Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle ze przereklamowana ta castlevania do gow3 sie wogule nieumywa nie ta liga nie czuc wogule powera i z wielkoscia postaci troche przedzali w sesie ze czasem prawie jej nie widac a bossowie na jedno kopyto moja ocena 5/10

A ja Ci proponuje kolego używać słownika ortograficznego i stosować przecinki, bo razi mocno w oczy. W jednym wyrazie zrobiłeś aż dwa błędy. Żeby nie było offa... Po ograniu demka jestem w 100% przekonany do gry i już się nie mogę doczekać piątku. :P

Odnośnik do komentarza

Narazie 2 titanow mam zaliczonych ale nie chce mi sie dalej grac, bez polotu akcja sie toczy i nie zanosi sie na zmiany, bedziecie grali to zobaczycie ze krol jest tylko 1 GOW3.Nie gralem w demko, napisze tyle ze gra na torrentach miala premiere ladnych kilka dni temu

Tytanow jest tylko 2.Pojawil sie 3 mniejszy tytan

Edytowane przez dragon55
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu gra zgarnia tak słabe oceny. Moim zdaniem zasługuje minimum na 9 i jest cholernie mocnym faworytem do miana Gry Roku. Genialne połączenie Darksiders, God of War, Zeldy. Wspaniały design, filmowa muzyka, bogaty system walki. Jedyne co odstaje to fabuła, która średnio trzyma się kupy tzn. łańcuch przyczynowo-skutkowy wydaje się być wzięty z kosmosu, a motywacja głównego bohatera nie jest odpowiednio podkreślona. Poza tym gra jest absolutnie rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza

Jestem juz w 6 levelu i powiem ze niemozna tej gry porownywac do gow3 calkiem inny klimat i zaczyna wciagac,bardzo duzo czarow ,kombosow ,efekty graficzne za(pipi)iste i cienie np na wodzie 1 raz widze cos takiego w grach perfekcja a i bossowie mniejsi daja rade trudni sa trzeba kombinowac.10 godzin grania za mna a nawet polowa gry niezaliczona i multum sekretow nieodkrytych, zapowiada sie na grubo ponad 20 godzin grania

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu gra zgarnia tak słabe oceny. Moim zdaniem zasługuje minimum na 9 i jest cholernie mocnym faworytem do miana Gry Roku. Genialne połączenie Darksiders, God of War, Zeldy. Wspaniały design, filmowa muzyka, bogaty system walki. Jedyne co odstaje to fabuła, która średnio trzyma się kupy tzn. łańcuch przyczynowo-skutkowy wydaje się być wzięty z kosmosu, a motywacja głównego bohatera nie jest odpowiednio podkreślona. Poza tym gra jest absolutnie rewelacyjna.

Bo generalnie to NIE JEST GoW... Dlatego. Szkoda, bo np. Darksiders został baaardzo niedocenioną grą. Niestety tak będzie z Castlevanią, podobnie było z Dante's Inferno - mi osobiście bardzo się gra podobała. Ale za progiem był już GoW III.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem wczoraj do sklepu Psx Extreme i powiedzieli, że wydawca przesunął termin na 31.

 

Sratytaty, oto odpowiedź z Ultimy jaką dostałem:

"Witam, nic nie wiemy na temat przesunięcia daty premiery, natomiast dostawa castlevanii ma być u nas jutro." - czyli w czwartek. To tyle w sprawie przesunięcia daty premiery.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu gra zgarnia tak słabe oceny. Moim zdaniem zasługuje minimum na 9 i jest cholernie mocnym faworytem do miana Gry Roku. Genialne połączenie Darksiders, God of War, Zeldy. Wspaniały design, filmowa muzyka, bogaty system walki. Jedyne co odstaje to fabuła, która średnio trzyma się kupy tzn. łańcuch przyczynowo-skutkowy wydaje się być wzięty z kosmosu, a motywacja głównego bohatera nie jest odpowiednio podkreślona. Poza tym gra jest absolutnie rewelacyjna.

 

Oooo i ta opinia mnie jara ;]. A powiedz Drogi Estelu jak wypada eksploracja? To znaczy dużo mamy odnóg, ścieżek, "drzwi" - lokacji do których nie możemy się dostać dopiero potem po zdobyciu jakiegoś skilla czy tam fantu?

 

Wczoraj czytałem ten wywiad Komoda w nowym PSX-ie z Coxem. Cox jak opisuje eksploracje to brzmi zaje.biście ale wiadomo jak to z takimi gadkami ;].

 

Druga sprawa gameplay jest dobrze stonowany? To znaczy nie ma przewagi walki nad pozostałymi elementami, wszystkiego mamy po równo?

 

PS. Wysłał już komuś Robson?

Odnośnik do komentarza
A powiedz Drogi Estelu jak wypada eksploracja? To znaczy dużo mamy odnóg, ścieżek, "drzwi" - lokacji do których nie możemy się dostać dopiero potem po zdobyciu jakiegoś skilla czy tam fantu?

 

Właśnie. Przed kupnem powstrzymuje mnie obawa przed czystym slasherem. Jeśli jednak jest swoboda w eksploracji zamku, jak choćby w odsłonach serii na PS2/Xbox to łykam z miejsca. Cały czas liczę właśnie na Zelda/Darksiders/Soul Reaver -> swoboda, a nie bezmyślne nap* wszystkiego co się rusza i podróż sznurkiem z A do B.

Odnośnik do komentarza

Amen ;].

 

Dokładnie o to samo mi chodzi nie chcę 100 % slashera. W sumie po części Estel odpowiedział, że tak nie jest pisząc "Genialne połączenie Darksiders, God of War, Zeldy."

 

Ultima jak zwykle na czas już ma/wysyła.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Na Markety typu MM, Saturn czy Empik absolutnie bym nie liczyl, albowiem one opieraja sie na dystrybucji polskiego wydawcy, ktory jak wszystko na to wskazuje w przypadku Castlevanii da d*py. Dlaczego? Gramer.pl, ktory jest najblizej wydawcy gry tj CD Projektu podal na swojej stronie date premiery 28.10. Tak wiec radze jednak skupic sie na sklepach wysylkowych, ktore sprowadzaja gry z zagranicy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...