Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę se nazwy przypomnieć, Polskiej produkcji FPS, kiedyś było demo w CD-Action

misja w demku była ze córkę kogoś tam uratować, misja zaczynała się w mieszkaniu, można było się przejechać po malej okolicy motorem/samochodem, był bar jak pamiętam

 

pamięta ktoś to? i nazwę

Na pewno polska gra? Jak dla mnie Boiling Point przypomina, a ta polska nie była, bracia ze wschodu ją zdaje się zrobili.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żona od jakiegoś czasu suszy mi głowę o jedną grę, której tytułu nie pamięta, a ja za chiny ludowe nie mogę tej pozycji znaleźć.

 

Gra chyba strategiczna, osadzona w starożytności. Pamięta, że rozbudowywało się miasto. Z tego co kojarzy to chyba była Grecja. Płyta z ta pozycją była dawno temu dodana do jakiegoś Komputer Świata czy innego magazynu Pctowego. Ktoś ma może jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Żona od jakiegoś czasu suszy mi głowę o jedną grę, której tytułu nie pamięta, a ja za chiny ludowe nie mogę tej pozycji znaleźć.

 

Gra chyba strategiczna, osadzona w starożytności. Pamięta, że rozbudowywało się miasto. Z tego co kojarzy to chyba była Grecja. Płyta z ta pozycją była dawno temu dodana do jakiegoś Komputer Świata czy innego magazynu Pctowego. Ktoś ma może jakiś pomysł?

Prawdopodobnie  chodzi o Zeus: Pan Olimpu albo Cezar III

Odnośnik do komentarza

Tyrian był spoko z tego, co pamiętam - na GOGu jest Tyrian 2000 za darmo. Możesz też spróbować gry z serii Touhou, jeśli zamiast statków mogą być mangowe dziewczyny. ;)

Inne Shmupy musiałby kto inny podpowiedzieć, ale na PC chyba nie ma tego zbyt dużo...

Kocham Cie, grałem w Tyrian z 15 lat temu ale zapomniałem tytułu i szukałem tej gry już ze 3 lata bez powodzenia. Ide grac, jezusku co za dobry dzien :D

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy VII to chyba najlepsze co PC ma do zaoferowania w tym temacie. Z takich jeszcze typowo PCtowych to jedynie na myśl mi Sudeki przychodzi, ale to chyba nie jest taki pełnoprawny jRPG z krwi i kości.

 

Od siebie polecam ePSXe i PCSX2 ;).

 

EDIT: Ach, jest jeszcze The Last Remnant i Breath of Fire IV. I to chyba tyle.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jest temat w dziale RPG poświęcony grom tego gatunku na PC, aczkolwiek z uwzględnieniem wspomnianych Ys i temu podobnych.

 

Last Remnant to chyba najlepszy przykład w miarę klasycznego jRPG na PC. Bardzo dobry port. Do tego Breath of Death VII, Cthulhu Saves the World, gierki Penny Arcade ze szczególnym naciskiem na część trzecią. Breath of Fire IV jeśli gdzieś znajdziesz i w ogóle uruchomisz. Final Fantasy VII jest w sklepie Square-Enix, ale wkrótce powinien trafić też na Steam. Także potwierdzono premierę Agarest: Generations of War na PC.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Szukam prostej zręcznościówki, pamiętającej czasy 486. Kierowało się statkiem kosmicznym po kilkudziesięciu planszach. Na każdej planszy były różne przeszkody, które trzeba było omijać, lub nad nimi skakać (chyba spacją). Były plansze z dużą grawitacją (nie dało się skakać). W statku kończyło się paliwo i tlen. Można było to uzupełniać najeżdżając na odpowiednie pola. Widok TPP, statek chyba sprite, plansze zbudowane z wektorów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...