Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

masz wlasny biznes? Masz. Jestes tam szefem? Jestes. Bedzie swietnie wygladal pod Twoim biurem.  Pisalem juz, ze kumpel mial takiego i auto dostawalo dzien w dzien ostro po piz.dzie, cos tam tylko w zawieszeniu zrobil i jezdzil poltora roku lejac tylko paliwo. Sprzedal bo robil bardzo duzo kilometrow, choc auto bylo dosc oszczedne. Do dzis wspomina, ze byl to jego najlepszy samochod. Bralem sie z nim golfem 1.9 110km bez szans bylem :( 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Moja opinia na temat tej fury jest bardzo niepochlebna, więc zachowam ją dla siebie. Jednak jeśli podoba się Tobie, to nie widzę przeszkód.

 

Jednak warto zwrócić uwagę na takie szczegóły, o których wspomniał Pajda. Obejrzyj sobie odcinki Fanów Czterech Kółek jak remontowali cabriolety, właśnie głównie z lat 90. Taki samochód może okazać się skarbonką. Najwięcej roboty zawsze było przy dachu.

 

Z resztą, taka fura może i jest fajna, ale opcjonalnie, jako drugi samochód. Jako całoroczny pojazd dla mnie by się nie sprawdził.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Moze ktos ma ochote na  Civica EJ2 -95', silnik D15B7 + LPG? Jesli ktosz szuka Coupety w bardzo dobrym ( jesli mozna mowic o takim stanie w 18 letnim samochodzie) stanie mechanicznym lecz do poprawek lakierniczych ( reperaturki by siadly) niech sie na PW odezwie, ze sprzedaza mi sie nie pali, ale jesli ktos szuka czegos takiego, niech da znac;)

Odnośnik do komentarza

Moja opinia na temat tej fury jest bardzo niepochlebna, więc zachowam ją dla siebie. Jednak jeśli podoba się Tobie, to nie widzę przeszkód.

 

Jednak warto zwrócić uwagę na takie szczegóły, o których wspomniał Pajda. Obejrzyj sobie odcinki Fanów Czterech Kółek jak remontowali cabriolety, właśnie głównie z lat 90. Taki samochód może okazać się skarbonką. Najwięcej roboty zawsze było przy dachu.

 

Z resztą, taka fura może i jest fajna, ale opcjonalnie, jako drugi samochód. Jako całoroczny pojazd dla mnie by się nie sprawdził.

 

Tutaj masz racje, i własnie tak zrobie, w sumie 5 tys to dużo nie jest najpierw kupie normalne autko a potem taka zabawke na lato. 

 

Żółty poszedł za 1900. 

Teraz do wiosny ciułam kase

Odnośnik do komentarza

kolega z liceum jeździł punto cabrio - średnio się sprawdzało w zimę, dogrzać biede było w środku, gdzieś potem przy odśnieżaniu lekko się przetarła ta szmata na dachu i mu sople lodu wisiały w aucie.

 

jak cabrio to MX5, na lato szmiaciany dach a na zime hardtop na stałe - pieniądze też nie duże a frajda z RWD na pewno większa mimo, że mocy to nie ma wiele.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zależy w jakim stanie kupisz, stare 124/190 trzymają się całkiem nieźle, jeśli ktoś dbał o nie. Silniki wytrzymują kosmiczne przebiegi bez znaczenia czy diesel czy benzyna. Najważniejsze to zwrócić uwage czy nie podleczony do sprzedaży pod względem korozji i mechanicznie sprawny. Najlepiej szukać czegoś z niemiec bo u nas ciężko może być znaleźć naprawdę dobrze zachowany egzemplarz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...