Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dzis mam zamiar kupic Demon soul's na Yesasia, gra koszt 67 $ wiec nie jest tak złe, tylko zastanawia mnie ,ile gra bedzie szłą? Chodzi mi o ten sklep/aukcje: http://www.yesasia.com/global/demons-souls...-0-en/info.html jak patrze na gejmpleje to slinie sie jak dziecko... To moze mi ktos powiedziec ile mniej wiecej gra bedzie szła? Albo doradzic aukcje by gra była dość szybko? Prosze o szybką odp , bo chce gre dzis zamówic :)

 

67$ to trochę dużo. Na ebay w sklepie Sondox Game Store masz za 45$. Zamawiałem już tam kilka gier i nigdy nie czekałem dłużej niż 5 dni.

Z wliczoną wysyłką sprzedawali? Bo teraz już nie widzę żeby mieli grę w ofercie.

 

Przesyłka 15$. Już chyba ktoś kupił, ale pewnie niedługo wystawią następną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Z wliczoną z przesyłka, łącznie wszystko wyszło 67 $ :)

Dzięki za info ale chodziło mi o aukcje, yesasia znam dobrze :)

 

A ja ciągle waham się czy czekać do Października na premierę US czy zamawiać już niedługo importa z Azji. :closedeyes:

A co to za różnica? jak chcesz grać to bierz teraz ;)

Odnośnik do komentarza

Wiolku - Jak jestes wielkim fanem Atlusa i SMT to poczekaj na ich wydanie, lepiej wspomoc kupujac kilka sztuk, beda mieli wiecej kasiory w koncu na jakiegos Tenseja na current-geny ... :P.

A tak serio to nie widze powodu by nie kupowac teraz.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

ehh napaliłem się na Demon's Souls, ale muszę jednak poczekać za dużo na liczniku mam jRPG jeszcze nie skończonych. VP, SO4 czy ToV <-- kto by pomyślał jakiś rok temu że tyle tego wyjdzie :) Rok temu męczyłem persone 3 i Lost odyssey czekając na jakiegoś ciekawego jrpg a teraz nie nadążam;) .

 

Swoją drogą mam pytanko jak wygląda kwestia fabuły tzn czy jest jakaś w miarę sensowna z przerywnikami filmowymi? Bo z filmów z gameplayem tylko mogę wnioskować że klimat ala gothic :)

Odnośnik do komentarza
ehh napaliłem się na Demon's Souls, ale muszę jednak poczekać za dużo na liczniku mam jRPG jeszcze nie skończonych. VP, SO4 czy ToV <-- kto by pomyślał jakiś rok temu że tyle tego wyjdzie :) Rok temu męczyłem persone 3 i Lost odyssey czekając na jakiegoś ciekawego jrpg a teraz nie nadążam;) .

 

Swoją drogą mam pytanko jak wygląda kwestia fabuły tzn czy jest jakaś w miarę sensowna z przerywnikami filmowymi? Bo z filmów z gameplayem tylko mogę wnioskować że klimat ala gothic :)

 

Po prostu dungeon crawler(diablopodobne). Chodzisz "zbroja"(bo ciezko to nazwac osoba :P ) i siekasz wszystko co chce cie ubic ;) Ten gatunek trzeba po prostu lubic bo inaczej bedziesz zalowal wydanych pieniedzy(szczegolnie, jezeli lubisz dobrze zarysowana historie,postacie i ich portrety psychologiczne ;) to tego napewno tutaj nie znajdziesz )

Odnośnik do komentarza
A ja ciągle waham się czy czekać do Października na premierę US czy zamawiać już niedługo importa z Azji. :closedeyes:

Niedługo będę miał jedną sztukę na sprzedaż (wybieram się na wakacje a w najbliższej przyszłości planuję zakupić edycje kolekcjonerską).

 

Swoją drogą mam pytanko jak wygląda kwestia fabuły tzn czy jest jakaś w miarę sensowna z przerywnikami filmowymi? Bo z filmów z gameplayem tylko mogę wnioskować że klimat ala gothic :)

Pisałem o tym wiele razy, postacie oraz klimatyczne lokacje zostały potraktowane po macoszemu - twórcy zmarnowali potencjał tkwiący w tej grze (jeśli chodzi i fabułę ofc).

 

Ironia właśnie tkwi w tym, że człowiek powinien odpoczywać zatem przy takiej bezstresownej sieczce :P.

Zgoda, ale niedługo sam się przekonasz czy owa sieczka jest bezstresowa :D

 

Ja ostatnio "bawię" się w WT i gra jest wtedy jeszcze trudniejsza, gdyż musimy się skupić na tym co robimy żeby nie zaprzepaścić całego wysiłku :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Moje spostrzeżenia bo krótkiej zabawie w World Tendency - to wcale nie jest taka czarna magia jakby się mogło z początku wydawać :) Zaliczyłem Shrine of Storms zarówno w Pure Black (Black Phantom Satsuki oraz Primeval Demon zgładzone) jak i w Pure White (Magic Sword Makoto jest mój) teraz czeka mnie świat 1wszy, 3eci oraz 5ty (2gi mi się skaszanił po tym jak BP Scirvir zleciał do szybu).

 

P.S. Nie ma co czekać na amerykańska premierę, gdyż niedługo wyląduje Dragon Age - narobicie sobie zaległości Panowie ;)

Odnośnik do komentarza

Ehhh, czemu oni tego nie chca wydac w europie:/. Demon's Souls juz mam, ale z checia pokusilbym sie na edycje kolekcjonerska.

@Stoodio Jak dla mnie - lokacje sa klimatyczne (oczywiscie nie wszystkie, jednak mimo wszystko).

Heh - myslalem, ze sobie zagramy coopa, jednak jestes zbyt duzym hardkorem jak na moje oko, za szybko idziesz do przodu :P

Ja za to wczoraj ostro sie zdziwilem - odpalilem gre, poszedlem do 4-1, wyekwipowalem Demonsbranda po czym (co prawda za drugim podejsciem - raz zginelem - udalo mi sie dojsc do bossa i go zabic (ten padl juz za pierwszym razem) az sam sie zdziwilem jak latwo poszlo -

zbieglem na dol holu w ktorym jest Adjudicator. Dostalem od niego strzala, lecz przezylem - uleczylem sie. Nastepnie sie wyturlalem na srodek pomieszczenia z nim, walnelem go raz w bok. Adjudicator padl na ziemie - potem dwa razy strzelilem go po glowie a boss padl :P

. Bwhehe - zdziwienie i radosc z tego ze za pierwszym razem zabilem bossa, a na dodatek trzema ciosami - jest niesamowita.

Odnośnik do komentarza

Adjudicator to jeden z łatwiejszych boss'ów :) Żeby się do niego dostać można użyć skrótu - droga do niego trwa ~3 min od początku 4tego świata, później jeśli nie campimy na górze (

jakkolwiek to nie brzmi - koleś ma zabójczy jęzor

;)) i znamy jego ograniczony wachlarz uderzeń, jesteśmy w stanie go zgładzić w ~2min, po jednokrotnym wywróceniu grubasa (mały hint, tyczy się również Tower Knight'a ->

ciosy wyprowadzaj obiema rękami

).

 

Niedawno załatwiłem 1szy świat zarówno w PWWT oraz PBWT, za chwilę biorę się za Tower of Lataria - tam będzie się działo ;)

 

P.S. kompletowanie sprzętu daje masę frajdy :)

 

P.S. 2 Znamy już okładkę amerykańskiej wersji (paskuda):

DSAmerican.jpg

 

 

A tu mamy extrasy z edycji kolekcjonerskiej (ostateczny wygląd nieoficjalny). Artbook & Strategy Guide -> biorę! :D:

DSDeluxe.jpg

 

 

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Post pod postem, cóż...

 

Yabollek pozwolę sobie odpisać w temacie, jako że ktoś inny może też szuka/szukał Scirvir'a -> po pierwsze Talisman of Beasts, pozwalający rzucać zarówno czary jak i cuda, posiada Black Phantom Scirvir - czyli potrzebujemy Pure Black tendencji (oczywiście mówimy tu o lokacji Stonefang Tunnel). W tym celu musimy uzbierać ~5 Stones of Ephemeral Eyes, po czym ożywiając się (jeśli jesteśmy w postaci duszy) musimy odebrać sobie życie w tejże lokacji (np. skacząc w przepaść), dalej wracamy do Nexus'a aby nasza WT się zupdate'owała (jeśli obelisk jest tak czarny jak ten zniszczony to oznacza, że jesteśmy w PBWT, jesli nie - czynność powtórzyć - używamy SoEE - odbieramy sobie życie - sprawdzamy WT). Jeśli osiągnęliśmy już Pure Black World Tendency udajemy się na miejsce wskazane na mapie (Wanderer Scirvir):

 

3610028020_481d51e8c7_b.jpg

 

Jeśli chcesz go zgładzić tak aby jego śmierć miała wpływ na WT (np. w celu osiągnięcia PW) musisz zadać ostateczny cios. Jeśli natomiast zależy Ci na szybkim zdobyciu Talisman of Beasts - zepchnij wesołka w przepaść, po wczytaniu gry przedmiot będzie leżał w miejscu w którym znajdował się Scirvir.

 

Mam nadzieje, że w miarę jasno to wszystko wygląda (w praktyce jest o wiele lepiej;))

 

Teraz relacja z mojej gry - udało mi się ukończyć Tower of Lataria (oczywiście w PB jak i w PW) Lord Rydell uwolniony, Primeval Demon zgładzony, wszystkie fanty zebrane - m.in. solidny, lekki zestaw odzieży wierzchniej :D oraz fajne wdzianka dla Female'a. Teraz mała uwaga, jeśli będziecie zaczynać to polecam wybrać kobietę, w grze jest mnóstwo unikatowego stuff'u dla Female only, ja z moim wojakiem mogę co najwyżej poczytać sobie opisy przedmiotów :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Cling ring lezy przy tym ciele na początku 1-1 tak? ale nic wiecej tam nie ma... co to wogole jest to Jade Hair?

Być może już podniosłeś i dlatego nie ma, sprawdź u Thomas'a (coś kojarzę, że kiedy poprzednio grałem, straciłem ten item po zgonie, ale głowy nie dam).

 

Teraz mała uwaga, jeśli będziecie zaczynać to polecam wybrać kobietę, w grze jest mnóstwo unikatowego stuff'u dla Female only, ja z moim wojakiem mogę co najwyżej poczytać sobie opisy przedmiotów :P

Nieaktualne ;) tzn. każda płeć ma wyjątkowy stuff. Wcześniej myślałem, że kobiety mają lepiej (żaden item nie był male only) ale okazało się, że po prostu grając facetem napis ten się nie wyświetla ("male only" - dla jasności) :)

Odnośnik do komentarza

WT zmienia się tylko jeśli zabija nas stworek a nie kiedy popełniamy samobójstwo spadając gdzieś w przepaść. Przynajmniej tak było jeszcze miesiąc temu, jeśli się to zmieniło to zignorujcie to sprostowanie. ^_^

 

Owszem kobitki mają łatwiej ze względu na silver armlet i kilka innych armour setów ale faceci mogą założyć cały set Garla Vinlanda czy też znakomity light armour set od Dorana. Nie, żeby zbroja miała duże znaczenie w PBWT NG+ poza resistami :twisted2:

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja czekam na tą paczkę z Demon Souls, i myślę ze dziś powinna być, tylko jest jedna przeszkoda, nie działa mi domofon na dole <_< i nie wiem czy koleś z paczką będzie tak ogarnięty żeby zadzwonić lub wejść na górę i puknąć w drzwi... Strasznie się przez to denerwuje, bo chce zagrać w to jak najszybciej, bo kupowałem na yesasia.com z free przesyłka, i nie wiecie ile taka przesyłka trwa, jeśli z HK do Niemiec trafiła w niecałe dwa dni, to w ile ma trafić do moich drzwi? I Jaka firma kurierska przynosi paczki z Yesasia, nie wiecie może? to zadzwonię do nich albo coś <_<

Odnośnik do komentarza
WT zmienia się tylko jeśli zabija nas stworek a nie kiedy popełniamy samobójstwo spadając gdzieś w przepaść. Przynajmniej tak było jeszcze miesiąc temu, jeśli się to zmieniło to zignorujcie to sprostowanie. ^_^

Ignored ;)

 

Owszem kobitki mają łatwiej ze względu na silver armlet i kilka innych armour setów ale faceci mogą założyć cały set Garla Vinlanda czy też znakomity light armour set od Dorana. Nie, żeby zbroja miała duże znaczenie w PBWT NG+ poza resistami :twisted2:

No właśnie, dla każdego coś miłego :)

 

Hmm, ja czekam na tą paczkę z Demon Souls, i myślę ze dziś powinna być, tylko jest jedna przeszkoda, nie działa mi domofon na dole <_< i nie wiem czy koleś z paczką będzie tak ogarnięty żeby zadzwonić lub wejść na górę i puknąć w drzwi... Strasznie się przez to denerwuje, bo chce zagrać w to jak najszybciej, bo kupowałem na yesasia.com z free przesyłka, i nie wiecie ile taka przesyłka trwa, jeśli z HK do Niemiec trafiła w niecałe dwa dni, to w ile ma trafić do moich drzwi? I Jaka firma kurierska przynosi paczki z Yesasia, nie wiecie może? to zadzwonię do nich albo coś <_<

Ja zamawiałem dwukrotnie u tego samego Sprzedawcy co Yabollek - za pierwszym razem czekałem 6 dni, kolejnym 5. Jakiś koleś z innego forum czeka już ponad 2 tygodnie na paczkę z Yesasia (podobno długo nie mieli towaru i ściemniali, że gra już jest wysłana).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Tak, ale nawet pokazane jest że 8 paczka dopłyneła, i doczytałem sie ze idzie do mnie teraz (od 4) dni Niemiecką pocztą... I Jak myslicie, czy paka dojdzie przez normalną pocztę polską, czy niemiecką? I czy zostawią ,,awizo'' w skrzynce jak by nie było nikogo w domu

Edytowane przez Skillz0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...