Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

No można to napisać o innych klubach, i co z tego? Wiecie w ogóle, z czym się kłócicie czy generalnie macie tylko radar zapalający lampkę "oj, to zdanie może w jakiś sposób podważać wyjątkową niesamowitość United, WALCZYĆ!"?

 

 

Piszecie to, co przyjąłem jako wstępne założenie i nigdzie nie zaprzeczałem. Ja dyskutowałem ze stwierdzeniem, że Van Persie odchodzi do United "bo United ma szanse coś wygrać". Dopóki ci gracze nie odeszli "coś wygrać", to Arsenal miał nie mniejsze szanse od United, żeby "coś wygrać". Kwestionowałem po prostu tę bardzo wątpliwą argumentację.

 

 

 

W zeszłym roku United nic nie wygrało, choćby awansu z grupy LM. Odwołujecie się do sezonów poprzednich, ale w futbolu przeszłość nie gra, zapytajcie Olympique Lyon czy Spartaka Moskwa. Nowy sezon Sir Alexa (jego ostatni?) powinien być bardziej udany, ale raczej z powodu kontraktów zaoferowanych Van Persiemu i Kagawie, a nie tego, że to solidna firma z dużą gablotą na trofea. A swoją drogą - to, co teraz piszecie, będzie się zabawnie czytać za parę lat, gdy po serii mistrzostw dla City jakiś Rooney czy Kagawa odejdzie tam, "żeby wygrywać".

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Troefa mają to do siebie, że są dość wymierne. Ilość trofeów United z zeszłego sezonu: zero. Ile ich zdobędą w tym roku? Też będzie to dość obiektywna, trudna do waszego wynegocjowania cyfra. No ale luzik, obroniliście honor Świętego United Zawsze Dziewicy mówiąc parę przykrych rzeczy intruzowi, to prawie jak trofeum.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli Villanova będzie trochę bardziej otwarty na zawodników spoza szkółki to możliwe, że Song odniesie sukces. Jeśli nie to Kameruńczyk będzie musiał się pogodzić z rolą jaką pełnił Yaya Toure i Keita czyli zmiennika dla spier.dolonego Busketa.

Akurat pozycja Toure w zespole była sporo mocniejsza niż Keity, ja bym go postawił obok Busquetsa, bo to piłkarze o innych profilach i Guardiola wystawiał ich w zależności od potrzeb i formy (a tą Yaya miewał chwiejną- co się chyba nie zmieniło), a nie w sytuacji kiedy chciał dać odpocząć ważniejszym zawodnikom (Keita) lub gdy chciał dowieść korzystny rezultat do końca(Keita). Szkoda mi Toure, bo przyjemnie było obserwować jak z niezłego DMFa robią z niego w Barcelonie najlepszego na swojej pozycji, ale odszedł na własne życzenie.

 

Song to dobry transfer, Busquets jest świetny, ale potrzebuje jakiejś alternatywy, liczę na drugiego Toure.

 

W ogóle to jakiś cud, że Barcelona do pierwszego zespołu zakontraktowała samych (przynajmniej nominalnych) defensywnych zawodników, którzy mając status topowych zawodników na swoich pozycjach zostali kupieni za (patrząc na tegoroczne zakupy innych znanych zespołów) śmieszne pieniądze

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak się okazuje, Alex Song chciał zostać w Arsenalu, ale nie otrzymał oczekiwanej podwyżki. Ostatnio zarabiał w Arsenalu 55 tysięcy funtów tygodniowo, a chciał, aby jego wynagrodzenie zrównało się z tym, jakie otrzymują największe gwiazdy w zespole. Kiedy mu odmówiono, poprosił o transfer. Klub zdecydował się go sprzedać, uznając, że jest to lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza

No i jest.

 

Walter Gargano. Napoli ---> Inter

 

 

170271.jpg

 

 

Wypożyczenie za 1,25mln + prawo do wykupu za 5,25mln.

 

Solidny walczak za dobrą cenę. Może w końcu nie będę musiał oglądać Dejana czy innych Cambiasso.

 

Do tego FC Porto zaakceptowało ofertę za lewego obrońce Pereirę dziś/jutro tez ma być oficjal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...