Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji wczorajszej szybkiej wizyty w Polsce postanowiliśmy dać jeszcze jedną szansę drwalowi - wleciała wersja ostra i zwykła. Nadal podtrzymuję zdanie, że kanapka dobra, ale nic szczególnego ponadto, obok najlepszej rzeczy w maku to nawet nie leżało niestety. Te fancy frytki też w sumie ok, ale bez żadnego szału.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Krystian ;/

 

Naszła mnie ostatnio chcica na fast food i poleciałem na bułkę do BB, Big King XXL - podwójny burger więc sporo mięcha, niezły sos, w zestawie frytki. O dziwo całkiem długo mnie trzymał ten kotlet, jakiś taki bardziej treściwy niż te kanapki z Maca. Ogólnie polecam chociaż smakoszem śmieci nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Ja przez was ostatnio wybrałem się do Mc odświeżyć Drwala na ostro i powiem, że wchodzi, chociaż czegoś mi w niej brakuje. Ta pikanteria jakaś taka mało pikantna i przez to bułka jest po prostu zwykła i ot momentami coś poczujesz. Ten sos, który dają jest tak ujowy, że głowa mała - kiedyś to przynajmniej robili kanapki faktycznie z jalapenio, a nie jakąś zieloną paćką :(

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Lucek napisał:

Przy okazji wczorajszej szybkiej wizyty w Polsce postanowiliśmy dać jeszcze jedną szansę drwalowi - wleciała wersja ostra i zwykła. Nadal podtrzymuję zdanie, że kanapka dobra, ale nic szczególnego ponadto, obok najlepszej rzeczy w maku to nawet nie leżało niestety. Te fancy frytki też w sumie ok, ale bez żadnego szału.

 

A co jest/bylo lepszego w maku? 

 

 

Tez juz jadlem drwala i spoko ale smrod prazonej cebuli ciagnal mi sie pod nosem przez kilka nastepnych godzin nawet po umyciu zebow 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2017 o 20:19, JJoker napisał:

 

Poproś przy kasie żeby było bez cebuli i sałaty bo nie lubisz.

 

To jest najlepszy protip jaki możesz zrobić, bo zawsze masz wtedy ciepłego burgera, a nie z tych co leżą na tych półkach wcześniej przygotowane, które mogły przeleżeć już te 10 minut. Często tak robię, że jeden składnik wywalę, którego nie lubię i pracownik musi zrobić, takie przepisy, bo ktoś uczulony na coś może być, a beknąć nikt za to nie chce w pracy.

 

A burgera z kurczakiem nigdy nie zrozumiem, nie licząc wyjątków w KFC. No ale drwal jak wjechał to cały terminator w gębie, ostatnio to chyba z rok temu jadłem. Smak ten sam, zapomnieć się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mcp napisał:

Krystian ;/

 

Naszła mnie ostatnio chcica na fast food i poleciałem na bułkę do BB, Big King XXL - podwójny burger więc sporo mięcha, niezły sos, w zestawie frytki. O dziwo całkiem długo mnie trzymał ten kotlet, jakiś taki bardziej treściwy niż te kanapki z Maca. Ogólnie polecam chociaż smakoszem śmieci nie jestem.

No_Maciek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...