Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aaaa wiekszosc panow olimpii jest podrasowanych styntholem..

Tylko, że są to minimalne dawki, chodzi głownie o proporcje, jeżeli jeden bark jest minimalnie mniejszy, to muszą sobie pomów olejem, bo taka genetyka i nic z tym nie zrobią, a szkoda aby lata przygotowań poszły na nic.

 

sęk w tym, że zawsze i u każdego będą MINIMALNE dysproporcje lewej i prawej strony ciała, chyba jeszcze nikt nie urodził się idealnie symetryczny. jak problem jest na tyle duży, że rzuca się w oczy  sędziom z odległości kilku metrów..........to nie wiem i wali mnie to. ale synthol to patologia do sześcianu i próba bronienia tego to też patologia 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zwycięzcy tegorocznego Arnold Classic.

 

1. Dennis Wolf
2. Shawn Rhoden
3. Cedric McMillan
4. Victor Martinez
5. Evan Centopani
6. Branch Warren
7. Ben Pakulski
8. Brandon Curry
9. Toney Freeman
10. Edward Nunn
11. Fred Smalls

 

1621926_611309538952487_414729105_n.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=wNaktRt6t24

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Szkoda, że w tym roku Kai nie sięgnął po swojego pierwszego Sandowa. Już w ubiegłym roku był tak blisko, a gdy zobaczyłem jego zdjęcia z przygotowań, byłem w szoku (wg mnie forma życia). Wiem, że to specyficzny PROs i nie każdy za nim przepada, ale ja go tam darzę sympatią. Choć przez wzgląd na kontrowersyjną przeszłość będzie mu ciężko zdobyć wymarzony tytuł. Liczę także na to, że Big Ramy będzie się z roku na rok piął po szczeblach kariery (aż ciężko uwierzyć, że niecałe trzy lata temu ważył niewiele więcej ode mnie) i oby pochodzenie nie bruździło mu w tych planach. Z drugiej strony wiadomo jak to było w 97r. gdzie Nasser przegrał z Dorianem i niemal każdy twierdzi, że to przez fakt, iż El Sonbaty nie brzmi zbyt hamburgerowo.

Tak przy okazji, spoczywaj w spokoju i nie opuszczaj treningów w zaświatach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jay jest w porządku. Jeden z moich ulubionych kulturystów. Lubię też posłuchać/poczytać to co ma do powiedzenia Kai oraz Evan. Świetnie też ogląda się Big Ramiego (ta jego urocza, łamana angielszczyzna).

Tak w ogóle, to Cutler maleje w oczach z dnia na dzień.

 

siema. co trenujesz ?

 

 

 

                                                                                                                                    pozdrawiam, kazub potężny 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...