Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Np.Karmowski u mnie na siłce,Power Pit w Gdańsku,areoby na czczo do 2 godzin robi,poza nim każdy inny śmiga podobnie.Albo godzine na czczo,albo pół godziny po treningu siłowym(ja tak robię).Sebas a twoim zdaniem przy jakim tempie najlepiej pali się fat,akurat przy tych 6 km/h tętno jest w zakresie 120,jest to szybki chód,idealny zakres na redukcję.

Odnośnik do komentarza

Ale zawodowi kulturyści ściśle przestrzegają diety, dobrze śpią i wypoczywają, nie pija i nie palą, maja wszystko dopięte na ostatni guzik, wydolność też pewnie mają niezłą, dużo ważą, ale nie noszą zbędnego balastu w postaci tłuszczu (swoją drogą tyle mięśni też pobiera masę tlenu).

Odnośnik do komentarza

Np.Karmowski u mnie na siłce,Power Pit w Gdańsku,areoby na czczo do 2 godzin robi,poza nim każdy inny śmiga podobnie.Albo godzine na czczo,albo pół godziny po treningu siłowym(ja tak robię).Sebas a twoim zdaniem przy jakim tempie najlepiej pali się fat,akurat przy tych 6 km/h tętno jest w zakresie 120,jest to szybki chód,idealny zakres na redukcję.

6km/h wznios?

2h? Jakos nie widze wiekszego problemu ;p

robie 70 minut a mam praktycznie 0 staz

Odnośnik do komentarza

Najlepiej pali sie na interwalach, do tego spora oszczednosc czasu - 20 min i dziekuje, dobranoc.

Szczerze sam już nie wiem. Gdyby były takie za(pipi)iste to te olbrzymy 120kg by je trzaskały ale robią tylko aeroby i schodzą to tych 5-6% bf. Wydaje mi się, że interwały wywołują zbyt duży katabolizm mięśni. Ja sam czuję po interwałach, że mięśnie wypłukują się z glikogenu i wody. Na następny dzień nie mam tyle energii co po aerobach.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Rozumiem że robiłeś je na mega niskim glikogenie(na czczo lub zaraz po treningu siłowym),tak jak oni to robią na rzeźbie,gdy co kilka minut mają "ścianę"?

jesli o mnie to tak albo na czczo albo po lekkim musli ktore nie maja smaku ;p

inni mowia ze sa jakies efekty, ale ja zadnych nie widze ;D

Odnośnik do komentarza

To coś nie tak,jak nie widzisz rezultatów z cardio na czczo,na mnie działa super,mimo słabych genów,ale szkoda mi masy by spaść z wagą do 70 kg.

Moze dlatego, ze nie lubie patrzec w lustro ;)

za pol miesiaca sprawdze na wadze jakie beda efekty. Licze na przynajmniej -3kg skoro juz bywam na silce robiac areoby 4x w tygodniu :D

Odnośnik do komentarza

Co do zdjęcia Yaczesa, krótkodystansowcy to też niezłe miśki. Dopalacze wypływają im uszami, ale lubię patrzeć jak startują z progu na zwolnionym tempie, fajnie widać jak im się muskulatura uruchamia. Oglądałem jakiś dokument o Boltcie (chyba "Mistrzowski Organizm") i sprawdzali jakim obciążeniom są poddawane jego nogi na pierwszych metrach, były one duże, większe niż u wszystkich jego konkurentów. Treningi siłowe i wydolnościowe miał iście hardkorowe.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Maurice_Green.jpg

 

A tego Pana znacie? ;) Interwalowiec po kilka h dziennie. Swoja droga mistrzowska sylwetka.

Masz jakieś info o jego rutynie? Z ciekawości pytam bo sprinterzy, których ja znam trenują głównie siłowo, interwały to stosunkowo niewielki wycinek treningu (w porównaniu z ciężarami). Robią rzadko bo obciążają organizm i nie byliby w stanie klepać ich dzień w dzień bez przetrenowania.

Mimo iż sylwetka Greena genialna to nie miałby szans w zawodach kulturystycznych,ale można poznać ze nie na sucho(zresztą głupotą byłoby pisanie że na tym poziomie można coś an sucho osiągnąć),zasyfiona klatka,rozstępy na klacie,powiększony pępek(pewnie od wbijania hgh)

Syfy niekoniecznie świadczą o dopingu, sam mam zasyfione plecy a ze sterydami nigdy kontaktu nie miałem (mega tłusta cera), rozstępy to często kwestia genów (elastyczność skóry, jak pisałem sprinterzy dźwigają dużo ciężarów), pępka dobrze nie widać. Choć na tym poziomie pewnie nie da się nic nie brać.

Odnośnik do komentarza

Tak tylko oceniamy Greena(a nie chłopaka z problemami hormonalnymi :P ),który korzystał z Balco :P W tym filmie co dałem linki,była o tym mowa,wpadła cała reprezentacja usa,Greene,Marion Jones,jej mąż Montgomery.

 

Jeśli to było do Sebasa to z tego co pamiętam to ten chłopak z problemami hormonalnymi wygląda o wiele lepiej niż ty :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...