Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ej. Przeciez wbic lvl to jest chwilunia.

Bierz ten miecz którym zabijesz płaszczki w 4-3 (tam gdzie był boss, ta wielka płaszczka) i na nich farm.

Wpisz sobie w youtubie na sprawdzenie jak to mniej więcej wygląda

 

http://youtu.be/W6akv-NiVH4

 

teraz nie mogę obejrzeć filmiku ale brzmi mi jak jakiś cheat :P I kurde, nie wiem czy wziąłem tę broń wtedy... Gulp.

 

 

sharku@ no to jest mój ostatni boss, eheh ;) Może mało mu zadaję bo ciągle walę bastardem :)

Odnośnik do komentarza

Hahaha.

 

No nic, walczę z ostatnim bossem 1 świata i dziękuję, dowidzenia. Koleś nie dość że ciężki do ubicia, to jeszcze ku.rwa odebrał mi 14 leveli ;/ WTF. W połowie walki cały mój armour stał się za ciężki przez to zmniejszenie statsów a i tak jeszcze jakoś trwałem w boju, aż gdy miał jeden centrymetr energii, ja padłem bo zaczął nawalać jak szalony... I co ja mam teraz zrobić? Znów tak ekspić? A idźcie, nie mam już na to ochoty i siły. Przesadzili trochę w tym momencie...

 

Łoooomatkobosko... jakim cudem dałeś się tyle razy grabnąć? Przecież ten atak jest banalny do uniknięcia. Nie wiem, jak mogłeś dotrzeć do tego bossa z takim refleksem :P

 

Pro Tip na False Kinga:

 

Atakuj kiedy stęka " Ummmmmm" - jest wtedy bezbronny...

 

 

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

@Figaro

To nie jest czit, tylko tak dziwnie gość nazwał filmik : p

To jest normalny sposób farmienia. Prawdopodobnie najlepszy nie wliczając BP Dual Katana (do tych ciężej jest się przygotować)

A mieczyka nie można nie wziąć, bo nawet jeśli go nie wziąłeś, to on tam dalej będzie : )

No chyba, że można go jakoś wyrzucić na ziemię i to zrobiłeś, wtedy to nie wiem

Odnośnik do komentarza

Yep, okazuje się, że nie mam tej broni. Pewnie wziąłem, zauwazyłem, że za ciężka i wyrzuciłem. Już widzę jak leveluję 10 dusz, robię kolejne podejście do bossa, a ten znów zabiera mi mnóstwo leveli i znów pakowanie. Będę miał z tą grą jak z DQ 8, przechodzenie przez parę lat ;d

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubie łuków. Za bardzo ułatwiają grę

 

Mój kumpel to samo mówi o wszelakiej magii, dla mnie osobiście są granice przesady, których nie winno się przekraczać :P

 

No to fakt pamietam na drugim przejsciu zrobilem sobie Sticky Compound Long Bow +5 co ma scalowanie z DEX na "S" masakra xD

 

W Dark Souls za to łuki bardzo osłabili.

 

Jest za to Avelyn:

 

photo_%281%29.JPG

 

Genialny design :wub:

 

Najlepsze jest to, że można przejść grę, nie będąc nawet świadomym o istnieniu tego cudeńka. W sumie jest wiele takich itemów w Dark Souls.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie ma z was ktoś wolnego Pure Moonlight/Darkmoon stone? Miałem Pure Black WT i nie wypadły mi z ani jednego Crystal Lizarda :verymad: a nie chce mi się specjalnie iść do NG+ po nie, to dwa ostatnie upgrejdy, których brakuje mi do trofeów.

Nawet Bladestone wyfarmił się w trochę ponad godzinę...

W zamian mogę dać dowolny inny kamyczek czy duszę z bossa czy co sobie jeszcze wymarzycie.

Odnośnik do komentarza

To możesz dać już, bo raczej nikt się nie znajdzie ; )

 

Sry za zwłokę - chciałem sprawdzić, czy nadal to działa...

 

Patent jest prosty:

 

1) docierasz do miejsca z jaszczurką, która może dropnąć poszukiwany kamień,

2) robisz cokolwiek, aby gra nadpisała save (wyrzucasz item etc.),

3) zabijasz bogu ducha winnego lizarda,

4) podchodzisz do truchła i sprawdzasz otrzymany loot, jeśli to nie Pure (WAŻNE: nie "akceptujesz" Xem item'a) - wychodzisz z gry, klikając na przycisk Home na padzie,

5) wczytujesz zapis i powtarzasz krok nr 3 oraz 4 do skutku...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...