Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, MaZZeo napisał:

Byłem wczoraj w BK, zjadłem Big Kinga XXL i Angusa XT - bardzo dobre, nie jakoś specjalne tluste, mięso dobrze wysmażone, nie rozwalały się  , w sumie spoko alternatywa dla burgerowni raz na jakiś czas

 

Te droższe burgery chyba są lepsze od tych zwykłych czizburgerów. Też się chyba wybiorę :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.08.2019 o 16:07, MaZZeo napisał:

Byłem wczoraj w BK, zjadłem Big Kinga XXL i Angusa XT - bardzo dobre, nie jakoś specjalne tluste, mięso dobrze wysmażone, nie rozwalały się  , w sumie spoko alternatywa dla burgerowni raz na jakiś czas

steakhouse z bekonem, sosem bbq i prazona cebula to najlepsze co maja :banderas:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze przy kasie w macu wystarczylo powiedziec, ze chce sie jakis zestaw z promocji i nie trzeba bylo miec przy sobie papierowych kuponow. Nawet jak weszla ta ich aplikacja promcyeaha czy cos takiego to typiara nabijala kupon przy kasie. Dzisiaj nie dalo rady, trzeba jakis kod zeskankwac z aplikacji czy innej go.wnoapki ze smartfona bo trzeba byc "zalogowanym uzytkownikiem". Ja pier.dole.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.07.2018 o 17:53, Rozi napisał:

Dzbany z polskiego oddziału McDonald's oczywiście znowu się nie popisali i dostajemy Burgera Szefa zwykłego i na ostro, łódeczki ziemniaczane, krewetki z sosem chili-lemon i dwa McWrapy - z krewetkami i tzatziki. Krewetki się spróbuje. 

Wszedłem dziś z ciekawości na stronę Maka i rzucili znowu to samo co rok temu :reggie: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z enerdowskiej ofercie makowej mają kanapkę żeberkową

 

mcrib-1.jpg?quality=85&strip=all&w=400&h

 

Ależ dobry sc0rvesyn. Barbecue leje się z tego każdym otworem, a samo mięso ma idealną konsystencję. 

 

 

Natomiast McPedau

 

vegan-mcvegan-mcdonalds1-1068x601.jpg

 

To próba przebicia suchości i wiórowatości makowej wołowiny. Zgoła udana.

 

 

W sezonowej ofercie mają też ciacho z nadzieniem ze smoczego owocu, ale to jakiś św graal, bo wszędzie wyprzedane ;(

Odnośnik do komentarza

Jadłem wegańską niedawno, ale nazywała się McVeggie i nie była taka wypasiona. Przypominała pikantnego kurczak burgera, tyle, że z warzywnym kotletem i nie była sucha, powiedziałbym, że delikatna i mokra, całkiem smaczna. W Amsterdamie jadłem też ostatnio zestaw śniadaniowy. Buła z jajem, croissant, sok pomarańczowy i kawa. Co ciekawe, do rogala były do wyboru Nutella, syrop klonowy, albo dżemory i można byłoby brać, ile się chciało.

Odnośnik do komentarza

No borówkowe mcflurry to się akurat u nas pojawiają od czasu do czasu. A żeby nie było że u nas wszystko najgorzej, to chikker który jest u nas w 2forU, u dojczów 4 ojro piękny kawalerze.

 

Z lokalnych fastfoodów to w Lipsku i Dreźnie natknąłem się na Frittz, serwujące frytki na milion sposobów, m.in. na słodko z batatów z sosem waniliowym, z dżemem albo słodkim twarożkiem, orzechami i rodzynkami xd Spróbowałem opcji waniliowej i dziwne to było doświadczenie. W menu mają też frytki z manioku, ale albo tak dobrze albo tak słabo schodzą, bo w obu punktach chwilowo niedostępne.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jadłem dzisiaj na Orlenie konkret burgera. Spoko kajzerka, z grilla na chrupko weszła, bułka nie wysuszona a dodatki super. Grubo krojone pomidory, czerwona cebula, sałats i pikle. Dobry sosik. Mięso zbite,  niestety pełne chrząstek. Mogliby się bardziej postarać. Jak za tą cenę można zjeść. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...