Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory tylko ciebie ignorowałem,teraz muszę uważać bo robisz się groźny.Po pierwsze oceniasz ludzi przez swój pryzmat,bo zakładasz że siedzę na forum dla dzieci jak np. SFD,dla twojej wiadomości są różne fora,także medyczne,poza tym nigdzie nie napisałem ze nie posiadam książek o interesującej mnie tematyce(np. z AWF-u).Co do wyszukiwania postu gdzie negujesz SAA pod katem zdrowia,to po prostu nie chce mi się tego szukać,możliwe że tak napisałeś skoro utkwiło mi to w pamięci,możliwe ze tak nie napisałeś,co zresztą jest dla mnie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Silownia w garazu ;p

 

To jest chyba Metroflex, legendarna siłownia gdzie ćwiczył min. Coleman. Brud, syf, oldschoolowy sprzęt (zamiast linke są np, łańcuchy od rowerów). Jak słychać na filmiku dobra muzyka, nie to co u mnie, ciągle z(pipi)ana eska, idzie o(pipi)eć.

 

Tu macie Brancha jak ćwiczy barki. (pipi), ten koleś wie po co przychodzi na siłkę.

http://mdtv.musculardevelopment.com/pro-training/branch-warren-gasp/4039-branch-warren-bolder-shoulder-training-5-weeks-out-from-the-2011-olympia.html

 

PS. Kilka dni temu złapał kontuzje, chyba coś z plecami, a zdarzyło się to przy... wychodzeniu z auta. To może przekreślić jego szanse na tegorocznej Olimpii.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

O, myślałem, że nikt tu Mr. O nie ogląda, a jednak;).

To co Cutler od(pipi)ał na tych zawodach to jedna z największych wpadek ostatnich lat, już chyba nawet nie tyle w BB co w sporcie w ogole. No i oczywiście pozycja na podium zbyt wysoka, ale przecież od dawna Jay jest faworyzowny no i to poprzedni "mistrz", o miejscu 5 czy 6 nie mogło być mowy. Co do Japońca to ja nie wiem, ale ten klient zawsze jest dość wysoko, przynajmniej w stosunku do tego co prezentuje. Robert w 16, wg mnie wyglądał OK.

No, ale mimo wszystko to i tak cieszy wybór zwycięzcy, Phil wygładał obłędnie, za(pipi)ista sylwetka i chociaż tutaj werdykt w 100% słuszny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...