Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat, gdyż potrzebuję małej pomocy. Byłby ktoś tak miły dać mi jedną sztukę pure bladestone :)? Szkielety w 4W chyba bardzo mnie nie lubią, że nie chcą "dropnąć" tego kamienia :(.

 

Jest to wersja US.

 

Pozdro

 

EDIT: Nieaktualne, wypadł;P

Edytowane przez Mat666
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat, gdyż potrzebuję małej pomocy. Byłby ktoś tak miły dać mi jedną sztukę pure bladestone :)? Szkielety w 4W chyba bardzo mnie nie lubią, że nie chcą "dropnąć" tego kamienia :(.

 

Jest to wersja US.

 

Pozdro

 

EDIT: Nieaktualne, wypadł;P

 

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat, gdyż potrzebuję małej pomocy. Byłby ktoś tak miły dać mi jedną sztukę pure bladestone :)? Szkielety w 4W chyba bardzo mnie nie lubią, że nie chcą "dropnąć" tego kamienia :(.

 

Jest to wersja US.

 

Pozdro

 

EDIT: Nieaktualne, wypadł;P

 

 

Dłüugo Ci zajeło czekanie na tego pure bladestone'a? Sam mam ten problem i już się strasznie wkurzam... Przechodzę grę drugi raz i czytałem, że właśnie za drugim przejściem w końcu wypada, to prawda?

POZDRO

Odnośnik do komentarza

Dłüugo Ci zajeło czekanie na tego pure bladestone'a? Sam mam ten problem i już się strasznie wkurzam... Przechodzę grę drugi raz i czytałem, że właśnie za drugim przejściem w końcu wypada, to prawda?

POZDRO

 

 

Za pierwszym podejściem, próbowałem farmić w ten sposób jak na tym filmiku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=st9ffpcZlGk

 

Stwierdziłem jednak, że za dużo czasu zajmuje dojście do niego. Więc za drugim, lub trzecim przejściem zdecydowałem się na szkieleta znajdującego się za ukrytym przejściem w 4-2.

 

Nawet sobie liczyłem ile razy potrzebowałem go zabić, po 50 próbach trochę znudzony założyłem sobie w lewą rękę dla eksperymentu Large Sword Of Searching i około 55 próby wypadło (mieczyk podobno nie ma wpływu na JAKOŚĆ dropa, ale kto ich tam wie :P).

 

Pozdro i wytrwałości :)

Edytowane przez Mat666
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Flamelurker dzisiaj padl za pierwszy razem (zablokowal sie i reszta to juz formalnosc). Leechmonger i

Tower Knight tez padli pare godzin temu latwo za pierwszym podejsciem. O ile sie nie myle to juz 4 bossow poleglo spokojnie z dystansu od strzal.

 

W Dark Souls okropnie sie nameczylem z grubum i chudym - jak narazie nie bylo takiego bossa/ow w Demon's Souls. Jak mialbym porownac na szybko obie czesci to w Dark S lepiej wypada swiat - wszystko tworzy spojna calosc.

Odnośnik do komentarza

A kto powiedzial o bugach? Ot flamelurker tepy byl i sie miotal w jednym miescu. Tylko na sekunde wychylal dupsko zza zaslony a tak to nie stwarzal zagrozenia. IQ powinni mu zwiekszyc. Jezeli chodzi o Tower Knight to zle zaprojektowano to starcie bo nawet czlowiek o 0 IQ sie skapnie skad go zalatwic bezpiecznie. Pod tym wzgledem Dark Souls zjada Demon's Souls (pojedynki z bossami).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem swiezo po przejsciu gry i musze stwierdzic, ze warto bylo poswiecic na nia 50h. Zaskoczylo mnie to, ze na Dark Souls potrzebowalem lekko 100h za pierwszym podejsciem. Sam nie wiem czy grajac w Demon's Souls szlo mi lepiej bo mialem doswiadczenie z Dark Souls czy pierwsza czesc jest po prostu latwiejsza. Sklanialbym sie raczej ku temu drugiemu. Zdecydowanie bardziej podoba mi sie zakonczenie (chociaz walka z ostatnim bossem do epickich i wymagajacych nie nalezy). Jedyny wiekszy problem jaki sprawila mi gra to drugi etap w czwartym swiecie, ale to tylko do czasu zalozenia odpowiednich pierscieni. W Dark Souls zdecydowanie musialem sie bardziej wysilic a i sam swiat robi lepsze wrazenie w kontynuacji. Jezeli tylko powstanie kolejna czesc to mam nadzieje, ze tworcy postawia na "otwartosc" swiata jak w Dark Souls.

 

Czas na drugie podejscie. Narazie pokonalem Phalax'a w 1-1 bez problemu i pobieglem do boss'a w 2-1. Odrazu dostalem becki. Juz widze, ze bedzie trudniej.

Odnośnik do komentarza

DemS jest jedną z tych gier, które niesamowicie wynagradzają czas z nimi spędzony. Flamelurker jest w ogóle jednym z najlepiej zaprojektowanych, wymagających i przeładowanych adrenaliną bossów w grach video. Nie chcę tu dywagować na temat poziomu trudności bo ja dopakowawszy mojego rycerza i dzierżąc w łapie lepszy miecz również ciąłem go aż miło, ale mimo wszystko pierwsze starcie do dziś zwiększa ciśnienie krwi. Majstersztyk programistów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...