Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też do końca nie wiem :rolleyes: . O ile to byłeś Ty, zdjęcie na plaży zdaje się.

 

Tyle że 3bój(jeżeli o nim piszesz) to bardziej trening układu nerwowego,niż masy mięśniowej.

Jak to układu nerwowego, chodzi o to , że organizm jest poddawany ekstremalnym obciążeniom idącym kolejno po sobie ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Zwiększone ciśnienie,nerki,ogólnie te wszystkie plusy co o niej piszą to na podstawie badań robionych przy jednorazowej dawce a nie długim stosowaniu.Trening układu nerwowego to podstawa przy siłówce,gdyż to on odpowiada za przesył sygnałów nerwowych,im będą szybsze tym szybszy skurcz mięśnia,wiadomo ze rodzaj włókien mięśniowych też jest ważny(szybko kurczliwe)

Odnośnik do komentarza

Ja też do końca nie wiem :rolleyes: . O ile to byłeś Ty, zdjęcie na plaży zdaje się.

 

Tyle że 3bój(jeżeli o nim piszesz) to bardziej trening układu nerwowego,niż masy mięśniowej.

Jak to układu nerwowego, chodzi o to , że organizm jest poddawany ekstremalnym obciążeniom idącym kolejno po sobie ?

Jest takie powiedzenie "Siła to umiejętność ".

Trójboiści, sztangiści i ludzie "bawiący" się kettlami osiagają wyniki również dzięki wyuczeniu umiejętności efektywnego napięcia mięśnia, oddechu, koordynacji ruchów,zaprzęgnięcia do pracy partii mięśniowych, których zazwyczaj nie używamy..... i dopiero gdzieś daleko są ćwiczenia na przyrosty mięśni.

Polecam przeczytać artykuły o trójboju siłowych, czy np.Nagiego Wojownika lub treningu z odważnikami Pavla Tatsouline-fajne rzeczy do dowiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Skoro starość to zmniejszone wydzielanie hormonów(HGH i testosteron)to on pewnie robił kurację zastępczą,która nawet w naszym kraju jest legalna a w usa to norma.

"Yorton Chester, podobno nigdy nic nie brał. Ogólnie świetna sylwetka."

Reszta mnie nie obchodzi. Żeby sobie ktoś nie myślał, że w takim wieku można tak wyglądać bez sterydów.

 

Poza tym napisałeś to tak jakby w takim wieku można było w Polsce zwyczajnie jechać na koksie. W terapii zastępczej nie stosuje się tak dużych dawek hormonów.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

A gdzie masz rozpisane dawki jakie on stosował?Przecież to były kulturysta,miał masę,tylko uzupełniał braki hormonalne dawkami leczniczymi.

Nie mógł mieć masy bo ze spadkiem poziomu teścia spada masa mięśniowa. Skoro przeszedł na terapię hormonalną w celach leczniczych to byłoby to w trakcie przekwitania, po dużych spadkach. Dawki przy takiej terapii są niewielkie, nie przywracają takiego poziomu hormonów jak w wieku 30 czy nawet 40 lat.

 

Szczerze wątpię, że się leczył. Nawet jeżeli - brał więc dla mnie traci kompletnie wiarygodność twierdząc, że nigdy nie zażywał sterydów.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

To są domniemania,bo nie masz nigdzie informacji na ten temat,natomiast zastanawia mnie jedna rzecz,skoro tak negujesz sterydy,że rujnują zdrowie a ten typ twoim zdaniem stosował większe dawki,to jakim cudem dożył 70 lat w takiej formie?

Mam endokrynologa w rodzinie to ty operujesz teoriami wyczytanymi na forach sportowych.

Znajdź jedną taką wypowiedź, powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.