Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Hulk w Zenicie . Szok . Polsat podobnie jak z F1 dawniej teraz ma w ofercie ligę rosyjską . Mają nosa do sportu bo zanosi się na to że będzie to wkrótce jedna z 5 najlepszych lig w europie :)

 

W tym okienku rosyjskie kluby wybuliły aż 200 milionów funtów na transfery . Drugie miejsce zaraz po Anglii . To musi robić wrażenie :woot:

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wchodzę sprawdzić co w sporcie. Goal.com: "Juventus wzmaga starania o Lewandowskiego". No ile można, no ale niech będzie, potencjalne transfery gwiazd zawsze są opisywane do znudzenia. Sport.pl przebije? A owszem. Temat dnia: "Co czeka Lewandowskiego w United?".

 

(pipi) z tego, że WCZORAJ zapytany o to Klopp mówił, że sądzi, iż Lewandowski zostanie. Dzisiaj jak klikniemy na artykuł to Michał Pol zaczyna gadać: "no Borussia jest już pogodzona, że Lewandowski odejdzie... sprawa jest raczej przesądzona".

 

 

Już nawet mniejsza z tym, że walą takie artykuły. Ale jest dopiero 4 grudnia. Lewandowski, jeśli odejdzie, to najwcześniej 1 lipca. Jeśli już dziś media robią całą rozpiskę, jaki los czeka Lewego w United, to co będą robić, gdy faktycznie transfer będzie bliski albo - olaboga - do niego faktycznie dojdzie? I skoro w trakcie lig oraz Ligi Mistrzów tematem dnia jest taki bzdet, to jaki procent całości artykułów będą stanowić te o transferze Lewandowskiego w sezonie ogórkowym?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że mamy pierwszy wielki transfer okienka zimowego. Arkadiusz Milik przeszedł testy medyczne w Bayerze Leverkusen.

 

Kwota transferu to 2,5 mln euro, a zarobki piłkarza mają wynosić milion euro rocznie. Ja bym w FM-ie nigdy tyle nie dał 18-latkowi na ławkę...

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że mamy pierwszy wielki transfer okienka zimowego. Arkadiusz Milik przeszedł testy medyczne w Bayerze Leverkusen.

 

Kwota transferu to 2,5 mln euro, a zarobki piłkarza mają wynosić milion euro rocznie. Ja bym w FM-ie nigdy tyle nie dał 18-latkowi na ławkę...

 

Niestety jedna z gorszych opcji dla tego młodego chłopaka. Górnik podjarał się na pierwszą lepszą okazję, i ten chłopak będzie za to cierpiał. Chyba że Kissling odejdzie po sezonie i on zastąpi jego miejsce. Mam nadzieję że dobrze się nim zaopiekują w leverkusen, i wyrobi sobie renomę jaką miał tam Krzynówek.

Odnośnik do komentarza

No bez przesady, w wieku 18 lat mało kto gra regularnie, a jakoś na ludzi się wychodzi.

 

Wiadomo, że nikt go nie traktuje jako opcję do startowania na ten sezon, ale jak znam życie, to i na ławce się więcej nauczy, niż w Górniku. W Ekstraklasie sporo młodych piłkarzy gra i jakoś nie słyszałem, żeby któryś z nich nagle wszedł na poziom europejski od tego regularnego grania.

 

Myślę, że to raczej dobry ruch dla Milika, tyle że z werdyktem musimy trochę poczekać. Na pewno jest brany pod uwagę w perspektywie paru lat, nie tego sezonu czy następnego. Może będzie wchodził na końcówki, bo w ataku ławka Bayeru nie jest imponująca, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na niemal ustalone, że Pato i Robinho odchodzą z Milanu, za to przyjdzie Mario Ballotelli. Wszyscy zaangażowani gracze i kluby są bardzo chętni na taką operację.

 

 

 

Coraz więcej też wskazuje na to, że Chelsea sprzeda zimą Sturridge'a (do Liverpoolu), prawdopodbnie zakupując innego napastnika. Przybycie Falcao wydaje mi się niewiarygodne, ale takie są doniesienia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Akurat tu się zgodze. Jestem kibicem LFC od dobrych 10 lat ale tak zlej polityki transferowej jak byla w ostatnich 3 sezonach nie pamietam. Teraz cos rusza ku lepszemu ale mysle, ze naprawa drużyny potrwa jeszcze kolejne 2-3 sezony nim Czerwoni znów zaczną się w lidze liczyc. Niestety a moze stety FSG to nie Abramowicz czy inne szejki

Odnośnik do komentarza

Liverpool ma talent do kupowania graczy, którzy się nie sprawdzają. Taki Stewart Downing, albo Charlie Adam, no mieli świetny sezon. Andy Carrol - genialne pół sezonu. Przyszli do LFC i du'pa. I tak dalej...

 

Żadnego postępu nie widzę. Są na 8. miejscu, czyli ex aequo miejsce z poprzedniego sezonu (swoją drogą, niższego miejsca nie zajęli nigdy od kiedy w 1963 r. awansowali do czołowej ligi). Największą zmianę w ich grze widać w momencie, gdy kontuzji doznaje albo z niej wraca Lucas Leiva.

 

 

Co do Sturridge'a to myślę, że miło go będzie znowu zobaczyć wśród żywych. Uważałem za absurd, jak mało dostawał szans w Chelsea, żeby Fernando nabierał pewności siebie. Jest to pewna niewiadoma, i biorąc to pod uwagę dość duży wydatek, ale też Liverpool naprawdę potrzebuje jakiegoś napastnika. Do tej pory poza Suarezem (11) więcej niż jednego gola zdobyli tylko Gerrard (3) i Skrtel (2)... Żal patrzeć na Urugwajczyka pośród tej ofensywnej nędzy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...