Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Pieniążki, pieniążki... a może przeszedł do PSG, bo chce żeby ktoś powiedział o nim, że jest najlepszym piłkarzem świata? W barcelonie zawsze byłby numerem dwa, albo trzy. Teraz w PSG pyknie 30+ bramek w lidze, powalczy o króla strzelców w lm, wygra ligę i lm i każda gazeta napisze jaki on wspaniały, a messi cienki i na fejsa będzie wstawiał fotki jak się przytula ze złotą piłką

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Neymar odszedl z barcy bo wiedzial ze dopoki bedzie gral tam messi nie bedzie najwieksza gwiazda a widocznie jego ambicje siegaja bycia supergwiazda najwyzszego formatu. Dostal kupe kasy, w psg bedzie bogiem wiec po co tutaj pier.dolic ze neymar zle zrobil skoro dla siebie zrobil najlepiej jak sie da.

 

I ten bol dupy niektorych kibicow barcy tak jakby neymar byl jakkolwiek mentalnie zwiazany z barcelona , az sie figo przypomina xD

 

W sumie nie dziwie sie ze ich tak zabolalo, odchodzi najlepszy zawodnik barcelony zeszlego sezonu.

Teraz mistrzostwo kraju dla realu to czysta formalnosc , bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele jakubu odkrywasz świat w tym momencie xD Każdy chce więcej zarabiać i zdaje sobie sprawę, że większość ludzi ma ambicje być w swoim zespole/firmie jako lider. Normalna kolej rzeczy, gdybyś miał dostać 3 razy więcej w innym kiosku z kolekturą lotto ale w innym miescie niż Toruń też długo byś się zastanawiał?

 

Tak czy siak nie sądze, że PSG będzie w stanie wygrać LM, Ligue 1 to słaba liga nie to co PD w której masz wysoki poziom przez cały sezon a jak wiadomo żeby być najlepszym trzeba mierzyć się z najlepszymi :potter: 

Odnośnik do komentarza

jak pisalem - tez w pelni rozumiem neymara, przeciez to nie jakis wychowanek z kataloni by traktowac jak kogos z dna barcelony, pilkarz jakich wielu - najemnik, zmienia kluby w poszukiwaniu najlepszego wzgledem siebie pracodawcy - a w tym psg da mu to czego jego ego potrzebuje: status najwiekszego w lidze (a nie trzeciego jak w hiszpanii), status najwiekszego w druzynie (a nie drugiego jak w hiszpanii) i potencjalne szanse na zlota pilke, do tego kupa kasy i inne profity

Odnośnik do komentarza

W ogóle ludzie, którzy w 2017 roku myślą w kategoriach lojalności, przywiązania do barw klubowych xD Myslicie, że taki Messi czy Ronaldo siedzieliby w klubie bo kochają ich barwy gdyby zarząd nie spełniał ich oczekiwań? Proszę was, to jest relikt przeszłości Totti, Gerrard, Lampard wszyscy niby legendy swoich klubów, ale każdy z nich w pewnym momencie chciał odejśc z klubu, chociażby przypadek transfer request'u Stevena do Chelsea.


Ale o (pipi) ci chodzi bartłomieju, skoro napisałem... to samo co ty, tylko innymi słowami? :dunno:

 

no bo napisałes jakbyś odkrył ameryke :potter:

Odnośnik do komentarza

W ogóle ludzie, którzy w 2017 roku myślą w kategoriach lojalności, przywiązania do barw klubowych xD Myslicie, że taki Messi czy Ronaldo siedzieliby w klubie bo kochają ich barwy gdyby zarząd nie spełniał ich oczekiwań? Proszę was, to jest relikt przeszłości Totti, Gerrard, Lampard wszyscy niby legendy swoich klubów, ale każdy z nich w pewnym momencie chciał odejśc z klubu, chociażby przypadek transfer request'u Stevena do Chelsea.

Ale o (pipi) ci chodzi bartłomieju, skoro napisałem... to samo co ty, tylko innymi słowami? :dunno:

 

no bo napisałes jakbyś odkrył ameryke :sorcerer:

 

 

W przypadku tych największych gwiazd o lojalności rzeczywiście trudno mówić. Ale są piłkarze trochę mniejszego kalibru, którzy myślę, że za żadne pieniądze nie opuściliby swojego klubu ze względu na przywiązanie. Co najwyżej jeśli sam klub chciałby się ich pozbyć. Myślę, że Iker do dziś grałby w Realu gdyby go klub nie wyrzucił, choć moim zdaniem Real podjął dobrą decyzję. To samo mógłbym powiedzieć o Marcelo czy Carvajalu. Obstawiam, że obydwoje odejdą dopiero gdy ich forma nie będzie wystarczająca na reprezentowanie klubu, czy to z własnej woli czy z woli klubu. W Barcelonie mamy Iniestę czy Pique, w Atleti Gabiego czy Saula itd.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Barca postanowiła uzupełnić skład i wpłaciła za kontrakt Inigo "młody Puyol" Martineza. Od wielu lat jest to solidny stoper, który interesował Barcelonę. Najpewniej oznacza to, że wspominany niegdyś przeze mnie Marlon jednak gdzieś odejdzie, w jakiejś formie.

 

Klub jest też zresztą nie bez widoków na Kyliana Mbappe. Więcej zobaczymy w tej sprawie z czasem.

 

 

 

Kelechi Icheanacho - oficjalnie w Leicester. 20-latek w Manchesterze City zagrał więc łącznie niecałe 1500 minut, strzelił 14 bramek. I ogólnie wyglądał dobrze... Szkoda go chyba zsyłać do Leicester, ale co poradzić. Dla Leicester to być może największy zakup w historii klubu? Ale to się okaże z czasem. 

 

 

 

A propos nowobogackich robiących wielkie niepewne zakupy - Milan do dziś załatwia przesłanie kasy za Bonucciego. W końcu udało się zarejestrować płatność za Biglię, tak więc może on już grać. Z Bonuccim do końca nie wiadomo, kasa chyba nadal jest załatwiana.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No pomyliłem, jakoś mi wskoczyło do głowy to Bilbao. Tak naprawdę oczywiście grał w RSSS. Napisałem raz jeden klub zamiast drugiego grającego 50 km obok, ostra beka i rozminięcie całej wizji świata z faktami w skali zupełnie niespotykanej na tym forum, znanym z wypowiedzi przechodzących peer review na Harvardzie. No więc tak, ja w tym Bartezowym świecie nie żyję, to fakt. Właściwie to wręcz miłe, że raz na 100 tych waszych "byków" przypieprzacie się do faktycznego błędu a nie brniecie w jakieś wyssane z palca idiotyzmy jak przy poprzednich 99.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...