Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jakiś film który dzieje się w więzieniu 

polecam animal factory

Nieugięty Luke z Newmanem 

klasyki które na pewno już widziałeś ale i tak polecę - skazani na Shawshank i zielona mila

 

Troszkę egzotyczne (czyli nie amerykańskie więzienia ale za(pipi)iste filmy)

 

Midnight Express

Papillon

 

 

Dwa świetne klasyki około więzienne które KAŻDY powinien obejrzeć chociaż raz

 

Wielka ucieczka (mój top 20 wszech czasów)

Most na Rzece Kwai (mój top 10 wszech czasów)

 

 

 

Oprócz tego polecę jeden z najlepszych serialów w historii telewizji czyli OZ. Akcja serialu dzieje się w całości w więzieniu. Genialna obsada, za(pipi)isty scenariusz i cholera obejrzałbym jeszcze raz ale nigdzie w sieci nie moge znaleźć w dobrej jakości panoramicznej :(

 

a zapomniałem o jednym super filmie  Niemieckim Experiment . Po(pipi)ony film ale fajny :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Oglądałem fajny film gangsterski nie pamiętam nazwy - początek fabuły koleś pracuje w jakiś dziwnej fabryce gdzie są straszne warunki, jeden z jego kolegów pracowników mdleje od ciężkich warunkow szef mówie zeby nie przerywać pracy i mu nie pomagać, wtedy główny bohater obija mu ryj i przejmuję fabrykę :D potem to już sama mafia.

Odnośnik do komentarza

Panowie poratujcie szukam filmu z lat 80.Dwóch policjantów jakaś maszyna ożywiająca martwych oczywiście obaj giną w walce ze złą korporacją i przy uzyciu tej maszyny nawzajem sie ożywiają czy coś takiego.Typowe kino B albo i D.

 

 

Edyta: Dobre oświeciło mnie, jak tylko napisałem posta to zobaczyłem ryło Treata Williamsa w myślach i juz szybko poszło. A film to Gorączka śmierci(Dead Heat) z 1988

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie nowego Jacka Reachera. W sumie słabszy niż pierwsza część, ale mimo wszystko obejrzałem bez większego bólu i pomyślałem że wiele podobnych filmów ominąłem. Polecicie jakieś dobre typowe akcyjniaki z ostatnich lat? Johna Wicka widziałem, z Liamem Neessonem filmy też :) bo wiem że Sean Penn miał coś w tym stylu, Idris Elba itp

Odnośnik do komentarza

Wtrącę się tylko i raczej odradzę This is the End, tzn. humor i całokształt może się spodobać (dla mnie były denne), ale tematyka to apokalipsa, jakieś demony itd. sprawy, raczej dalekie od tego, o co pytasz. Project X jest zaskakująco niezły (bo po trailerach oczekiwałem kupsztala).

 

Sprawdź The Neighbours oraz sequel, mi niezbyt przypadło do gustu (widziałem tylko jedynkę), ale może Ci podpasuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...