Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie? Skieruj celownik w stronę celu to automatycznie Ci go "doceluje". Dla mnie to autoaim ;)

 

No dopasowywuje, bez tego to bylby hardkor przeciez. Autoaim jest gdy wystarczy, ze jestes skierowany w dobra strone a pociski leca w przeciwnika. Albo lockowanie, to by sie przydalo w sumie. Odlozylem gre na chwile bo mnie w(pipi)iaja te potyczki z armia w ktorych mnie gangbanguja oczywiscie.

Odnośnik do komentarza

No wiesz, nie grywam na kĄsolach, to dla mnie to co powiedziałem to już jest autoaim ;)

 

Co do gangbangów, ostatnio mam taki sposób że wlatuję helką, rozpierdalam wszystko co chodzi, nadlatujące czopki też i dopiero schodzę. Wtedy zostaje ich o wiele mniej i łatwiej czyścić bazy. Ogólnie na początek wszystko co możesz rozwalaj z helki. Zbieranie paczek to wtedy chwila moment.

 

PS. Szczerze polecam upgrade tego małego helikopterka. Jak go ulepszycie na maxa, to zapierdala jak mały przecinak i bonusowo dostaje karabinki :)

Najlepszy środek transportu, lepszy nawet od tego ostatniego helikoptera agencji.

Odnośnik do komentarza
Pogralbym w jakiegos turowego RTS'a. Najlepiej z cala mapa swiata/europy i czasy raczej sredniowieczne. Fajnie gdyby gra byla oprocz walk, nastawiona na handel, dyplomacje, moglaby miec jakies kolonizowanie. Sa takie gry?
Turowy RTS, powiadasz...? ;>

 

Z podanych przez Ciebie elementów mnie osobiście nasuwa się na myśl Knights of Honor. Jednak jest to w pełni RTS (z możliwością aktywnej pauzy), a nie strategia turowa. Tak czy inaczej, polecam, gdyż gra ma sporo ciekawych rozwiązań, a zdaje się przeszła bez większego echa. Można Polską zawojować całą Europę i nawet papiestwo podbić. :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam nadzieje, ze Wy mi pomozecie. Szukam tytulu gry podobnej do Wormsow. Zasady byly takie jak w Wormsach, jednak zamiast robakow mielismy statki kosmiczne i cala akcja dziala sie na mapach, na ktorych na raz bylo kilka planet. Planety te mogly zostac zniszczone, kazda miala przyciaganie, ktore przyciagalo statki i pociski. Dosc stara gra w 2D. Licze na Was!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jakaś gierka o niewygórowanych wymaganiach sprzętowych do pogrania bez myszy na klawiaturze (laptop)? Może być indie, najlepiej steamowa. Death Rally mam już ograne do tego stopnia, że ostatnio przeszedłem całość w niecałe 2h... Gatunek dowolny, oprócz sportowych i typowych wyścigów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie mogę se nazwy przypomnieć, Polskiej produkcji FPS, kiedyś było demo w CD-Action
misja w demku była ze córkę kogoś tam uratować, misja zaczynała się w mieszkaniu, można było się przejechać po malej okolicy motorem/samochodem, był bar jak pamiętam

 

pamięta ktoś to? i nazwę

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...