Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

ZDECYDOWANIE ALE TRZEBA TEZ ZACHOWAC DYSTANS, BO WSZYSCY WIEMY ZE RYCERZE MROKU CZESTO SAMI DO SIEBIE MOWIA "BRUDASY"

ELO POZDRO DLA PRAWILNYCH

 

 

...tak samo jak co drugi "blek madafaka" nawija do brata per "nigga`"

 

 

...niektórym poprostu wolno...a niektórym nie...

Odnośnik do komentarza

ja nie rozumiem elo ziomków z czapeczkami z prostym daszkiem wyjebanym na bok - co to kurwa ? czapka z daszkiem służy do ochorny oczu przed słońcem i głowy przed żarem.

Nie ogarniam true metali - czarne obcisłe portki, glany, bluza z nazwą kapeli i hola.

Do każdej mody mógłbym sie dojebać bo w każdej znajduje coś co mi sie nie podoba i nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
ja nie rozumiem elo ziomków z czapeczkami z prostym daszkiem wyjebanym na bok - co to kurwa ? czapka z daszkiem służy do ochorny oczu przed słońcem i głowy przed żarem.

Nie ogarniam true metali - czarne obcisłe portki, glany, bluza z nazwą kapeli i hola.

Do każdej mody mógłbym sie dojebać bo w każdej znajduje coś co mi sie nie podoba i nie rozumiem.

 

w takim razie kazdy moze sie dojebac do ciebie bo napewno masz cos czego nie rozumiem lub mi sie nei podoba.

 

w sumie czapki to juz nie sa nakrycia glowy ktora ochraniaj przed sloncem tylko dodatek do ubrania, tak jak pasek nie podtrzymuje spodni tylko je ozdabia.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
czapka z daszkiem służy do ochorny oczu przed słońcem i głowy przed żarem.

 

To jest temat o modzie i stylu ubierania, a ty wyskakujesz z brakiem funkcjonalnosci. Serge, ja nie rozumiem dlugich wlosow, bo sa nie funkcjonalne, dlugie wlosy powinny sluzyc kobietom do rzucania ich z wiezy dzielnym ksieciom ktorzy przyszli je uratowac, a dlugie wlosy u typa niby jakie maja zastosowanie? Czapka z daszkiem na bok jest tak samo nie funkcjonalna jak dlugie wlosy u typa, i pewnie ludzie nosza je z tego samego powodu z jakiego ty nosisz kobiecą fryzure - tylko dlatego, że im sie to podoba. Wolna wola. Funkcjonalność nie ma nic do tego, nikt kto ubiera czapke do klubu nie robi tego zeby chronić sie przed żarem z nieba. Myślisz ze dzieciaki kupuja te bialo-srebrne New Ery ze zlotymi aplikacjami za 200 zł żeby chronić oczy w czasie pracy na polu? No weeeeź.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
czapka z daszkiem służy do ochorny oczu przed słońcem i głowy przed żarem.

 

To jest temat o modzie i stylu ubierania, a ty wyskakujesz z brakiem funkcjonalnosci. Serge, ja nie rozumiem dlugich wlosow, bo sa nie funkcjonalne, dlugie wlosy powinny sluzyc kobietom do rzucania ich z wiezy dzielnym ksieciom ktorzy przyszli je uratowac, a dlugie wlosy u typa niby jakie maja zastosowanie? Czapka z daszkiem na bok jest tak samo nie funkcjonalna jak dlugie wlosy u typa, i pewnie ludzie nosza je z tego samego powodu z jakiego ty nosisz kobiecą fryzure - tylko dlatego, że im sie to podoba. Wolna wola. Funkcjonalność nie ma nic do tego, nikt kto ubiera czapke do klubu nie robi tego zeby chronić sie przed żarem z nieba. Myślisz ze dzieciaki kupuja te bialo-srebrne New Ery ze zlotymi aplikacjami za 200 zł żeby chronić oczy w czasie pracy na polu? No weeeeź.

 

z tymi długimi włosami to akurat fail, bo to nie jest zarezerwowane tylko dla kobiet (samson anyone?). co nie ma znaczenia - kwestia gustu z długimi włosami, krókie włosy też miałem(albo raczej nie miałem włosów w ogóle ;) ) ale wybrałem długie włosy bo je lubie.

 

oke, ale po kiego te daszki są na bok zarzucone ? to fajne jest ? bo nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
ALE TRZA PAMIETAC ZE JAKIES RASTAMANY CZY INNE PANCURY TO TEZ BRUDASY I TO JAK SAM SKUR.WYSYN, TAKA PRAWDA DZIECIAK

 

te od rastamanow wara :)

oni pachna ladnie pachna trawa :) ale fakt wiekszosc nie myje dredow :/

 

KUR.WA TY JA NIE POWIEM BO JAK SIE DOBRZE ZAPIER.DOLE TO TAM TEZ SE ZAPUSZCZE JAKIES BABILON PLONIE KUR.WA OGIEN NA WATYKAN, PROPAGANJA 2006 I TE SPRAWY NIE, A JUZ BOB MARLEY TO WOGOLE, ALE BYC Z POLSKI I WIERZYC ZE TAM CZARNI TO NAROD WYBRANY JAH JEST WIELKI I MUSISZ MIEC SMIERDZACE DREDY BO TO GRZYWA LWA JUDY TO LIPA TROCHE

Odnośnik do komentarza
:lol:

 

wszystkie subkultury narzucające styl ubioru smierdzą (w przenośni ofc)

Akurat z tym się zgadzam. Ubierajanie się do słuchanej muzyki kręci beke.

 

Długie włosy nie są kobieca fryzur , patrz starożytna Grecja.

Chęć przynależności do subkultury rodzi się z potrzeby akceptacji, co nie. Jak ktoś ma wyje/bane na innych, to będzie się ubierał po swojemu (to nieistotne, czy będzie to ubiór zachowawczy, czy ekstrawagancki), zamiast przywdziewać taki strój, który pozwoli na przypodobanie się jakiejś grupie. Czyli macie rację.

Odnośnik do komentarza
ALE TRZA PAMIETAC ZE JAKIES RASTAMANY CZY INNE PANCURY TO TEZ BRUDASY I TO JAK SAM SKUR.WYSYN, TAKA PRAWDA DZIECIAK

 

te od rastamanow wara smile.gif

oni pachna ladnie pachna trawa smile.gif ale fakt wiekszosc nie myje dredow confused.gif

 

KUR.WA TY JA NIE POWIEM BO JAK SIE DOBRZE ZAPIER.DOLE TO TAM TEZ SE ZAPUSZCZE JAKIES BABILON PLONIE KUR.WA OGIEN NA WATYKAN, PROPAGANJA 2006 I TE SPRAWY NIE, A JUZ BOB MARLEY TO WOGOLE, ALE BYC Z POLSKI I WIERZYC ZE TAM CZARNI TO NAROD WYBRANY JAH JEST WIELKI I MUSISZ MIEC SMIERDZACE DREDY BO TO GRZYWA LWA JUDY TO LIPA TROCHE

 

dlatego ich nie nosze :P

 

 

a dlugie wlosy... no fakt grecy spartanie, wikingowie, samuraje...

 

ALE TO (pipi) BYLO 2TYS LAT TEMU !!!! :D no chjyba ze chcecie byc wspolczesnymi wikingami lub spartanami to zalozcie jeszcze skore niedzwiedzia lub owincie sie firanka. imo dlugie wlosy FAIL, tylko dla kobiet. ale to moje zdanie wiec bez napinki

Odnośnik do komentarza
Nie wszyscy posiadacze dlugich wlosow sa brudnymi metalami z przetluszczonymi klakami :/

 

true. Ja nie jestem.

el becetol - aha.

Ölschmitz - w sensie, że niekoniecznie ;]

 

mam długie włosy a nie uwazam siebie za metala (ew. z racji tego, że uwielbiam bojówki to w zestawieniu z długimi włosami moge sprawiac takie wrażenie).

Muzy słucham różnej różniastej więc ubiór nie jest zależny od niej.

Stereotypowego myślenia tez nie ogarniam - w ten sam sposób mógłbym mówić, że ludzie z elo czapeczkami sa ograniczonymi debilami słuchającymi HH i rzucającymi na lewo i prawo jebać policje. A przynajmniej kilku znam takich, którzy nie sa tacy (chocby forumowy becetol).

 

tu sie z Bartkiem zgadzam - ubierać się pod styl słuchanej muzy to beton. Od razu przed oczami mam tych baranów od tego tekstu na laście od agonii etosu ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
:lol:

 

wszystkie subkultury narzucające styl ubioru smierdzą (w przenośni ofc)

Akurat z tym się zgadzam. Ubierajanie się do słuchanej muzyki kręci beke.

 

Długie włosy nie są kobieca fryzur , patrz starożytna Grecja.

Chęć przynależności do subkultury rodzi się z potrzeby akceptacji, co nie. Jak ktoś ma wyje/bane na innych, to będzie się ubierał po swojemu (to nieistotne, czy będzie to ubiór zachowawczy, czy ekstrawagancki), zamiast przywdziewać taki strój, który pozwoli na przypodobanie się jakiejś grupie. Czyli macie rację.

W tym poście jest prawda.

 

ALE TRZA PAMIETAC ZE JAKIES RASTAMANY CZY INNE PANCURY TO TEZ BRUDASY I TO JAK SAM SKUR.WYSYN, TAKA PRAWDA DZIECIAK

 

te od rastamanow wara smile.gif

oni pachna ladnie pachna trawa smile.gif ale fakt wiekszosc nie myje dredow confused.gif

 

KUR.WA TY JA NIE POWIEM BO JAK SIE DOBRZE ZAPIER.DOLE TO TAM TEZ SE ZAPUSZCZE JAKIES BABILON PLONIE KUR.WA OGIEN NA WATYKAN, PROPAGANJA 2006 I TE SPRAWY NIE, A JUZ BOB MARLEY TO WOGOLE, ALE BYC Z POLSKI I WIERZYC ZE TAM CZARNI TO NAROD WYBRANY JAH JEST WIELKI I MUSISZ MIEC SMIERDZACE DREDY BO TO GRZYWA LWA JUDY TO LIPA TROCHE

 

dlatego ich nie nosze :P

 

 

a dlugie wlosy... no fakt grecy spartanie, wikingowie, samuraje...

 

ALE TO (pipi) BYLO 2TYS LAT TEMU !!!! :D no chjyba ze chcecie byc wspolczesnymi wikingami lub spartanami to zalozcie jeszcze skore niedzwiedzia lub owincie sie firanka. imo dlugie wlosy FAIL, tylko dla kobiet. ale to moje zdanie wiec bez napinki

 

Wielad na spokojnie. Najpierw pisałeś ,że długie włosy to tylko kobiety. Jak ktoś Ci podał przykłady ,że mężczyźni też nosili długie włosy to teraz podważasz ten argument ,że to było dawno. Strasznie miałkie te argumenty. Gdzie tolerancja ? Jak komuś dobrze w długich włosach to niech je nosi (jeśli jest czysty).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...