Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

bułka w nowym granderze jest zupełnie inna, nawet ok, lepsza niż na fotce

 

ale jest kłopot - to kosztuje ok 19 zł i raczej nie jest warte swojej ceny, mimo że jest sporo żarcia to jednak bardziej sie można najeść kupując 8 skrzydełek za 12zł

 

 

no ale tak żeby spróbować to ok

 

chociaż pewnie skupie sie teraz na pozostałych nowościach a nie bede wracał do podwojnego grandera mimo wszystko

Odnośnik do komentarza

Ja kfc juz definitywnie wykreslilem ze swojego menu i moja noga tam nie postawi. Nigdy nie widzialem tam specjalnie czegos dla siebie a po ostatniej zemscie montezumy pier.dole te "knjape" szczerze. Jak kurczak to tylko z rozna w budzie kolo kauflandu.

 

 

Wczoraj ponownie zawitalem do moa i zaczyna mi sie, mimo wciaz wysokiej jakosci i dobrego smaku, przejadac. Pora poszukac czegos nowego w kategori milonego w bulce.

Odnośnik do komentarza

Przeczytaliscie sobie jak yano jedzie na fast food po kanapke, wyobraziliscie sobie scene jak bezdomny je burgera i odechcialo wam sie fast fooda ? Mieliscie tak kiedys ?

 

KFC potrafi rzeczywiscie wplynac na przebieg naszego trawienia z powodu swoich ostrych kompozycji przyprawowych. Chyba ze dwa razy zamowilem lagodne stripsy i nie powiem, byly spoko.

W niedziele jak wracalem z ziomkiem to sie kazalem zawiezc do BK i o jezu jaki ten big king z dodatkowym bekonem i 3 mieskiem byl pyszny jak na sieciowke. A Drwal z maka to juz od dawna troche suchy wior jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Załatwiłem się zniżki pracownicze w całym food courtcie w galerii. Duże bułki z maka po 4zł polecam ten styl życia.

 

30cm w subwayu za 6zł.

 

W KFC nie wiem, bo nie lubię, ale pewnie też tanio.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Czy można zepsuć dobrą kanapkę dodając do niej (przyjemniej w teorii) więcej sera? No nie, ale KFC się to jednak udało. Grander cheeser to nieporozumienie. Sucha i twarda ciemna bułka, sery, których nie czuć, biedne i wysuszone pieczarki i nie pasująca rukola, a, jeszcze zimny pomidor, jedynie wkładka czyli kurczak w porządku.

 

Żałuję i odradzam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że są tam pieczarki, myślałem, że to nieusmażony kurczak się żuje, wyplułem, a tu pieczarki.

Również nie polecam, jeszcze ten sos taki kwaśny. Drwal nadal najlepszy.

A właśnie, wczoraj zjadłem sobie wieczorem drwala w Macu, ale że dosiedli się znajomi, to wziąłem sobie jeszcze Fishburgera.

To był błąd opychać się tak na noc :/ A Fishburger? Biedna, "goła" bułka, kotlet z ryby i gotowe.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, jak wygląda sprawa z tymi bugerami z nortfisha ? Mam ochotę na jakiegoś fishburgera, ale przecież nie tę płastugę z paluszkiem ze zmielonej pangi z maca. Konkretnie chodzi mi o jakość bułek northfishowych, bo na materiałach promocyjnych wyglądają jak jakieś czerstwe, wysuszone kajzerki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...