Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ się sypią te transfery dziś. Masa drobnicy.

 

 

Na ten moment największe to te City: Maicon, Sinclair, no i Javi Garcia. Powinien stać się podstawowym defensywnym pomocnikiem City i w ogóle Premier League.

 

 

Ciekawe też, że Gaston Ramirez poszedł do Southampton. Jak powtarzałem, że Jovetić to jedyny wielki talent w Serie A - Ramirez był gdzieś tam na początku drugiego rzędu tych całkiem dobrych.

 

 

No i Moutinho, chociaż na miejscu fanów Tottenhamu naprawdę bym się bał tego, co robi Villas-Boas.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No i to chyba tyle. Sporo drobnicy, ale z wielkich nazwisk, chyba tylko Javi Garcia i Hugo Lloris zmienili klub.

 

 

Są doniesienia, że klub zmienią jeszcze Clint Dempsey (ale być może nie Liverpool, tylko Tottenham) oraz Michael Essien (do Realu), ale może już za późno, żeby to skończyli.

 

 

 

 

Pablo Hernandez to odrzut z Valencii. Aż się zdziwiłem, że grał do tej pory. Trochę nie spełnił oczekiwań. Routledge chyba po dwóch meczach ma już tyle asyst, ile miał Pablo przez cały zeszły sezon (swoją drogą, najwięcej asyst w Valencii miał bodajże Alba z zawrotną ilością pięciu...). Tak że to raczej tylko uzupełnienie głębszego składu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Oficjalnie Demspey w Tottenhamie.

 

 

Zaskoczeniem dnia na pewno są transfery Ramireza do Southampton oraz Christiana Benteke (dobry młody napastnik z Belgii) do... Aston Villi. Te kluby miały tyle kasy i ją trzymały do ostatnich godzin okienka? Ogólnie, moje fantasy się wywróciło. Villas-Boas ma rację, okienko powinno być zamykane przed sezonem.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Oficjalnie Demspey w Tottenhamie.

 

 

Zaskoczeniem dnia na pewno są transfery Ramireza do Southampton oraz Christiana Benteke (dobry młody napastnik z Belgii) do... Aston Villi. Te kluby miały tyle kasy i ją trzymały do ostatnich godzin okienka? Ogólnie, moje fantasy się wywróciło. Villas-Boas ma rację, okienko powinno być zamykane przed sezonem.

 

Kur.wa no normalnie szok O_O

Odnośnik do komentarza

Okienko zamknięte . Poniżej kto kogo z kim i w jakiej lidze ;) W czołówce wydających kasę bez zmian : Anglia , Niemcy , Rosja . Wyprzedaż jak zwykle w Brazylii , Holandii i pogrążonej w kryzysie Hiszpanii .

 

http://www.transfermarkt.co.uk/en/premier-league/transferuebersicht/wettbewerb_GB1.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...