Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Na gorąco ciężko coś napisać, niekorzystne wyniki przyjmuje się tym gorzej kiedy kibicuje się jednemu z zawodników, ale rozkład miejsc był… kompletnie irracjonalny. Oczywiście mowa głównie o Rosjaninie na drugiej pozycji (?!?!). Przezabawne.

Oczywiście można było spodziewać się, że na rosyjskim terenie będzie ciężko i "mało sprawiedliwie". Szkoda, bo Maras zrobił wszystko jak powinien, długa przerwa po zdobyciu MŚ, wyjazd do Holandii, treningi z Sibil, ostry wycisk na siłce, no i w efekcie wg mnie i chyba wielu co oglądali jedna z najlepszych sylwetek wczoraj (bo sprawiedliwie trzeba przyznać, że Irańczyk, który był 3;o też miazga) no i mega forma. Miejsce poza podium rozczarowuje, ale już wcześniej mówiło się, że wyjazd na wschód to niekoniecznie dobry pomysł, to w końcu Ruski;). Może za rok lepiej uderzyć na Pragę. Chociaż ja i tak czekam na karte PRO i licze, że Oley i tak niedługo nas zaskoczy:).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

20080116161942.jpg

Trey Brewer. Młody chłopak, zapowiadał się konkretnie. Gdy zobaczyłem ostatnio jego zdjęcia z gościnnego pokazu....Dramat i niedowierzanie. Jak można było się aż tak zapuścić.

Poczytałem ostatnio sfd. Te wojenki miłośników Phila i Kaia są zabawniejsze niż batalie x botów z sony slejwami.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Ej ale oni powaznie tak wyglądają czy to jakies photoshopy nie interesuje sie jakos kulturystyką wiec pytam? 

 

No serio. Można tak się porobić stosownym sokiem, zapierdolem, michą i nie pukaniem, bo taki wygląd i cały rok na mostkach w kłuciu się nie pójdą w parze. :D

Odnośnik do komentarza

 

Ej ale oni powaznie tak wyglądają czy to jakies photoshopy nie interesuje sie jakos kulturystyką wiec pytam? 

 

No serio. Można tak się porobić stosownym sokiem, zapierdolem, michą i nie pukaniem, bo taki wygląd i cały rok na mostkach w kłuciu się nie pójdą w parze. :D

 

 

Co oni z siebie robia dla kasy ja pier.dole :/

 

Chociaż góre tak jak ten typek pokąsany przez pszczoły to chciałbym mieć nie powiem. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

dobra święta są, biore go kulturalnie na klate 

 

z tego, co gadałem z paroma zawodnikami, to wygląda mniej więcej tak 

 

kulturystyka to jest taki sport, który wymaga masy pracy, poświęcenia i pieniędzy. niewymiernie dużo w porównaniu do ewentualnych zarobków. nie jest to ani prestiż, ani kasa w porównaniu z piłką nożną, czy olaboga tenisem. na poziomie mistrzostw polski, to jest cały czas dokładanie i nawet wygrywając i osiągajac status znanego ryja, przy promocji jakichś odżywek wychodzisz na zero, ewentualnie coś tam sobie odbijesz. na poziomie mister olimpia, to szansa, że coś osiągniesz, że wogóle przejdziesz kwalifikacje jest tak chuyowo mała, że trzeba być mocno wesołym kolesiem, zeby brnąć w to z nadzieja na konkretny zarobek. za wygraną jest chyba teraz 200.000 - bicz pliz.

jak chcesz zarabiać to wybierasz sobie po prostu inny sport    

 

 

 

 

anyway

 

nikt normalny NIE IDZIE  w kulturystyke dla kasy lol

Odnośnik do komentarza

Przecież to normalne. W większości takich dyscyplin Polska ma wyebane na zawodników, którzy sami płacą za swoje treningi, suplementację, itd. Tak samo jak w przypadku mistrza olimpijskiego, Adriana Zielińskiego. Zdobył złoty medal bez praktycznie żadnego finansowego wsparcia ze strony PLz Podnoszenia Ciężarów.

Odnośnik do komentarza

 

dobra święta są, biore go kulturalnie na klate 

 

z tego, co gadałem z paroma zawodnikami, to wygląda mniej więcej tak 

 

kulturystyka to jest taki sport, który wymaga masy pracy, poświęcenia i pieniędzy. niewymiernie dużo w porównaniu do ewentualnych zarobków. nie jest to ani prestiż, ani kasa w porównaniu z piłką nożną, czy olaboga tenisem. na poziomie mistrzostw polski, to jest cały czas dokładanie i nawet wygrywając i osiągajac status znanego ryja, przy promocji jakichś odżywek wychodzisz na zero, ewentualnie coś tam sobie odbijesz. na poziomie mister olimpia, to szansa, że coś osiągniesz, że wogóle przejdziesz kwalifikacje jest tak chuyowo mała, że trzeba być mocno wesołym kolesiem, zeby brnąć w to z nadzieja na konkretny zarobek. za wygraną jest chyba teraz 200.000 - bicz pliz.

jak chcesz zarabiać to wybierasz sobie po prostu inny sport    

 

 

 

 

anyway

 

nikt normalny NIE IDZIE  w kulturystyke dla kasy lol

 

 

No ok zgadzam sie tyle że akurat chodziło mi o konkretnie tych typów strone wczesniej nie o ogół. Wiem że u nas jest z tym biednie i wiekszośc zarabia jako trenerzy czy reklamując odżywki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...