Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Polo nie w moim guście. NIe lubię bezsensownych napisów. Spodnie dobre na maxa. Buty też chyba ( nie widzę wyraźnie). Okulary mogą być. Ale polecam schudnąć i wymienić okulary na jakieś kujonki. Albo z drugiej strony polecam nabrać trochę rzeźby. Bedzie ok! Grzywka z tego co widzę modnie zaczesana w górę i na bok. Też na plus. Proponuję do tego fitu jakiś fajny każualow zegarek.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie fity Roziego ujdą, choć nie przepadam za takimi spodniami. Wyrównaj sobie sznurki w bluzie.

 

W sprawie tanków : obecnie nie ubrałbym tego "na miasto", ale na trening czy mecz w takiej temperaturze, jak dziś, jest w sam raz, jeśli się nie chce lub nie może zdjąć koszulki. Dochodzi oczywiście kwestia tego, jaką się ma rękę, bo poniżej pewnego poziomu to wręcz nie wypada się "chwalić". Opcję wrzucenia pod koszulę również popieram, o ile nie jest to taki zestaw, że kształt tank topa jest widoczny przez prześwitujący materiał koszuli.

 

Co prawda trochę czasu minęło, ale nawiążę jeszcze do tej wymiany zdań o "młodzieżowym" ubieraniu się.

Nie da się ukryć, że elegancki strój jest spoko i wygląda się w tym dobrze, ale nikt mi nie wmói, że jest też wygodny, chodzi się w nim świetnie itd. Ubranie to nie tylko wygląd, choć niektórzy powoli zaczęli się kierować tylko tym.

Ja tam się zgadzam częściowo z Rozim , bo jedna sprawa to umieć się dobrze ubrać z jakiejś okazji, albo gdy wymaga tego praca, a inna to łazić w "wizytowej" koszuli z długim rękawem na co dzień. Wiadomo, wszystko zależy od człowieka, no ale ja mam takie skojarzenie jak Sig parę stron temu. Zresztą, skoro 30sto latek w hip hopowych ciuchach jest śmieszny bo wygląda jak gimbus, to czemu nie ma być dla mnie śmieszny gimbus ubierający się na siłę na elegancko ?

W temacie było oczywiście od razu przeskakiwanie od skrajności w skrajność i pier.dolenie o chodzeniu ubranym w workowate ciuchy albo coś o JP, lol.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

A ja noszę się tak

http://www.youtube.com/watch?v=UckstUYu6wE

 

Najacze tak nie inaczej po blokach skacze

AIR MAX kozaczek

dresowy styl chodzę tylko w tym

zawsze na sportowo jestem ubrany!

 

Skromne, schludne czyste ciuchy. Wszystko albo czarne albo szare. Mam też parę rzeczy granatowych ale to mniejszość. Z jeansów zrezygnowałem z czasami gdy baggy przestały być sprzedawane.

 

Zero klaunowych kolorów w typie gimbazy ponieważ jak idę na robotę to nie chcę żeby mnie było widać z odległości 5km.

 

A tak na serio. Wychowywałem się w innych czasach niż teraz. Moda zdecydowanie poszła w nie moim kierunku. Zwłaszcza ta uliczna. Odpalcie sobię Blokersów czy stare rap teledyski i zobaczcie jak kiedyś fajnie się panowie nosili. Jeśli logo to małe, jeśli kolory to stonowane. A nie jak teraz ŻARÓWIASTA BLUZA która wygląda jak psiurska kamizelka, i na cyckach jeszcze wielkie PIER DOL SIĘ, albo wyje. bany liść marihuany który wręcz krzyczy: "JESTEM PRZESTĘPCOM NA TYLE GŁUPIM, ŻE SIĘ TYM CHWALĘ DZIĘKI CZEMU PIERWSZY LEPSZY PATROL MOŻE MNIE DOJE>BAĆ Z JOINTEM W KIERMANIE". No i dzięki temu to ja nie mogę nic kupić i aktualnie na stanie mam dwie bluzy i 3 pary spodni ;/

 

Ostatnio szukam właśnie odzieży używanej za małe piniondzę z tamtych czasów (90-00) i nie dość, że mam oldschoolowe rzeczy które naprawdę są oldschoolowe, to nie muszę wydawać na to kupy piniondzów.

Edytowane przez asfalt
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Propsuje Kotleta. Juz nie mowiac o tym, ze dla niektorych tutaj wszystko co nie jest marynarka i butami po dziadku to 'hiphopowe ciuchy'.

Propsuje tez Asfalta. O ile kolorowe ciuchy jeszcze lubie (ale tak zeby wszystko skladalo sie w ladna, spojna calosc, a nie jak klaun, kazdy ciuch w innym kolorze), tak nie cierpie wielkich napisow czy listkow marihuany na koszulkach. Niecenzuralne napisy tez absolutnie nie wchodza w gre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...