Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w sklepie addidas.pl jest obniżka na 25 % ważna nawet w ich outlecie,kod 'FRIENDS'. Kupiłem dzisiaj drugą parę ale już o stówkę taniej.

http://www.adidas.pl/friends_family?cm_mmca3=WKG3W9Q1IB2FCVP3&cm_mmca1=PL&cm_mmca4=2095989292&cm_mmc=AdieEmail_MKTG-_-Newsletter-_-Promotions_FriendsandFamily_20170420_FriendsAndFamilySTART-_-kliknijtutaj

33564094232_46833d14ab.jpg

Odnośnik do komentarza

No i kupilem po raz kolejny buty West'a. To juz bedzie 4 para.

 

imnehw.jpg

 

To moja historia zakupow TYLKO ze strony Adidasa.

 

 

244z70z.jpg

 

Na samej stronie Adidasa wydalem prawie 3800zl. Cena odsprzedazy tych wszystkich par, to bedzie dobre 12 tysiecy zlotych.

 

Teraz zamierzam cos z nizszej polki kupic.

 

Te Vansy mi sie spodobaly. W nastepnym tygodniu moze zamowie.

 

https://images.vans.com/is/image/VansEU/8G1MQY-HERO?$PDP-FULL-IMAGE$

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie rozumiem czegoś, te buty np w rozmiarze dziecięcym są dostępne za 599zł, no to co? klikam i wystawiam na ebay za 599euro? gdzie jest haczyk? czemu jak ludzie sie tym jarają, to zmiast śledzić temat to przepłacają kilkukrotnie za te obuwie? nie ogarniam tego.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem czegoś, te buty np w rozmiarze dziecięcym są dostępne za 599zł, no to co? klikam i wystawiam na ebay za 599euro? gdzie jest haczyk? czemu jak ludzie sie tym jarają, to zmiast śledzić temat to przepłacają kilkukrotnie za te obuwie? nie ogarniam tego.

 

Dzieciece modele sa ceglami. Nie sprzedasz je za wiecej niz za retail. Meskie i damskie rozmiary sie wyprzedaly szybciutko. Akurat tym razem bylo okolo 35 tysiecy par dostepnych w Europie, ale przy niektorych premierach jest 7-15 tysiecy.

 

Odsprzedaz jest wysoka, bo buty sa limitowane, wokol nich jest zawsze nakrecany hype i jak wiadomo, ze sa to buty Westa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nadal nie ogarniam, ale Ok. Tak ja bym sie jarał jakaś gierką Np wieskiem 4 i nie kupił preordera kolekcjonerki za 500zl tylko czekał na Janusza biznesu co wystawi to za 2500zl No nie widzę tego.

To mroku następnym razem daj znać w takim wypadku ze jest rzut tego w necie, albo gdzie to śledzić bo nie ufam newsletterom adidasa

Odnośnik do komentarza

Nadal nie ogarniam, ale Ok. Tak ja bym sie jarał jakaś gierką Np wieskiem 4 i nie kupił preordera kolekcjonerki za 500zl tylko czekał na Janusza biznesu co wystawi to za 2500zl No nie widzę tego.

To mroku następnym razem daj znać w takim wypadku ze jest rzut tego w necie, albo gdzie to śledzić bo nie ufam newsletterom adidasa

 

theyeezymafia i yeezytalkworldwide na Twitterze. Nastepne modele wychodza w czerwcu, ale ta kolorystyka do mnie nie przemawia do zakupu. Moze kupie dla odsprzedazy, ale zeby dla siebie zostawic, to nie. 

 

Ponizej zdjecie w spoilerze: Finalna wersja bedzie wygladac troche inaczej. Zdjecie bylo zrobione ze wrzesniowej prezentacji jego czwartej kolekcji YEEZY.

 

 

adidas-yeezy-boost-350-v2-dark-green-sum

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...