Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Pizdeczka, bał się konkurencji.

 

Mesut raczej nie chciał odchodzić z powodu konkurencji. Myślę, że to bardziej ekonomiczna decyzja Pereza, niż samego zawodnika.

 

Trochę szkoda, zawsze lubiłem Ozila, ale mimo wszystko Real szczególnie nie straci na jego odejściu. Nawet w razie ewentualnej kontuzji Isco na jego pozycji może grać Modrić, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że tego Fellainiego kupili, jak jeszcze Kagawa zacznie grać to może nie będzie takiego strasznego tartaku w środku pola. Szczerze mówiąc przed startem okienka nie wyobrażałem sobie, że United kupi kogoś więcej niż środkowego pomocnika więc teoretycznie nie ma tragedii. W praktyce konkurenci do tytułu wzmonicli się dużo bardziej no i to, co odstawiło szefostwo w ostatnich dniach to amatorszczyzna i wystawienie klubu na pośmiewisko (Baines, Herrera, Khedira, Coentrao - żarty), takich cyrków nie odstawiam nawet w FM-ie. Nie wspominam już o tym, że za Fellainiego przepłacono 4,5 mln funtów (bodaj do końca lipca miał aktywną klauzulę w kontrakcie) czyli mniej więcej tyle, ile nie chcieli dopłacić za Herrerę. Niestety, beka z United obecna.

Odnośnik do komentarza

http://sportwitness.ning.com/forum/topics/athletic-bilbao-not-so-innocent-in-herrera-to-manchester-united-c

 

Ciekawa sprawa jeżeli chodzi o transfer Herrery. Sam zawodnik zgodził się nawet na obcięcie tygodniówki aby dołączyć do United, jednak we wszystko wmieszali się... prawnicy Athleticu Bilbao którzy kombinowali również przy transferze Javi Martineza. Sam zainteresowany zwołał konferencję prasową na środę 12.30-13.

Odnośnik do komentarza

- Mesut stał się uzależnionym od kobiet, odkrył świat, który przedtem był dla niego nieznany - grzmi prezydent Realu.

 

- Tu nie chodzi jednak o kobiety - kontynuuje. - Problem stanowiły późne noce i wiele nieprzespanych godzin. Mesut nie był profesjonalistą.

 

Czyli te oczy to z niewyspania. :sorcerer:

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że media już wybrały sobie nową telenowelę na styczeń i jest to Iker Casillas. Według różnych doniesień, starają się go pozyskać kluby z Manchesteru i... Borussia Dortmund (najbardziej absurdalna plotka od czasów, hm... Raula w Schalke? Okej, zły przykład). Trudno powiedzieć, ile prawdy w tym, że bramkarz odejdzie w zimowym okienku, ale wygląda na to, że temat generuje zbyt wiele kliknięć, żebyśmy już teraz nie czytali o tym każdego dnia.

 

 

Co do powyższego - ojciec Oezila (w sumie też Oezil) stwierdził, że rozważa pozwanie Florentino Pereza za nieprawdziwe pogłoski rozpuszczane na jego temat.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Hicior zimy - Balotelli. Hicior wiosny - Bieber. Hicior lata - Falcao. Hicior jesieni - Della Valle. To się nazywa rok pełen transferowych szlagierów!

 

 

Zadziwia mnie głównie to, że klub z polskiej czwartej ligi jest w stanie płacić pensję, która zachęca rzetelnego pracownika banku do porzucenia swojej branży i przeprowadzki do obcego kraju, by grać w piłkę. Może zapłaci rząd San Marino, by wypromować miasteczko zagranicą? A może to taki plan Polonii, by jakoś przypomnieć ludziom, że w ogóle istnieje? W sumie się udało, bo ja już zapomniałem.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...