Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Starzy, poważni ludzie mają zaburzoną percepcję smakową.

 

Nort fish ma nową rege ofertę. Buraczana tortilla z buraczanym kotlecikiem, fetą, jakimś zieleskiem i guacamole. Kotlecik jest nim tylko z nazwy, to bardziej kawałki startego buraka trzymające się siebie na słowo honoru i obtoczone panierką, która nie bardzo spaja cokolewiek. Smakowo całkiem okej, cenowo średnio, niby to tylko 10 zł, ale to ma wielkość standardowego naleśnika tylko trochę bardziej upchanego.

 

Nachosy buraczane. Okazuje się, że jednak kukurydziane z domieszką buraka. Zapewne niewielką, bo smakują niemal identycznie jak zwykłe nachosy, nie ma tu żadnej nuty słodyczy, którą powinien nadać burak. Sprawę ratuje zaskakująco dobry dip guacamole. 9 zł za porcję idealną na przegryzkę między posiłkami.

 

Chciałem dobić się szejkiem dyniowym z kfc, ale wyszedł po fajki :pechowiec:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kontynuując trend testowania fastfoodowych produktów kierowanych do osób vegeseksualnych, przyszła pora na BK i rebel whoopera. Za 12 zł dostajesz sporego burgera, w którym kotlet nie jest strączkową mielonką, a ma fakturą i smakiem symulować prawdziwą wołowinę. No i symuluje na pewno z lepszym skutkiem niż trociny z nkemieckiego maka. Faktura jest całkiem bliska makowych kapci, a smak to mniej więcej jakby ze 100% koncentratu wołowiny zostawić jakieś 40%. Niby mało, ale smak jest wyczuwalny, więc jest to już jakiś substytut krowy, a nie jej zamiennik. Pozytywne zaskoczwnie.

 

Okazuje się, że wokół premiery tego burgera wybuchła niezła afera koperkowa

https://bezprawnik.pl/bezmiesny-whopper-burger-king/

 

Ach ci vegefaszyści. Mcd nie ma problemu, bo nie przygotowuje niczego na żadnych grillach :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sytuacja mnie dzis zmusiła, żeby wstapic do maka. Drwala pierwszy i ostatni raz jadlem chyba kilka lat temu, suchy kapec i mnie nie powalił. No ale wprowadzili wersje z papryczkami dżalapeno które uwielbiam i całkiem dobry. Sporo sosu plus papryczki, wiec nie był za suchy, całkiem zjadliwe.

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaka atencja po zjedzeniu burgera z warzywem z podrzędnej sieciowki :sapek:

 

Menu z ostatniego tygodnia:

- Mazaya Falafel (znakomita opcja na talerzu - hummus, pita, falafelki, sos, duzo świeżych warzyw, można pęc)

- Masaya Roll (tortille po indyjsku z serem indyjskim)

- Krowarzywa (burger z kotletem z dyni)

- Farma Burgerownia Roslinna (burger z kotletem jaglanym)

- Taj Kraków (curry z tofu i spring rollsy)

 

Takze synek, nie lansuj się juz kapciami z Mcdolana, bo to jeszcze zbyt mało pedalskie :[

 

Odnośnik do komentarza

Dobra wparlowal podwojny drwal wolowy. Jakiegos mega szalu nie ma ale calkiem smaczne jak na fast food. Za to stezenie sytosci/kalorycznosci na centymetr kwadratowy to chyba jakas czolowka syfzarcia. Jedzac to mialem przed oczami glodujace dzieci w afryce i ti ze pewnie wyzywilbym tym burgerem cala klase malego Imama. No ale wyje,bane na nich. Jak zżarlem to zmeczylem sie bardziej niz dzisiejszymi 20km biegu. 

Zaraz sprawdze ile to ma kcal

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zjadłem w końcu Wege Drwala. Kotlet całkiem smaczny, ser jak ser, sos dobry, ale za mało go, albo słabo rozłożony. Generalnie, fajna kanapka i byłaby mocnym zawodnikiem... gdyby gurwa nie ta bułka, sztuczna i nadmuchana, z jakimiś serowymi skwarami. No nie wiem, chociaż do Drwala daliby jakąś lepszą bułę, coś na wzór tych z oferty śniadaniowej. Wziąłem jeszcze frytki zakręcone, ale były nieporozumieniem raczej, gumowe jakieś, choć w smaku nie najgorsze. Spróbowane, odhaczone, nie zamierzam powtarzać, choć chcialbym wrócić za jakiś czas posmakować lodów z Bounty i ciastka z brzoskwinią.

 

Ogólnie było mi ch.ujowo na żołądku, czułem się napchany i wzdęty po tym. Miałem jeszcze w planach spróbować w tym roku z mięsem, bo nie jadłem kilka lat, ale jak poczułem ten smród smażonej wołowiny przez Makiem to mi się odechciało kompletnie xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...