Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, grzybiarz napisał:

zależy od maca, jego lokalizacji i godziny. U mnie na wsi blisko są szkoły więc o 12:00 palca nie wciśniesz :) wagarowiczy pełno i nie każdy zamawia, a stolik zajmuje.

kolejki, jak wyżej. W mieście obok mają osobną kasę na kawę i ciasta więc tam nigdy nie czekałem 10 minut.

 

A najgorsze to jest KFC. Wprowadzili tam w końcu te zamawianie przy tym ekranie?

 

Chyba bardziej od obslugi. Ja dzisiaj w Lebroku bylem przejazdem i ludzi full. Zamowilem na ekranie, poszedlem rece umyc i cyk zamowienie gotowe. Czasami jak mniej kumata obsluga to wolniej im to idzie.

 

 

 

No bigmac ma 509kcal wedlug tabeli maka. To drwal 1000 max

 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, MaZZeo napisał:

no i podwójny drwal zaliczony, w sumie to mógłbym zjeść takie dwa xD po rozjemcy tasiemca z barna chyba żaden burger już mnie nie zaskoczy :reggie:

 

 

Tez oyebawszy ostatnio. No dobry, jedyne co jest relatywnie smaczne w McD. Ale jakos specjalnie nie cisnie nnie na powrot, wole coś z lokalnej burgerowni. Wieksze, tansze, lepsze i bardziej nasycone smakiem dobrej wołowiny.

Odnośnik do komentarza

Drwal? Czy można o bardziej przehypowaną kanapkę? XDDD Dzisiaj na test poszła wersja V E G E (tę klasyczną już znam) i to wszystko za(pipi)ane majonezem, ale to tak że czułem jakbym jadł majonez z dodatkami. Wisienką na torcie było jednak to, że w środku dostałem dwa plastry boczku.

 

W ogóle kolejka niesamowita i szanuję speców od marketingu, bo sprzedać tak przehypowany produkt w takiej ilości to trzeba się urodzić z darem do wciskania ciemnoty. :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2019 o 23:17, Rozi napisał:

Gdzie jest burgerownia z burgerami większymi i tańszymi niż 19 złotych, bardziej nasyconymi smakiem wołowiny?

Hm no nie chcę uzyc słowa "Moa", a tam za 18 zl chyba jest spory cziz (co prawda bez panierki jak w Drwalu). W okolicy mnie otworzyli nową burgerownię, buły tygodnia są po 15-17 zł - spodziewałem się kapcia, wskoczyły od razu do mojego top 3

 

 

Ale... ale w zasadzie dlaczego ta dyskusja? Pytasz zaczepno-retorycznie czy serio chciales wiedziec? xd Bo bronic makdonaldowego wyrobu za 18.60 zl gdy naprawde o lepszą wołowinę nietrudno. Chociazby z faktu, ze McD nigdy nie zrobi srednio wysmazonego klopsa (chyba? Nie spotkałem się). A dla mnie krowa ma smak jak jest czerwona i soczysta, a nie szara jak mielony u babci.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No moa podstawowy jest wiekszy niz to co daja w macu. I chyba 18zl.

 

Tez nie rozumiem skad hajp na drwala w sensie, ze nastaje listopad i ludzie zaczynaja psiac, ze ooo drwal w macu.

 

Raz jadlem i smakowal jak wiory wiec w sumie nazwa pasuje (bo kumacie, drwa rabia, wiory leca hehe heeeee). Ale w tym roku sobie znow odswieze opinie.

Odnośnik do komentarza

Drwal jest dobry, da się nim najeść, do tego pepsi/cola i bebech napchany. Nie ma jednak co ukrywać, że w tej cenie nie można znaleźc czegoś lepszego, bo można, ale Mc ma ten charakterystyczny smak, który osobiście mi pasuje i lubię do niego wracać.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

dokladnie, to ze jest tani to jest jakis ultra cebulowy argument. w jego cenie kupisz 3-4 hotdogi z zabki i tez sie najesz. nie mniej zdrowy posilek niz mcdolanowe 'jedzenie' z probowki.

 

'bardziej wypelniony smakiem wolowiny'

 

szkoda ze nie wypelniony wolowina. :yao:

 

w ogole zydzenie kilku zlotych i forsowanie takiej 'ekonomicznej opcji' to chyba tylko jakis argument kogos, kto tam wpie.rdala codziennie i dolozenie 6-7 do kanapki codziennie w skali miesiaca pusciloby go z torbami. no wiec rozi: wpierdalasz tam codziennie czy jestes po prostu zakladnikiem mcdonalds z syndromem sztokholmskim?

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...