Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ja je.be dlatego coraz bardziej gardze tym forum xD Wpadlem napisać ontopic, ze zjadlem, ale bez rewelacji, ze wole inne. Rozi (sorry, akurat na Ciebie trafilo) musi to kontrowac, odpisalem ładnie przykladowe knajpy i co w nich preferuje i tyle. Ale zaraz musi zaczac sie goownburza, szydery i bluberyzacja. O kanapke z panierowanym serem topionym XDD

 

Po co na to sie czas w ogole traci to ja nie wiem, tak jest prawie z kazdym tematem, gdzie potencjalnie daloby sie podyskutowac.

Edytowane przez _Red_
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ale w tum temacie 99% postow jest o dolanie. A sam topic nosi nazwe "fast food" a nie "mcdonalds". Napiszesz 2 posty o czyms innym to zaraz idzie blitzkontra od roziego ze jakies (pipi) znowu na wyprzedazy.

 

 

 

A btw, chcialbym wrocic tylko do tego co zostalo odpisane krupkowi: czym sie rozni podjara piwem od podjary burgerem, ze podwojne standardy nie sa tutaj niczym zlym?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, _Red_ napisał:

Ja je.be dlatego coraz bardziej gardze tym forum xD Wpadlem napisać ontopic, ze zjadlem, ale bez rewelacji, ze wole inne. Rozi (sorry, akurat na Ciebie trafilo) musi to kontrowac, odpisalem ładnie przykladowe knajpy i co w nich preferuje i tyle. Ale zaraz musi zaczac sie goownburza, szydery i bluberyzacja. O kanapke z panierowanym serem topionym XDD

 

Po co na to sie czas w ogole traci to ja nie wiem, tak jest prawie z kazdym tematem, gdzie potencjalnie daloby sie podyskutowac.

To sobie pomyśl, że ja wywołuję u niektórych ruję i cieczkę (np. u tego żłoba na m, którego istnienie na forum opiera się na zaczepkach, sucharach (ragidog, pamiętamy) i bieganiu za mną wszędzie), także pomyśl o opędzaniu się non stop od much :reggie: Myślałem, że zniknięcie blubera trochę poprawi jakość dyskusji, ale w niektórych wstąpił jego duch.

 

Odnośnik do komentarza

ale jakiej dyskusji typie, ktoś ci pisze że kanapka 6/10, nie zła ale przehypowana no i okej, a ty jak zawsze odpalasz protokół rejtan.exe i wysmiewasz o 2zł droższe z burgerowni, dajesz jakieś bezbeczne obrazki

 

no nie wiem co tak słabo :dunno: 

 

btw drwala nawet lubię, 1 na sezon zawsze zjem, ale to tyle bo faktycznie jest tylko okej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też nie czaje jarania się drwalem. Jak komuś smakuje to spoko dla mnie to jest takie 5/10 jak reszta większych burgerów z maka. Nie masz co zjeść to się kupi w trasie albo nocy ale żeby się tym jarać albo specjalnie do maka jechać aby to kupić to tak średnio bym powiedział. Zwłaszcza ,że sama bułka i mięso są zwyczajnie średnie. Z takich sieciówek gdzie jedzenie można dostać równie szybko co w mc to lubię bobby burger. Szybko, tanio i nawet smakowo ok chociaż wiadomo ,że do dobrych knajp z burgerami tego nie można porównywać jednak jak na sieciowy fastfood rewelacja. 

Odnośnik do komentarza

MacDonald mi smakuje. Ma jedną tylko wadę, że zwyczajnie nie potrafię się nim najeść. Nie potrafię zrozumieć dlaczego mały hamburger może mieć tyle kalorii. No ale jakbym nie kręcił nosem to lubię smak ich "kanapek". Ja zastosowałem zasadę żeby kupować u nich coś na deser. Zjem dobry obiadek, pojadę z synkiem do parku, po drodze w MacDrive wciągam coś i jest ok. Polecam taki Napoleońsli fortel.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rozi napisał:

Nie wiem czy Bobby Burger jest taki tani.

 

Z tego co pamiętam do 20 zł jest spory wybór a najtańsze chyba startują od 14 zł. Wiadomo ,że to nie są ceny jak w MC gdzie szczególnie opłacają się zestawy ale dalej jest relatywnie tanio. 

 

Przypomniało mi się z MC bardzo mi smakuje McWrap śniadaniowy wieprzowy z pieczarkami, mała porcja ale naprawdę smaczne. 

Odnośnik do komentarza

To tylko kawalek pier.dolonej wolowiny a zachowujesz sie jakbym krzywdzil twoja matke. Czy jak to szlo.

 

A serio to chodzi mi dokladnie o to co napisal grybiarz - jakies swieto lasu bo znow dwa miesiace drwal w menu. Cos jak kevin w tv na swieta, celebrowane tylko u nas.

 

Ale ku.rwa dziala bo mam zamiar oje.bac podwojnego mimo, ze za bekonem w burgerach nie przepadam (mienso z miensem xD)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Rozi Pewnie, że mogą smakować. Sam lubię czasami coś zjeść w maku/burger kingu, ale nie czaję pielgrzymek do tych sieciówek po burgery za prawie 3 dychy. Mazzeo tu chyba wspomniał o Barnie. Taki burger + robione przez nich fryty + salsa, colesław i sos BBQ to koszt 27zł, a jakość produktów i smak nieosiągalne przez maka.

72694050_2724675294217608_71870654083130

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...