Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

na płaszczki magia albo łuk(?), w kilku miejscach można mieczem... w ostatnim etapie tego worlda dostaniesz miecz na płaszczki; poczytaj ten temat, co pół strony ktoś o nie pytał ;)

 

ponawiam pytanie, ktoś sie podzieli zdobyczami z potrzebującym?

jakie w ogóle muszę spełnić warunku, żeby móc się z kimś połączyć i dostać od niego ring lub stone?

Odnośnik do komentarza

hmmm....

tom ma 480sl... ja mam niepelne 300... zeby moc od niego dostac ringi musze podniesc swoj lvl. ktos zna jakiegos glitcha na szybkie zdobycie dusz?

widzialem na yt.com jakis glitch robiacy 999999999 dusz, ale mi nie dziala. prawdopodobnie chodzi o to, ze patch usunal ten blad gry. ktos ma sposob?

 

cholera... dosc mam juz tej gry... jak dzis nic nie wymysle, to chyba oleje na 100% te platyne. niestety ale zrobienie takiej ilosci sl zajeloby mi chyba tydzien ciaglego kopiowania i uzwania duszy false kinga.

 

wqrw okrutny, ze musze walczyc o trofeum, ktore wydawalo sie najlatwiejsze, a nie dostaje go przez cholerny blad gry...

Odnośnik do komentarza

Winter musisz na mnie trochę poczekać bo dopiero w poniedziałek pójdę po router i będę mógł grać na PS3, bo w tym pokoju co mam tv nie mogę podłączyć się do sieci przez kabel. Ja już mam ok. 160 lv i jestem w trakcie NG4+. Jak tylko będę online dodam cię na psn, jaki masz id?

Sporo narobiłeś. Id jest w sygnaturce - enterrulez. to nie jest przypadkiem tak, że żeby grać razem musi być jakieś ~20lv różnicy między graczami?

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wiem, bo nie grałem online w demona. Może na chwile się połączyłem, ale wszystko praktycznie wybijałem sam offline. W sumie to nie mam NG4+ tylko NG3+, bo pierwsze przejście policzyłem sobie jako + czy teraz jestem w trakcie 4 przechodzenia gry. Wybiłem sporo, bo jestem po operacji i leżę w łóżku, a jedyną grą którą mogę pograć to właśnie Demon ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ma ktos moze po 1 z nastepujacych rzeczy:

- pure moonlightstone

- chunk of bladestone

- pure bladestone

- chunk of marrowstone

 

Brakuje mi pare upgrade'ow do platyny a naprawde mam juz dosc farmienia lol (skonczyly mi sie juz lizardy)

 

Gram na EU, poziom 139, chetnie skorzystam z pomocy jesli ktos zaoferuje ;)

Edytowane przez SimonK
Odnośnik do komentarza

dsc02943ay.jpg

 

Skusiłem sie na wszytkie trzy wersjie (uroczo na półce wyglądają), a jak już tak się postąpi, to wypada zrobić po 100% w każdej.

 

Fenomenalna to pozycja. Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza na tej generacji.

 

Czasy jednego z moich przejść:

 

1-1 - 08:55

 

1-2 - 05:46

 

1-3 - 08:45

 

1-4 - 14:00

 

 

 

2-1 - 09:19

 

2-2 - 03:58

 

2-3 - 04:16

 

 

 

3-1 - 07:14

 

3-2 - 23:32

 

3-3 - 05:42

 

 

 

4-1 - 04:24

 

4-2 - 11:45

 

4-3 - 09:05

 

 

 

5-1 - 09:00

 

5-2 - 09:09

 

5-3 - 04:00

 

 

Gdy zaliczałem Demon's Souls ostatni raz, ukończyłem go w 96 minut.

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

SimonK - nie mam już pure bladestone. Powodzenia w jego zbieraniu. Będze potrzebne.

 

QstomPL - znam przynajmniej dwa szybsze SR. Jeden to niespełna 49min. Także obejrzałem jeden, niecały. Tak, SR to ciekawa sprawa. Warto kilka wyrywkowo zobaczyć - polecam ten z cudownej Castlevania: SotN.

 

Dark_Slide - moje pierwsze przejście (nie na platynę, zwyczajne zaliczenie tytułu) Demon's Souls wynosiło ok. 44 godzin (USA ver.). Jakiś czas później kupiłem europejską i to w niej zrobiłem swoje pierwsze 100%. Sporo tego zeszło, gdyż wciąż uczyłem się gry. Grałem Royalem.

 

Następnie wróciłem do amerykańskiej wersji (ciężkozbrojny rycerz) i szło znacznie szybciej. Trzy i pół zaliczenia jednej, jak i trzy i pół zaliczenia drugiej, spowodowały, że mam encyklopedyczną wręcz wiedzę nt tej pozycji.

 

Ostatnią była azjatycka odsłona. Wszelakie zależności, rozmieszczenie przeciwników, ich rodzaj, ilość, znajomość poszczególnych lokacji, nie miały tajemnic. Stąd te trzy całe przejścia i skok po wymagane dusze do NG+++ nie skradły zbyt wiele czasu (jak na DS). Całość nie przekroczyła 40 godzin. A jako, iż to azjatycka wersja, partię rozegrałem ninja. Nie mogło być inaczej.

 

Tu jednak pojawia się pewien element losowości. W Eu. wer. pure bladestone wypadł mi bodaj w niecałych trzydziestu próbach przy parametrze "luck" równym 7. Natomiast w azjatyckiej przy szczęściu rzędu 13 i dzierżonym LSoS potrzebowałem blisko 300 -_- Niewiele mniej w USA.

 

Generalnie to polecam zabawę z tendencjami postaci, jak i świata (PWWT/PBWT oraz PBCT/PWCT) zrobić za pierwszym podejściem, ponieważ z kilkoma BP w azjatyckiej wersji walczyłem na NG++. Już za pierwszym razem potrafią przyłożyć, a na NG+ (i wyżej) zazwyczaj zabijają jednym szlagiem.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Wczoraj dotarła do mnie konsola z DS:) Na tą grę miałem ogromną chęć od samej japońskiej premiery choć w RPGi nie grywam i się na nich nie znam:). Wczoraj włączyłem grę, dotarłem szybko do 1-wszego bossa, machnął raz łapą i zdechłem :ninja: mam kilka pytań na początek;)

 

1. Gdzie jest opcja save? w jakim miejscu w grze?

2. W jaki sposób można spauzować grę?

3. Z tymi cieniasami z początku (kościotrupy jakieś) walczyć czy uciekać?

4. Ukończenie świata następuje po ubiciu bossa? post nade mną jest kolejność "poziomów", to po skończeniu danego świata mogę wybierać pomiędzy wszystkimi tak?

5. Najważniejsze: kim zacząć grac? jaką postać najłatwiej się "prowadzi"? Tylko nie polecajcie magików, najlepiej jakiegos "rycerzyka" z wspomaganiem się magią jak taka postać jest??

Odnośnik do komentarza

1. Nie ma. Aczkolwiek jesli wyjdziesz z gry do menu głównego, to po ponownym jej uruchomieniu będziesz dokładnie w tym miejscu w ktorym przerwałeś

2. Nie można

3. Walcz. Oni nie sa trudni, po prostu nie wystawiaj się im, nie odwracaj plecami, walcz zawsze z max. jednym (na początku), ograniczaj się do jednego uderzenia i osłaniaj tarczą/odskakuj

4. Każdy świat jest podzielony na kilka leveli. Po ubiciu pierwszego bossa skończysz jedynie 1-1 i możesz przenieść się np do świata drugiego. W tym aspekcie jest nieliniowo, możesz zaliczać światy w dowolnej kolejności niemal. Na końcu każdego worlda czeka archdemon.

5. Najłatwiejszą postacią dla początkujących jest royal - przede wszystkim z tego względu, że od początku dysponuje czarem soul arrow co cholernie ułatwia sprawę (można nim łatwo wykończyć niektórych bossów korzystając z pewnych błędów i exploitów na mapach). To właśnie taki "rycerzyk" wspomagający się magią, więc jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, to zaczynaj nim. Zawsze możesz stworzyć kolejną postać.

 

Pamiętaj, że Demon's Souls to dość wymagająca gra. Bez uporu i wielu podejść się nie obejdzie ;-)

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Nie ma. Aczkolwiek jesli wyjdziesz z gry do menu głównego, to po ponownym jej uruchomieniu będziesz dokładnie w tym miejscu w ktorym przerwałeś

2. Nie można

3. Walcz. Oni nie sa trudni, po prostu nie wystawiaj się im, nie odwracaj plecami, walcz zawsze z max. jednym (na początku), ograniczaj się do jednego uderzenia i osłaniaj tarczą/odskakuj

4. Każdy świat jest podzielony na kilka leveli. Po ubiciu pierwszego bossa skończysz jedynie 1-1 i możesz przenieść się np do świata drugiego. W tym aspekcie jest nieliniowo, możesz zaliczać światy w dowolnej kolejności niemal. Na końcu każdego worlda czeka archdemon.

5. Najłatwiejszą postacią dla początkujących jest royal - przede wszystkim z tego względu, że od początku dysponuje czarem soul arrow co cholernie ułatwia sprawę (można nim łatwo wykończyć niektórych bossów korzystając z pewnych błędów i exploitów na mapach). To właśnie taki "rycerzyk" wspomagający się magią, więc jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, to zaczynaj nim. Zawsze możesz stworzyć kolejną postać.

 

Pamiętaj, że Demon's Souls to dość wymagająca gra. Bez uporu i wielu podejść się nie obejdzie ;-)

 

 

Dzięki:) O tym że gra jest bardzo wymagająca wiem.

 

1. Nie ma. Aczkolwiek jesli wyjdziesz z gry do menu głównego, to po ponownym jej uruchomieniu będziesz dokładnie w tym miejscu w ktorym przerwałeś

 

Jak nie ma? Rozumiem to tak że włączam menu, wyłączam konsolę i przy nastepnym uruchomieniu jestem w tym momencie w którym przerwałem grę, tak?

 

Ważniejsza jest zręczność/refleks czy przygotowywanie postaci?? W tym pierwszym czyje się pewnie, ale moje doświadczenie w grach role-play jest bliskie zeru:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...