Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Chelsea chce Candrevę za 25 milionów funtów. Pedro 30 lat, Candreva 30, Willian 29, Hazard prawie 27. No nie są to najbardziej perspektywiczne skrzydła obecnie.

 

La Liga rzeczywiście coś odpier.dala z tą klauzulą Neymara i nie chce jej zaakceptować. Nawet nie chce mi się w to wnikać za bardzo.

Odnośnik do komentarza

W Madrycie jest już cały zastęp prawników, którzy im tłumaczą, że nie mogą odmówić. Właściwie wszyscy w Barsie wydawali się w ostatnich dniach pogodzeni z nieuniknionym już odejściem, piłkarze pisali tweety że żegnają Neymara, media klubowe zdejmują go z różnych materiałów, zarząd oficjalnie go puszcza itp. i myślałem, że może Tebas sobie to jednak odpuści. Ale na razie jest zawzięty.

 

Trochę będzie żenująco jeśli będą ciągnąć linę w sądach, a Neymar zagra kolejny mecz za rok mdr.

 

Póki co prawnicy wymyślili, że zostawią te milionki Barcelonie i podobno będzie to zgodne z przepisami. To by oznaczało, że kontrakt mógłby być podpisany dziś wieczorem.

 

...Ale czy legalnie??? Dowiemy się w następnym odcinku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

powiedziałam tacie kwotę, za jaką psg kupiło neymara  jego idealnie precyzyjne podsumowanie: 'szmaciarz' 
 
troche mi smutno, bo neymar ewidentnie poleciał teraz na kase aha 
 
Szczerze, to sam Neymar zwisa mi. Barca jeszcze dobrze na tym wyjdzie.
 
Luis Suarez -nigdy nie odejdę z Barcelony do innego zespołu z Europy. #NeymarPSG  różnica jest będzie legendą Barca a ten pajacyk nie
 
DGORVGCXsAAhyCF.jpg

Żałosne było to jego milczenie przez lipiec i to jak potraktował kibiców FCB. No ale tatuś myślał że zgranie dodatkowo 26 mln ojro. Dla nich tylko kasa się liczy, barwy w ogóle. Przy takim podejściu dobrze że odszedł.

Nie życzę powodzenia Neymarowi. Wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że klub z Paryża skompromituje się jeszcze bardziej niż w ubiegłym sezonie, a Neymar będzie twarzą tej porażki ;). Powodzenia życzę Kamilowi Glikowi i komukolwiek, kto będzie grał z PSG w Lidze Mistrzów. No, chyba że będzie to finał z Realem. Wtedy niech skończy się świat.

(pipi) w dupe (pipi)e (pipi)anej sprzedawczyk (pipi)ony niech (pipi) . Trofea powacha jak mu Monaco pozwoli. Synaek tutusia za(pipi)any !!!!

Uciekł jak szczur i nie potrafił nawet odejść z godnością. Może i stało się lepiej, w Barcelonie nie ma miejsca dla takich zawodników.

Wypad z Judaszem! Zupełnie jakby nie można było wrzucić zdjęcia czeku albo walizki ze stówkami $

- wiesz ze wyczytałem dzisiaj że neymar to najdroższa prostytutka świata
- Haha dobre...a jego stary to burdeltata hłehłe
 

 

:obama:

Odnośnik do komentarza

To trochę oddaje podejście większości kibiców Barcy pytanych o ten transfer. Neymar zrobił w ostatnim czasie sporo, żeby nikt za nim nie płakał, ale czy Barca wyjdzie na tym dobrze? To mocno ryzykowne stwierdzenie. Odszedł najlepszy zawodnik na swojej pozycji na świecie, potencjalnie najlepszy zawodnik na świecie. To, że go nie lubię było rozstrzygnięte dosyć dawno temu, ale też nie mogę zapomninać o tym, że ten system nie pozwalał mu grać na 100% i jeżeli ktoś ma na tym zyskać to właśnie PSG. Barca jedyne co na ten moment zyskała, to fakt, że napastnicy którymi interesuje się klub nie będą mówić czegoś w stylu "Barca? A co ja miałbym tam niby robić oprócz siedzenia na ławce?". Tylko co z tego? Rynek transferowy jest dla tego klubu bardzo ograniczony, również przez ich boiskowe know how. Wyobrażam sobie dosyć łatwo jak np. wydają te 200 mln na 3-4 klasowych piłkarzy, którzy potencjalnie powinni dać czadu, ale jeszcze łatwiej wyobrażam sobie, że robią to samo co właściwie wszyscy przechodzący do Barcy. Znikają. Ten klub stoi obiema nogami w jakiejś tiki-takowej bańce i nie zauważa, że czasami łatwiej i lepiej nauczyć się języka którym posługuje się reszta niż próbować resztę nauczyć swojego. To jest możliwe, ale tylko przy założeniu, że stać ich na każdego. W ostatnich latach przekonaliśmy się, że tak nie jest, a dzisiaj dostaliśmy taką wisienkę na torcie. Teraz zostaje udawać, że nic się nie stało i pośpiesznie naprawiać ten sypiący się team. Jestem pewien, że reszta im w tym pomoże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...