Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Tak podają media (chyba czytałem rzekomy wywiad z Azpi, który pijawił się we francuskich mediach), jednak kolejny raz okazuje się, że zawsze trzeba czekać do oficjalnego komunikatu. O ile dobrze pamiętam, ktoś tutaj zatwierdził już transfer Modricia do Realu. ;)

 

To już oficjalnie:

 

Victor Moses

 

Wigan Athletic --> Chelsea

 

:D

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Alvaro Pereira

 

FC Porto ---> Inter Mediolan

 

 

1a2fb9578e96102f8b5184d.jpg

 

Kwota - 10mln plus rozmaite bonuse które łącznie mogą dac dodatkowe 5mln, a dokładnie to:

 

- Dwa miliony jeśli rozegra chociaż 25 spotkań w całym sezonie.

- Milion jeśli Inter awansuje do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

- Dwa miliony jeśli Inter wygra Scudetto, Puchar Włoch lub Ligę Europejską.

Odnośnik do komentarza

Cesar Azpilicueta

 

Olympique Marsylia --> Chelsea

 

 

Pohamuj się, wodzu.

 

 

"W piątek Chelsea przyszła do nas z ofertą 4 mln euro", stwierdził prezes Marsylii Vincent Labrune. "Powiedzieliśmy im, że to nie jest oferta".

 

http://sport.dziennik.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/artykuly/402044,azpilicueta-pilkarzem-chelsea-kosztowal-7-milionow-funtow.html

 

?

 

Cesar Azpilicueta

 

Olympique Marsylia --> Chelsea

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się, jak dla dodania wiarygodności photoshopowi ktoś dodał © Real Madrid na dole.

 

 

Transfer był nieunikniony, a jednak Tottenham został z ręką w nocniku, zdesperowany by szybko poszukać jakiegoś następcy dla swojego zegarmistrza. Prawdopodobnie będzie to Moussa Dembele, który w sumie zaczął sezon wspaniale, więc kto wie, czy Spurs nie utrzymaliby się z nim jakoś na powierzchni.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się, jak dla dodania wiarygodności photoshopowi ktoś dodał © Real Madrid na dole.

 

 

Transfer był nieunikniony, a jednak Tottenham został z ręką w nocniku, zdesperowany by szybko poszukać jakiegoś następcy dla swojego zegarmistrza. Prawdopodobnie będzie to Moussa Dembele, który w sumie zaczął sezon wspaniale, więc kto wie, czy Spurs nie utrzymaliby się z nim jakoś na powierzchni.

 

Ja tylko zmieniłem głowę. Oryginalnie był tam Benzema.

 

 

Damien Perquis

 

Sochaux --> Real Betis

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

@up

Do tego Bojan Krkic już powiedział "Przechodzę do Milanu, to już pewne". (wg romanews.eu)

 

Perspektywiczne zakupy, zobaczymy co z tego projektu wyjdzie za 2-3 sezony i jak to się będzie dalej rozwijać. Brakuje mi tylko takiego typowego lidera jakim byli Nesta, Gattuso, Seedorf, czy choćby Van Bommel. W niedalekiej przyszłości takim liderem miał być Thiago Silva, ale z wiadomych względów nim nie zostanie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...