Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to było do Sebasa to z tego co pamiętam to ten chłopak z problemami hormonalnymi wygląda o wiele lepiej niż ty :potter:

No nie wiem, Sebas dał chyba tylko jedno zdjęcie i nie wiele na nim widać, podejrzewam, że to "o wiele lepiej" to byłby już bardzo wysoki poziom.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ja też mam słaby wygląd,staram się połączyć stare maksymy siła,sprawność,piękno ale na razie wychodzą mi tylko w miarę 2 pierwsze :P We wtorek na skosie w górę spróbuje wziąć 40 kg hantle na ilość powtórzeń,zobaczymy czy się uda,ostatnio wziąłem 35 kg na 12 razy,jakbym dał rade to może podejdę pod 130 na raz na płaskiej :P

Odnośnik do komentarza

Jak machasz tą 100 12x to 130 powinno pęknąć, tak mi się wydaje. Ja 100 biorę 4x, z malutką pomocą dopcham 5 i na razie nie mogę przekroczyć 120. 40mi na skosie (45`) mam max 7x, z dyszkę powinieneś machnąć. A jaki masz max w martwym (byle jaki chwyt) ? Zawsze to dodatkowe porównanie więcej czyli więcej punktów odniesienia. Yaczes, Sebas, anyone ? Ćwiczycie na olimpijskim czy amatorskim ? Podobno na olimpijskim można wziąść więcej, nie wiem czy to ma znaczenie.

A, Litwin, jak wygląda twój typowy trening pleców ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

W martwym mam rekord 10*150 kg,ostatnio robię super serie z unoszeniem tułowia na specjalnej maszynie,na maszynie mega pompa,aż mi się ciemno przed oczami robi i do martwego,ostatnio 3*135kg.Ja na plecy robię dużo ćwiczeń ale w małej ilości serii,przykładowo:

-ściąganie drążka do karku 2 serie w zakresie ruchu 6-12

-ściąganie na siedząco do brzucha 2-3 serie

-maszyna(nie umiem jej opisać,bo mało ich widziałem)2-3 serie

-ściąganie na innym typie maszyny 2-3 serie

-super serie na prostowniki

Odnośnik do komentarza

Czyli rozumiem idziesz w wytrzymałość z tym martwym, a sprawdzałeś swój max na jedno powtórzenie ? Odkąd doszlifowałem technikę w celu jak najlepszego zabezpieczenia kręgosłupa to martwy stał się moim ulubionym ćwiczeniem. Dla mnie powyżej 150 zaczyna się hard,3 -4 razy i pewnie koniec. Na razie wziąłem 167, przy następnym podejściu do 170 powinienem dobić (przy zachowaniu techniki). Nie mogę się nadziwić mojemu koleżce, który bierze z pleców, fakt że poszło 215 (ok. 90kg, ale 167cm :) ) , ale wygląda to jakby miał się zaraz złamać w pół, twierdzi że nie boi się o kontuzję bo kontroluje sytuację - chooy go wie, może przy takim wzroście...

Odnośnik do komentarza

Jak machasz tą 100 12x to 130 powinno pęknąć, tak mi się wydaje. Ja 100 biorę 4x, z malutką pomocą dopcham 5 i na razie nie mogę przekroczyć 120. 40mi na skosie (45`) mam max 7x, z dyszkę powinieneś machnąć. A jaki masz max w martwym (byle jaki chwyt) ? Zawsze to dodatkowe porównanie więcej czyli więcej punktów odniesienia. Yaczes, Sebas, anyone ? Ćwiczycie na olimpijskim czy amatorskim ? Podobno na olimpijskim można wziąść więcej, nie wiem czy to ma znaczenie.

A, Litwin, jak wygląda twój typowy trening pleców ?

Martwy trzaskam od końcówki stycznia, zawsze z pasem bo nie chce się poszerzać talii, 250kg to największy maks jaki zrobiłem. Chwyt równoległy, z paskami.

Odnośnik do komentarza

Sebas, przypomnij mi swoje wymiary. (pipi)a, dużo....

 

Czy jak robiłeś martwy to też czułeś, że rwało bardziej z lewej/prawej strony a z drugiej prawie nic? Jak tak to (pipi), też mam chyba nierówne nogi.

Ale w plecach to rwanie ? Może masz dysproporcje w siłowe lewa/prawa strona albo lewa/prawa ręka .

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Kazdy ma takie dysproporcje.

Ja wiem, ale mam na myśli na tyle większe różnice, że jedną stroną musi bardziej dociągać, żeby odciążyć drugą np. w na przemiennym chwycie, albo skręca się jakos przy rwaniu, źle trzyma sztangę.

Yaczes, a jak byś na ta krótszą nogę założył coś z wyższą podeszwą, albo stanął na podwyższeniu jedną nogą, albo w większym rozkroku ? W sumie to dziwna jazda z jedną krótszą nogą.

Odnośnik do komentarza

Kazub ja nie robie martwego - mam jedna noge troche krotsza (1,5 cm), nie widac tego, ale czuc, ze sily nierowno sie rozkladaja. Unikam cwiczen wykonywanych na stojaco.

może masz skoliozę. Wtedy jedna noga może się wydawać dłuższa (niewielkie odchylenia się zdarzają)

 

Sebas, przypomnij mi swoje wymiary. (pipi)a, dużo....

182cm/110kg

U mnie byczki na zawodach akademickich cisną tyle w kategorii do 100kg więc jeszcze mi sporo brakuje.

Odnośnik do komentarza

Dobra, muszę zapytać czy poszło coś poza kreta i białkiem ^_^ . No offence, po prostu jestem ciekawy. Pamiętam, że jak pokazywałeś jakieś zdjęcie z przeszłości to wyglądałeś na nim zupełnie przeciętnie, nawet tam chyba jakaś mała nadwaga była. Chyba Ty modyfikowałeś ładnie wagę.

 

Ale nie ma podziału na wzrost ? Generalnie kto jest niższy, ma krótsze ręce jest mu chyba lepiej, szczególnie w martwym ciągu.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dobra, muszę zapytać czy poszło coś poza kreta i białkiem ^_^ . No offence, po prostu jestem ciekawy. Pamiętam, że jak pokazywałeś jakieś zdjęcie z przeszłości to wyglądałeś na nim zupełnie przeciętnie, nawet tam chyba jakaś mała nadwaga była. Chyba Ty modyfikowałeś ładnie wagę.

vitargo, booster tlenku azotu, aminokwasy, nic czego nie dostałbyś w zwykłym sklepie z suplementami. Sterydów żadnych nie brałem, nie wykluczam w przyszłości dla lepszej rzeźby bo masy nie mam zamiaru zwiększać.

Nie wiem o które zdjęcie Ci chodzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...