Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz szybko Kaka i CR Villa z Silvą gratis do Realu i pozamiatane :)

 

A co do realu - śmieszy mnie ich zarząd. Oni ciągle mają mentalność w stylu "musimy wydać 200mln euro na transfery i wygrać ligę 5 razy pod rząd nie tracąc bramki, bo inaczej wywalimy znowu trenera i wszystkich wychowanków!!!".

Zacznijmy od tego że Real to nie united i jego nazwę piszemy z dużej litery a secundo to po prostu nie bylo żadnego Dobrego trenera od czasów Del Bosque no może prócz Capello.

Aha i nie 200 milionów euro tylko 250 :]

Odnośnik do komentarza

prawda jest taka, ze realowi brakuje takich typowych czarnuchow do biegania. cos jak makelele czy jak mu tam. moze nie byl jakas medialna gwiazda, ale za to pracowal za pieciu i dzieki niemu zidane figo i reszta mogli sobie szalec w ofensywie. a teraz kupuja same ofensywne gwiazdy i sie dziwia, ze dobre druzyny wchodza w nich jak w maslo.

 

niech kupia kake, ronaldo, dobrego DMF i jakiegos obronce i beda mieli naprawde mocny sklad.

Odnośnik do komentarza
No jak Real zdola zakwalifikowac sie do cwiercfinalu LM, to bedzie dla nich ogromny sukces. Moze kiedys.

 

No jak Milan zdola zakfalifikowac sie do Ligi Europejskiej,to bedzie dla nich ogromny sukces.Moze kiedys.

Moze nawet sciagna jakiegos zawodnika,takiego mlodzienca?!Noo taki ze 29 lat.Perspektywiczny w koncu.

Odnośnik do komentarza

No to nie Milan od 6 lat nie potrafi przejsc fazy 1/8 LM i to nie Milan ma przydomek "1/8", wiec zlosliwosc ci nie wyszla, hehe. Wole jeden sukces w LM (a liczac 7 lat to 2 sukcesy), jeden final, polfinal i jeden rok bez LM niz takie permanetne kompromitacje krolewskich. W latach 50 mogli se fikac, teraz sa na poziomie Celtiku Glasgow.

Odnośnik do komentarza
prawda jest taka, ze realowi brakuje takich typowych czarnuchow do biegania. cos jak makelele czy jak mu tam. moze nie byl jakas medialna gwiazda, ale za to pracowal za pieciu i dzieki niemu zidane figo i reszta mogli sobie szalec w ofensywie. a teraz kupuja same ofensywne gwiazdy i sie dziwia, ze dobre druzyny wchodza w nich jak w maslo.

 

niech kupia kake, ronaldo, dobrego DMF i jakiegos obronce i beda mieli naprawde mocny sklad.

Real już ma takiego murzyna do biegania.A jest nim Lassana Diarra.

lassana-diarra-biolassana-diarra-bio.jpg

Świetny jest.Obok Higuaina jest najlepszym zawodnikiem Realu w tym sezonie.

 

Manuel Pellegrini został nowym trenerem Realu :)

Odnośnik do komentarza

Ojej, hiszpanskie szmatlawce to juz od 3 lat sprzedaja Kake do Realu. Polecam mniej czytania onetu a wiecej bardziej wiarygodnych zrodel.

 

 

Dzisiejsze oswiadczenie Kaki: "Miliony kibiców rossonerich wiedzą, że dokonałem już wyboru. Powiedziałem, że zostaję. Dajcie mi już spokój, proszę".

 

 

I tyle w tym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza

akurat hiszpański "szmatławiec" pisze, że bliżej do chelsea. poczekamy zobaczymy.

napisałem "raczej", bo co źródło to inne info. gdyby to był tylko onet to nic bym nie napisał, ale dzięki za radę.

 

 

"Manchester City kupił z Aston Villi pomocnika piłkarskiej reprezentacji Anglii Garetha Barry'ego. Suma odstępnego wyniosła około 20 milionów dolarów, a zawodnik podpisał pięcioletnią umowę."

Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałem to we Włoszech jest niekorzystny system podatkowy i żeby piłkarz dostawał na rękę dużo kasy to klub musi wypłacić jeszcze niezłą sumkę na podatki a taki Kaka chce zarabiać więcej. Poza tym w Italii bardziej się w młodzież inwestuje co widać np w ilości młodych talentów - w Anglii coś mało ich jest :P

 

Dla mnie niektóre transferu w Premiership to szczyt głupoty a 20 mln E za Robbiego Keane'a to jej apogeum :P

Odnośnik do komentarza
a taki Kaka chce zarabiać więcej.

Kaka o swojej przyszłości

 

No chyba nie chce zarabiać więcej, bo jeśli by chciał więcej hajsu to by powiedział oficjalnie, że chętnie by przeszedł do manchesteru city. Tam by na pewno dostawał ze 150 000 funtów na tydzień, jak nie więcej. Taka gadka o zarabianiu chyba tutaj jest nie na miejscu.

 

Kaka jednak wydaje się być szczęśliwy na San Siro. - Powiem to po raz ostatni: nie chcę odchodzić z Milanu - oświadczył reprezentant Brazylii, tuż przed wylotem do Brazylii. - Wolę nie wypowiadać się na ten temat, ponieważ nie chciałbym być źle zrozumiany. Milionom fanów Milanu chcę powiedzieć, że podjąłem decyzję i zostaję we Włoszech - zapewnił.

 

Chyba nie muszę nic dodawać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...