Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Odpady zawsze idą do PL.

Jaki odpad, przecież od ostatnich lat Real ma w składzie wyłącznie najlepszych zawodników, dla słabych nie ma miejsca!

 

Teraz pewnie QPR z Granero w składzie czeka wygrana w Lidze Mistrzów, podobnie jak Liverpool za Alonso.

 

Bo nie był gwiazdką ani pupilem, choć kiedy pojawiał się na boisku przeważnie prezentował się dobrze.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

No w zasadzie mniej więcej tak jest. Dla średniaków w ekipie chcącej wygrać w Hiszpanii nie ma miejsca, dlatego zatrudnili najlepszego pomocnika Premier League, a oddali kolesia niemającego szans na grę, który z miejsca jest najlepiej wyszkolonym zawodnikiem QPR. Jak będzie za dobry na Premier League to wróci do Realu. Nie wiem, co konkretnie chcesz przekazać. Myślę, że nikt się nie spodziewał, że do QPR odejdzie Cristiano Ronaldo, a na jego miejsce przyjdzie Park Ji-Sung.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No w zasadzie mniej więcej tak jest. Dla średniaków w ekipie chcącej wygrać w Hiszpanii nie ma miejsca, dlatego zatrudnili najlepszego pomocnika Premier League, a oddali kolesia niemającego szans na grę, który z miejsca jest najlepiej wyszkolonym zawodnikiem QPR. Jak będzie za dobry na Premier League to wróci do Realu. Nie wiem, co konkretnie chcesz przekazać. Myślę, że nikt się nie spodziewał, że do QPR odejdzie Cristiano Ronaldo, a na jego miejsce przyjdzie Park Ji-Sung.

Modrić lepszy na jakiej zasadzie? Jeszcze nie miał okazji (przed transferem Granero) się wykazać, więc skąd z góry założenie, że się sprawdzi i będzie wartościowy? Póki co trzeba było zostawić obu, przynajmniej do kolejnego okienka.

Nie wiem, co konkretnie chcesz przekazać. Myślę, że nikt się nie spodziewał, że do QPR odejdzie Cristiano Ronaldo, a na jego miejsce przyjdzie Park Ji-Sung.

Kto tu mówi o jakiejś wymianie? Równie dobrze mógł powędrować do Włoch, ale zainteresował się nim QPR i jemu perspektywa gry w Anglii się spodobała.

Jak będzie za dobry na Premier League to wróci do Realu.

Czyli zakładasz, że w Anglii może stać się lepszym piłkarzem. Coś w ten deseń pisał pajgi:

Mascherano (tak z Anglii, ale to w Barcelonie stał się najlepszym jej obrońcą, a co za tym idzie jednym z najlepszych na świecie)
Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

No w zasadzie mniej więcej tak jest. Dla średniaków w ekipie chcącej wygrać w Hiszpanii nie ma miejsca, dlatego zatrudnili najlepszego pomocnika Premier League, a oddali kolesia niemającego szans na grę, który z miejsca jest najlepiej wyszkolonym zawodnikiem QPR. Jak będzie za dobry na Premier League to wróci do Realu. Nie wiem, co konkretnie chcesz przekazać. Myślę, że nikt się nie spodziewał, że do QPR odejdzie Cristiano Ronaldo, a na jego miejsce przyjdzie Park Ji-Sung.

 

Błagam :)

Odnośnik do komentarza

No przecież wiadomo, że najlepsi pomocnicy w PL są z PD

Skoro w Anglii jednym z najlepszych piłkarzy całej ligi jest Arteta, który w Hiszpanii jest piłkarskim nołnejmem, to chyba łatwo zostać w Anglii najlepszym pomocnikiem (nawet nie piłkarzem - pomocnikiem)? Więc zapewne tam w Hiszpanii macie lepszych zawodników, po co więc Modrić?

Odnośnik do komentarza

 

Fakt, głupie takie przepychanki w każdym temacie."Luźne gadki" to chyba odpowiednie miejsce. Z mojej strony koniec.

 

 

Julio Cesar

 

Inter --> Queens Park Rangers

 

 

Stoke porozumiało się z Valencią w sprawie transferu Pablo Hernandez'a.

 

Genoa osiągnęła porozumienie z Fiorentiną w sprawie transferu Juan'a Manuel'a Vargas'a.

 

Stoke zaoferowało Liverpool'owi 5 mln funtów za pomocnika Charlie'ego Adam'a.

 

Kolejny Polak w Hiszpanii? Paweł Brożek blisko Recreativo Huelva.

 

Celtic złożył ofertę kontraktu Del Piero, możliwe jest więc, że wystąpi w CL.

 

Jak informują włoskie i angielskie media, Brazylijczyk Maicon pożegnał się dziś rano z drużyną Interu i spakował walizki na lot do Manchesteru, aby podpisać kontrakt z City.

 

La Gazetta dello Sport jest zdania, że Milan jest o krok od pozyskania Nigel'a de Jong'a z Manchester'u City.

 

Według SkySports, Manchester City osiągnął porozumienie ze Swansea, co do transferu napastnika Scott'a Sinclair'a i jeszcze dziś zawodnik przejdzie testy medyczne.

 

Prezes Tottenham'u, Daniel Levy, ma przylecieć dziś do Marsylii, by negocjować transfer Loic'a Remy'ego.

 

W ciągu najbliższych kilkunastu godzin wyjaśni się przyszłość Rafael'a van der Vaart'a.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Javier Saviola

 

Benfica --> Malaga

 

Roque Santa Cruz

 

Manchester City --> Malaga (jednoroczne wypożyczenie)

 

Nicklas Bendtner

 

Arsenal --> Juventus (testy medyczne)

 

Charlie Adam

 

Liverpool --> Stoke (testy medyczne transfer sfinalizowany)

 

Stephane M'Bia

 

Olympique Marsylia --> Queens Park Rangers

 

Rafael van der Vaart

 

Tottenham --> Hamburger SV (testy medyczne)

 

Ryan Babel

 

Hoffenheim --> wolny agent (rozwiązanie kontraktu)

 

Jay Spearing

 

Liverpool --> Bolton Wanderers (jednoroczne wypożyczenie)

 

Ibrahim Afellay

 

Barcelona --> Schalke 04 Gelsenkirchen (jednoroczne wypożyczenie)

 

Kieran Richardson

 

Sunderland - Fulham

 

Alessandro Del Piero

 

wolny agent --> FC Sydney

 

Scott Sinclair

 

Swansea - Manchester City

 

 

Niechciany w Liverpool'u Joe Cole odrzucił ofertę Spartak'a Moskwa.(Sky Sports)

 

Arsenal zainteresowany wypożyczeniem Michael'a Essien'a z Chelsea. (ESPN)

 

Liverpool chciałby do siebie ściągnąć Daniel'a Sturridge'a ostatniego dnia okna transferowego. (Sky Sports)

 

Gregory van der Wiel w ciągu najbliższych kilku godzin powinien zostać zawodnikiem PSG. Obrońca jest zdecydowany na przejście do francuskiego klubu. Wieczorem powinien złożyć podpis pod kontraktem. (L'Equipe)

 

Tottenham ostatecznie osiągnął porozumienie z Olympique Lyon w sprawie transferu Hugo Lloris'a. Wkrótce zawodnik ma przejść testy medyczne i podpisać kontrakt z Kogutami. (L'Equipe)

 

Tottenham ustalił z FC Porto warunki transferu Joao Moutinho. Transfer ma wynieść rekordowe 22 miliony funtów. (Sky Sports)

 

Wolfsburg złożył Juventus'owi ofertę kupna Fabio Quagliarelli.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...