Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

DLC Reverie zbiera kiepskie noty od graczy (co ciekawe, nawet od zdeklarowanych sympatyków Lords of Shadow). Po pierwsze, jeden rozdział, podzielony na 3 etapy to trochę za mało jak na 10 dolców (ukończenie zajmuje niecałe 2h, wymasterowanie natomiast ~3h). Po drugie, z uwagi na ograniczoną zawartość, brakuje jakichś ciekawych walk z boss'ami. Po trzecie zrezygnowano z cut scenes, na rzecz komiksowych plansz. Wszystkie te elementy sprawiają, że DLC jawi mi się jako zwykłe odcinanie kuponów, żerujące na ciekawości Graczy, którzy chcieli by rzucić nieco więcej światła na intrygujący finał Lords of Shadow.

 

Nie spodziewał bym się takiego zagrania ze strony Mercury Steam... <_<

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko raczej zdecyduję się na zakup. Szczerze to Reverie od początku średni mi pasowało jednak o wiele bardziej ciekawi mnie "Ressurection", czyli akcja po zakończenie całej przygody. Liczę, że wyjaśni się

jak Gabriel został Draculą, i gdzie podziewał się Zobek.

 

akurat to

jak zostal wampirem

moim zdaniem wyjasnili juz w tralerze do Reverie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W końcu się przemogłem i zabrałem się za Castlevanię. Człowiek musi docenić pada Microsoftu grając w LoS na PS3. Tyle tytułem sterowania i funkcjonalności triggerów.

 

Gierka jak na razie jest bardzo przyjemna. Gra się w nią czasami jak w Crasha z tymi wąskimi ścieżkami i liniowością. Combat daje radę bo został zerżnięty z GoW'a. Reszta też na plus.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak gram w tego LoS'a i gram i...gierka jest w porzo, są kombinacje, są triale, są mega fajni bossowie, lokacje, znajdźki, przeciwnicy i klimat. Niby wszystko ok. Tylko czemu chcę ją jak najszybciej skończyć i nie podchodzić nawet do poziomu Hard (każda gra w którą gram MUSI paść na najwyższym)? Sam siebie nie rozumiem :mellow: .

 

Wczoraj zapiłem. Dziś włączam konsolę, zapodaję Kaslwenię i widzę, że przeszedłem jednego bossa nawet tego nie pamiętając :laugh: . Nieźle Absint działa na ludzi. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Znów zamarudzę, ale gra jest jednak warta czasu. Szkoda, że tak naprawdę mega klimatycznie robi się tylko w kilku misjach od 8go bądź 9go chaptara. Dziwi mnie trochę, że tak pokpili sprawę najwyższego poziomu trudności, który jak na razie przechodzi się w biegu. Pewnie wynika to z tego, że mam wszystkie moce i żywot na maxa. Mam nadzieję, że bossowie troszkę mi przetrzepią skórę.

 

Od momentu spotkania z

Babą Yagą

wszystko jest bardzo wyraziste i w końcu jest mroczniej. Ostatni zestaw bossów również mnie zachwycił. Z przyjemnością ich posiekałem choć przyznać muszę, że troszkę za łatwo poszło.

 

Edit:

 

Zdobyłem dziś platynę. Za pierwszym razem kiedy zdobywa się wszystkie moce, ciosy i kombinacje, a przy tym szukając wszystkich znajdziek gra potrafi się przedłużyć. Natomiast przechodząc grę po raz drugi można zapindalać jak dziki osioł do przodu. Bossowie po upgrade'ach nie stanowią żadnego niemal zagrożenia, a mówię tu o poziomie Paladin. Dobrze się bawiłem z nową Castlevanią. Zaczekam aż dodatki stanieją i dobiję trofea do setki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie.

Dokupiłem oba te dodatki, ale w międzyczasie straciłem sejw od gry i teraz za pierona nie mogę włączyć tych DLC.

pleju mi powiedział, że on to miał do wybrania na 'World Map', ale u mnie tego nie ma.

Czy to oznacza, że znowu muszę przejść całą grę, żeby sobie w to DLC zagrać?

 

Pomóżcie dobrzy ludzie.

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Cholercia, no to chyba sobie przelecę na szybko na easy, bo mnie bardzo ciekawi to DLC.

 

Danke fur info daras thumbsup.gif

 

Po co przechodzić ponownie gre. Jak straciłeś sejwa pobierz go z tej stronki, wyszukaj Castlevanie, wgraj na pendriva i śmiga aż miło. Tylko wybierz region EU. Pozdro ;)

 

Mam pytanko odnośnie dodatku Resurrection czy warto kupić i na ile mniej więcej starczy rozgrywka (pytanie do tych co grali nie oglądali na YT :))

Edytowane przez TakeshiX
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kce LoS 2 :wub:

 

Ja chce w ogóle kolejną Castlevanie :] Castlevania: LoS była pierwszą Castlevanią, w jaką zagrałem i mi się spodobała bardzo. Jakby ktoś mi kazał z listy gier, które ograłem na PS3 wybrać grę, którą można by nazwać dziełem sztuki to wybrałbym właśnie tę grę, a nie inną. Urzekła mnie jak nic.

 

Ja chce kolejną Castlevanię. Nie ważne, czy LoS 2, czy inny podtytuł, byleby była tak samo dobra jak LoS lub lepsza :]

Odnośnik do komentarza

Ja kce LoS 2 :wub:

 

Ja chce w ogóle kolejną Castlevanie :] Castlevania: LoS była pierwszą Castlevanią, w jaką zagrałem i mi się spodobała bardzo. Jakby ktoś mi kazał z listy gier, które ograłem na PS3 wybrać grę, którą można by nazwać dziełem sztuki to wybrałbym właśnie tę grę, a nie inną. Urzekła mnie jak nic.

 

Ja chce kolejną Castlevanię. Nie ważne, czy LoS 2, czy inny podtytuł, byleby była tak samo dobra jak LoS lub lepsza :]

mówisz masz: http://gamingeverything.com/?p=6208

Odnośnik do komentarza
Po co przechodzić ponownie gre. Jak straciłeś sejwa pobierz go z tej stronki, wyszukaj Castlevanie, wgraj na pendriva i śmiga aż miło.

 

Bez przepisania save'a (lub CFW Rebug z włączonym Fake Save Owner) na nową konsolę i użytkownika, nie będzie można zapisywać gry, jak również trofea będą zablokowane.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...