

nigdy bym tyle za burgera nie dał co oni sobie tam liczą

 

Jest to dużo, jak się myśli w kontekście "burgera za 3zł z maka". Teraz wyobraź sobie to samo danie w restauracji tylko rozłożone na talerzu na czynniki pierwsze: 200g mięsa wołowego (krowa kosztuje sporo), pieczywo, warzywa, sos. Wyjdzie więcej niż 17 zł pewnie;)

 

Poza tym za pizzę 40cm (która jest tylko kupą mąki) ludzie wydają 30zł bez pierdnięcia, no to lepiej już zjeść coś co jest optycznie mniejsze, ale ma więcej wartości. Nie na co dzień, ale od święta do Moa dla dobrego smaku można się wybrać.

Odnośnik do komentarza

 

nigdy bym tyle za burgera nie dał co oni sobie tam liczą

 

Jest to dużo, jak się myśli w kontekście "burgera za 3zł z maka". Teraz wyobraź sobie to samo danie w restauracji tylko rozłożone na talerzu na czynniki pierwsze: 200g mięsa wołowego (krowa kosztuje sporo), pieczywo, warzywa, sos. Wyjdzie więcej niż 17 zł pewnie;)

 

Poza tym za pizzę 40cm (która jest tylko kupą mąki) ludzie wydają 30zł bez pierdnięcia, no to lepiej już zjeść coś co jest optycznie mniejsze, ale ma więcej wartości. Nie na co dzień, ale od święta do Moa dla dobrego smaku można się wybrać.

 

nie jadam burgerów z maka :(

wiem ile kosztuje wołowina.

 

a pizze to kupuje po 2zł :)

Odnośnik do komentarza

hamburger z ciabbaty robiony pare dni temu, jak widać wielkość mięsa nie jest dobrze dobrana do podłużności bułki ale mięso już mialem wcześniej przygotowane i nie mogłem już go poprawić żeby było podłuże, ale ogolnie i tak było bardzo dobre, tylko trzeba podsmarzyć bułke żeby była bardziej miękka i dało sie ją gryźć nie wyciskając wszystkiego ze środka

 

3499pg7.jpg

 

 

ogolnie to robilem w weekend hamburgery dla znajomych i bardzo smakowały, to fajnie zostać pochwalonym, i upewnić sie że sa dobre, bo to że mi smakowały moje własne burgery to nie jest wyznacznik jakości przecież :P

 

ale ogolnie to one serio wychodzą super soczyste i mają bardzo dużo ciekawych smaków połączonych w ciekawy sposób :D

 

 

głodny sie zrobiłem... :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...