Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

A tak już wracając do tematu. Wyszła ostatnio jakaś gra podobna do Railroad Tycoon? Pograł bym se w jakieś budowanie torów :)

Ostatnio chyba nie. Ja tam kojarzę tylko Transport Tycoon Deluxe, Transport Giant, Chris Sawyer's Locomotion (czy wiesz, że: Pierwszy Rollercoaster Tycoon, inna gra Chrisa Sawyera została napisana prawie w całości w Assemblerze?!) i Traffic Giant (tu nie kolej tylko transport miejski, jak sama nazwa wskazuje), ale to raczej znane gry, być może wszystkie kojażysz.

A! I jest jeszcze LEGO Loco, ale nie grałem i nie spodziewałbym się wiele...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to tak mi się skojarzyło po tych ostatnich postach tutaj...

 

Gadałem ostatnio z kumplem, że mogli by wydać nowe SimCity. Takie typowe, bez udziwnień z Simami etc.... proste stawianie elektrowni, ulicy, domów etc.

Nie ma niczego takiego na rynku więc podejrzewam, że popyt by był.

 

 

 

(XL Cities czy jakoś tak, mnie nie wciągnęło)

Odnośnik do komentarza
Gadałem ostatnio z kumplem, że mogli by wydać nowe SimCity. Takie typowe, bez udziwnień z Simami etc.... proste stawianie elektrowni, ulicy, domów etc.

Nie ma niczego takiego na rynku więc podejrzewam, że popyt by był.

Prędzej zrobiliby z tego kolejnego brązowego FPSa niż wrócili do korzeni.
Odnośnik do komentarza

Wyobrazam sobie pierwszy trailer.

 

Czarny ekran. Powoli fade'uje sie napis "SERIA NA KTÓRĄ CZEKALIŚCIE", fade out.

Sekunda przesterowanego basu a'la Skrillex.

Fade in: "POWRACA"

Zaczyna sie muzyka, ktora robi oczywiscie Skrillex, tym razem w duecie z Kornem.

Widzimy akcje z pierwszej osoby, ciemna uliczka, poruszamy sie powoli do przodu. Miga nam przed oczami ujecie wybuchajacego wulkanu.

Chlopek idzie dalej, na ziemi lezy paru bezdomnych. Urywek upadajacego budynku.

Idzie dalej, nagle ziemia sie trzesie. Swiatlo wiszace nad pobliskimi drzwiami mryga po czym gasnie na sekunde.

Cisza. Muzyka sie zatrzymuje, slyszymy tylko oddech naszego chlopka i kroki.

Wychodzi na opuszczona ulice, oslepiaja go lampy uliczne.

Muzyka powoli wchodzi.

Patrzy w gore, formuje sie tornado z ktorego wypadaja kawalki rozżarzonych skał.

Podchodzi do jednej, dotyka.

BUM, z tylu spada wielki kosmita z blasterem. Paskudny. Ryczy w kierunku bohatera.

Muzyka na full, szybki montaz akcji - tutaj strzela do kosmitow, tutaj wala sie budynki, skacze ze spadochronu, melee z policja.

 

Koniec. Czarny ekran, nie ma muzyki.

 

Pojawia sie napis: "BURMISTRZ WRÓCIŁ".

 

"SIM CITY 2053"

 

Pojawia sie logo EA.

 

Oklaski na stojaco, mezczyzni na sali sa dumni, kobiety płaczą ze wzruszenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...