Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wybierałem się już kiedyś przetestować do Max Burgers i w końcu zapomniałem o tym, bo nigdy nie miałem po drodze, a w całym Trójmieście jest tylko jedna restauracja. Dziś przejeżdżałem i dotarło do mnie, że to jest ten dzień, okazja i zajadę. Wziąłem tego Burgera w promocji za 6 zł, nazywa się Frisco, do tego wege z jakimś kotletem sojowym w panierce, fryty, krążki cebulowe i wodę. Po kolei, Frisco, jak na kanapkę za 6 zł okazał się być bardzo smaczny, kotlet taki jakby mniej zgrillowany, bardziej smażony, dobry, wyraźny smak. Dodatki to ser, bekon, warzywa, sosy takie standardowe burgerowe, było wszystko w porządku, nic nie było skapciałe, ale największym zaskoczeniem jest bułka. Miękka, pełna i smaczna, a nie jakaś dmuchawka jak w Maku, albo KFC. No kanapka za 6 zł, a była lepsza od jakiejkolwiek z Maka, serio. W ofercie są bardziej złożone kanapki i cenowo raczej standardowo na tle konkurencji, podobnie. Wege Burger, też całkiem spoko, bułka taka sama, kotlet miał wyraźny smak i chrupiącą panierkę, na plus kilka wege opcji, kotlet sojowy, ser halloumi, albo wegański. Ogólnie, testowane burgery wydają się być dość świeże i wyglądają bardzo ładnie. Nie są takimi sztucznymi tworami podeszowymi jak w Maku, no są dużo lepsze, moim zdaniem. Frytki chrupiące, nie nasiąknięte olejem, lepsze niż w innych fast foodach. Krążki ceblowe takie o, po prostu ok, jak to krążki. Keczap też smaczny i co ciekawy jest wolno stojący dystrybutor i bierze się ile chce, nie wydzielają w saszetkach. Ciekawe jest też to, że za napój się płaci wedle wielkości, ale dolewka jest dodatkowo płatna. 

 

Polecam sprawdzić, moim zdaniem, najlepszy Fast Food, który jest takim czymś pomiędzy typowymi fast foodami sieciowymi, a burgerowniami, bo jak wspomniałem wcześniej, żarcie wydaje się być mniej klepane masowo, smakuje mniej sztucznie i chemicznie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Kajzerka + Sałatka + Napój w McD za 10 zł w ofercie śniadaniowej dalej aktualne?

Prawie. Zamiast salatki frytki.

 

10 minut temu, krupek napisał:

Suchoty? W smaku może jest taki sobie, ale z tego co pamiętam, to jest sporo tego sosu, do tego ten placek serowy.

No jak jadlem to bez napoju by bylo ciezko. Nawet nie wiedzialem ze tam jest sos.

 

 

A ostatnio zjadlem mcteasty i chyba chca podkupic klientow burger kinga bo fajny grilowy smak miesa, nie kolejna wariacja mcburgera z innym sosem.

Odnośnik do komentarza

Chamy siknely mi za duzo sosu i zabili troche serek ale i tak bylo ok. Ostatnio mialem okazje jesc za granico owianego legenda big tasty bacon i dla mnie caly czas drwal to nr 1 w maku. A jak jeszcze dodam ze milosc do drwala to prawdopodobnie jedyna rzecz jaka laczy mnie z Rozim to tym bardziej jest to dla mnie wyjatkowa kanapka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...