Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Walka z old monkiem ma być walką z innym graczem. Był to chyba pierwszy taki przypadek w historii gier video, że boss w trybie singleplayer to inny gracz. Mnie się nie udało walczyć tak swoją postacią (połączyłem się raz ale meduzy mnie zabiły), ale walczyłem jako old monk

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze tylko sobie potwierdzę, bo na 99% znam odpowiedź, ale...

 

Czy zawsze grę zaczynam dopiero na samym początku poziomu? Pobiłem tego Tower Knighta no i skończyłem grę, ale teraz znowu muszę od samego startu biec w przez ten most ze smokiem, męczyć się z psami itd.?

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze tylko sobie potwierdzę, bo na 99% znam odpowiedź, ale...

 

Czy zawsze grę zaczynam dopiero na samym początku poziomu? Pobiłem tego Tower Knighta no i skończyłem grę, ale teraz znowu muszę od samego startu biec w przez ten most ze smokiem, męczyć się z psami itd.?

Oczywiście, że nie. Po każdej walce z bossem odblokowujesz checkpoint (archstone)

Odnośnik do komentarza

Konsole miałem podpiętą do neta, ale nic szczególnego nie zauważyłem, coś trzeba było zrobić? Co do online to ze 20 razy próbowałem w tych wyznaczonych miejscach się do kogoś dołączyć i nigdy mnie nie łączyło... Raczej niezbyt wiele osób już w to pogrywa i pewnie w złych porach to robiłem stąd pustki.

Pewnie musiałbyś wcześniej odblokować dla konsoli wszystkie porty ruchu sieciowego.

Odnośnik do komentarza

To dla mnie jakaś czarna magia. Jakoś w inne gierki bez problemu grywałem online.

 

W każdym razie rzeczywiście niezły motyw z tą potyczką, szkoda że mi się nie przytrafiło.

 

mate5, to jak mam wybrać z Nexusa powiedzmy właśnie ten archstone za Tower Knightem? Zawsze jak włączam konsolę to startuję na samym początku zamku, przed tą bramą za którą był Phalanx.

 

A po ubiciu podszedłeś do tego "świecącego kamyczka" i zabrałeś jego duszę? Chyba bez tego ci nie zaliczy checkpointa, którego można wybrać potem będąc w Nexusie.

 

Zresztą nie pamiętam, jak grałem to miałem po tym mgłę uniemożliwiającą pójście dalej i jechałem kolejny świat.

Odnośnik do komentarza

Ale być pokonanym przez sterowanie to już nie jest fajnie :/. Trochę szkoda, że jak się przytrzyma O przy byciu zalockowanym na przeciwniku to nie zaczynamy sprintować. Armor Spider miał już tylko 10% życia...

Odnośnik do komentarza

Mniej wiecej o to. Na poczatku lvlu jest informacja, ze dalej znajduja sie przeciwnicy podatni na magie. Ja siekalem wszystkich z broni magicznej i szlo gladziutko. Zmienilem sobie na zwykly miecz i lupie tych "gornikow" a tu ch.uj, kreska schodzi wolno. Dalej sie nie meczylem i dokonczylem lvl tym pierwszym swordem.

 

W ogole jak gralem pierwszy raz to zabilem kolesia z workiem a pozniej sie zreflektowalem, ze ci mnie nie atakuja. Pomyslalem, ze to jakas "pulapka" na gracza, cos w stylu walki z the Sorrow z MGS3

im wiecej ludzi zabijesz tym dluzsza "walka"

i ze lepiej tych z worami nie zabijac wiec zrobilem loada i ich nie tykalem xD. Pozniej doczytalem, ze wlasnie koniecznie trzeba ich mordowac (resurce).

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Fajnie, gra mnie w(pipi)ila troche, bo syn sie obudzil, musialem po nbiego isc,  a ta gra nie wyjasnila mi gdzie sejwowac, wiec mowie, "jak taka jestes to robie quit i nie wracam do Ciebie", ale zauwazylem w menu ze jakis load jest wiec sie nie obrazam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...