Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Daily Star coś takiego napisał. Tzn. między innymi, bo artykuł był głównie o tym, że Terry'emu nie przedłużą kontraktu, który kończy mu się po przyszłym sezonie, ale wspominali tam też, że z Lampardem również nie wznowią rozmów. Według brytyjskiej prasy Benitez myśli o zestawieniu środka obrony Ivanovic - Cahill przy jednoczesnym wdrażaniu Davida Luiza na pozycję defensywnego pomocnika. To ma sens, bo jak widać po ostatnich meczach, coś z tym próbuje. W każdym razie - wydaje mi się, że gdyby Roman zaoferował Terry'emu i Lampardowi sporo niższe tygodniówki i rolę rezerwowego, to też by się zgodzili, no młodzi już nie są, niedługo i tak będą kończyć kariery, to po co krążyć po obcych klubach.

Odnośnik do komentarza

Daily Star coś takiego napisał. Tzn. między innymi, bo artykuł był głównie o tym, że Terry'emu nie przedłużą kontraktu, który kończy mu się po przyszłym sezonie, ale wspominali tam też, że z Lampardem również nie wznowią rozmów. Według brytyjskiej prasy Benitez myśli o zestawieniu środka obrony Ivanovic - Cahill przy jednoczesnym wdrażaniu Davida Luiza na pozycję defensywnego pomocnika. To ma sens, bo jak widać po ostatnich meczach, coś z tym próbuje. W każdym razie - wydaje mi się, że gdyby Roman zaoferował Terry'emu i Lampardowi sporo niższe tygodniówki i rolę rezerwowego, to też by się zgodzili, no młodzi już nie są, niedługo i tak będą kończyć kariery, to po co krążyć po obcych klubach.

 

Zawsze mogą wyjechać do Rosji zarobić.

Odnośnik do komentarza

Zła wiadomość, Cuenca prawdopodobnie zostanie wypożyczony do Valencii. "Wypożyczyny" w przypadku Barcelony oznacza "sprzedany", mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej, bo to zdecydowanie największy talent wśród skrzydłowych Barcelony.

Odnośnik do komentarza

Daily Star coś takiego napisał. Tzn. między innymi, bo artykuł był głównie o tym, że Terry'emu nie przedłużą kontraktu, który kończy mu się po przyszłym sezonie, ale wspominali tam też, że z Lampardem również nie wznowią rozmów. Według brytyjskiej prasy Benitez myśli o zestawieniu środka obrony Ivanovic - Cahill przy jednoczesnym wdrażaniu Davida Luiza na pozycję defensywnego pomocnika. To ma sens, bo jak widać po ostatnich meczach, coś z tym próbuje. W każdym razie - wydaje mi się, że gdyby Roman zaoferował Terry'emu i Lampardowi sporo niższe tygodniówki i rolę rezerwowego, to też by się zgodzili, no młodzi już nie są, niedługo i tak będą kończyć kariery, to po co krążyć po obcych klubach.

 

Jak nawet nie zaproponują opcji, o której wspomniałeś (mniejsza kasa+mniejsza rola w zespole) to będzie kpina. Obaj są największymi piłkarzami w historii klubu, powinni zakończyć tu karierę zawodniczą i znaleźć sobie inne zajęcie na Stamford.

Odnośnik do komentarza

Musieliby się pozbyć Sancheza lub Villi,a najpewniej obu.Wątpliwy ten transfer.Fakt,że przydałby się ktoś kto strzela w Barcy prócz Messiego,bo jego passa bez kontuzji wiecznie trwać nie może,ale nie wiem czy Neymar dałby radę.Sanchez też miał być wzmocnieniem,a póki co nic prócz biegania i przewracania się nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza

Musieliby się pozbyć Sancheza lub Villi,a najpewniej obu.Wątpliwy ten transfer.

 

Myślę, że odejście Villi wcale nie jest takie niemożliwe. Samego transferu Neymara bym nie chciał, bo jeśli naprawdę jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, jak niektórzy mówią, to by było aż niesprawiedliwe, żeby akurat doszedł do najlepszej drużyny na świecie. A jeśli nim nie jest, to niech mi media nie trują już du'py co tydzień gadkami o transferze Neymara, jak to robią już od paru lat.

 

 

 

Z innych wieści: Sebastian Mila stwierdził, że jeśli nie dostanie zadowalającej oferty z Polski (podobno liczy się Lechia Gdańsk), to w styczniu podpisze kontrakt z klubem z Azerbejdżanu. Doprawdy przykry byłby to koniec...

 

 

Wiele wskazuje na to, że jeden z liderów Atletico, Arda Turan, może odejść i to nawet już zimą. Byłby to spory cios w wiceliderów La Liga. Potwierdzono oferty Arsenalu i Liverpoolu.

 

 

Na szczęście dla Atletico, wygląda na to, że zostanie jeszcze Radamel Falcao. Wśród napastników, których chce Chelsea (bo wydaje się pewne, że jakiegoś kupi), najczęściej wymienia się obecnie Alvaro Negredo i Theo Walcotta.

 

 

Fernando Llorente jest blisko Juventusu, tak jak pół roku temu. Pamiętajmy, że on też ma kontrakt do czerwca i jest niezadowolony, więc chyba Bilbao w końcu odpuści i zarobi na nim chociaż te 7 mln euro.

 

 

Lewis Holtby potwierdził, że nie podpisze nowego kontraktu z Schalke. Wśród kandydatów do przejęcia teraz lub latem są Bayern i Arsenal.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z Neymarem, ale Sanchez moze z Barcelony odejsc bo po prostu gra tam slabo, nie na miare oczekiwan i w dorobku strzeleckim wyprzedzaja go niemal wszyscy napastnicy Barcy. Juz od paru miesiecy mowi sie o tym, ze Chilijczyk bedzie do ostrzalu i Juventus moze byc zainteresowany. Ale... Nie wiem czy koniecznie w styczniowym okienku transferowym. Bardziej prawdodpodobny jesli juz jest lipiec. W chwili obecnej Juve ma w ataku dosc tloczno (mimo kontuzji Bendtnera). Na pewno na korzysc Starej Damy dziala tutaj fakt, ze Sanchez ma tego samego agenta co Vidal i Isla, ktory to (tj. ten agent) w dodatku bardzo lubi sie z Agnellim i Marotta.

 

Niemniej jesli Barcelona liczy na jakas duza sume odstepnego w zamian za karte Alexisa od Juve to moze sie przeliczyc. Marotta to straszliwy sep, najpewniej najpierw zaproponuje wypozyczenie za jakas smiesznie niska kwote wraz z opcja wykupu po pol roku/roku gry. Nie wiem czy to przejdzie, dlatego ten transfer tak naprawde stoi pod znakiem zapytania, mimo chyba faktycznego zainteresowania Juve. Zarowno teraz jak i latem. Nic nie jest jednak niemozliwe, zobaczymy jak to wszystko sie potoczy.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Niezły interes zrobiła Chelsea. Opchnąć za 12 mln niestabilnego Sturrige'a i kupić za 7 wymiatającego w Newcastle Ba.

 

Natomiast Milan próbuje wcisnąć Brazylijczykom jak najdrożej Pato i Robinho. Chodzą słuchy, że za otrzymane 20-25 mln będą chcieli sprowadzić Balotelliego lub skusić wysokim wynagrodzeniem Drogbę. Ale znając Gallianiego to pewnie jeszcze coś ciekawego ma w zanadrzu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...