Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

CAstlevania ma fajny klimat, zupełnie inny od tego w GoW. Przypomniały mi sie filmy o podobnej tematyce(vanhelsing czy jakos tak). Grafika wg jest dobra, voice aktorzy w demie zrobili na mnie dobre wrażenie(ahh British accent), w samej walce to mi sie podoba się, tak jak już pisał Słupek, to że roll jest pod blokiem. Czasami nawet jakbym chciał zablokować i obrócić się w daną stronę to zmuszony jestem zrobic evade. Gierke kupie na pewno, ale raczej nie na premiere.

Odnośnik do komentarza

Ograłem demko i zapowiada się naprawdę ciekawie. Szkoda tylko, że nie dali jakiegoś fragmentu eksploracji terenów... System walki może byc ciekawy.. ale jeszcze obadam go później.

Bardzo podoba mi się design i wydaje się to wszystko klimatyczne.

W dodatku grafika najwyższych lotów. Od strony wizaualnej to zdecydowanie czołówka tej generacji.. szkoda tylko, że framerate stoi gdzieś na poziomie 20fps

Odnośnik do komentarza

Leje na oceny "tru pro elo profesjonalnych " serwisów odkąd najlepszy w tym roku slaszer obok ba a nawet przed GoW 3 Darksiders dostał w PSXextreme jeśli się nie mylę 7+, od tego momentu zlewam oceny ciepłym moczem i tyle, pre order mam już dawno złożony a wczorajsze demo mnie tylko utwierdziło że dobrze zrobiłem. Dla mnie demko choć bardzo krótkie + zwiastun utwierdziło mnie że szykuje się długa (minimum 20 godzin) klimatyczna i róznorodna przygoda, mam tylko nadzieje że fauła będzie równie ciekawa bo akurat o walkę czy eksplorację i zagadki się nei martwię. Liczę również że na końcu będzie jakiś ciekawy twist fabularny a nie oczywista oczywistość (bo chyba wiadomo z kim będziemy na końcu walczyć ). A na oceny GT nie ma co się patrzeć oni dają gre roku dennemu CoD 4 :MW2 a halo 3 czy tam Reach uważają za najlepszy tytuł stulecia LOL.

Odnośnik do komentarza

Beznadziejne duszenie w guziki; QTE, które jako koncepcja straciły już dawno swoją świeżość, klimat - kwestia upodobań. Osobiście równie dobrze mógłbym pograć w GoW, Dantego itp. Liczyłem na to, że Castlevania powróci z gameplayem zbliżonym do Zeldy. Zwłaszcza, że na rynku niewiele jest dziś gier w tym stylu. A tu kolejny slasher dla mas.

Odnośnik do komentarza

Popieram, QTE w rozsądnych ilościach jest bardzo fajne i najczęściej widowiskowe co z kolei podności radość z grania. Tylko Heavy Rain mnie tym zmęczył na tyle, że zatęskniłem za normalnym prowadzeniem akcji. Castlevania ma od zawsze bardzo fajnie zaprojektowanych bossów a dzieki QTE mozna będzie ich naprawdę pokazowo mordowac (tak wiem, że to bezczelne kopiowanie z GoW'a ale mam to gdzieś jeżeli zrobią to dobrze).

Odnośnik do komentarza

Racja. W dzisiejszych czasach i tak wszyscy kopiują od wszystkich, a nowa Castlevania czerpie garściami z ostatnich hitów. Nie mówię, że to dobrze, ale na pewno nie zaszkodzi tym którzy lubią machać białą bronią. Totalny reboot serii również mi odpowiada.

 

Z tym czy gra zmiecie Kratosa wstrzymałbym się do końcowych napisów po pierwszym przejściu. Wszystko może się zdarzyć jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dopiero trochę pograłem powiem że gra mi się bardzo spodobała. Graficznie - filmiki to klasa sama w sobie. Podczas samej gry trochę aliasingiem wali ale nic to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o multiplatformowe slashery to chyba najładniejszy tytuł ze wszystkich. Klimatycznie jest wypas. O wiele bardziej takie klimaty mi podchodza aniżeli Dante's Inferno czy Dmc. Nie wiem czy bede brał przy premierze, ale na bank kiedys w ten tytuł nie omieszkam się zagrać.

Odnośnik do komentarza

jedno wiem na pewno- jest łatwiejsza od GoWa. tutaj na hardzie miażdżę spokojnie pieski, a u Kratosa na hard nie przeszedłem pierwszego bossa o.O

 

Eeee tam, wystarczy mniej szlagów pod rząd dawać i częściej spie..dalać bo bossowie na hardzie są żwawsi, to wszystko. W takim GOW I najwyższy poziom to był dopiero przegięty hehe. W sumie powinienem się cieszyć z panujacego trendu na ułatwianie rozgrywki bo czasu i tak mam coraz mniej na granie ale kurna niech dadzą easy i very easy a nie skundlają mi normal do poziomu easy.

 

 

A demo castlevanii mnie nie odrzuciło, nie ma rewelki ale też nie jest to gniot. Poczekam na recki i osadzę czy kupić prędzej czy później :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...