Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu kupiłem Dark Souls, pograłem kilkanaście godzin i odstawiłem na półkę. Stwierdziłem, że jeśli mam grać w jedną z najlepszych serii tej generacji to muszę się do tego zabrać konstruktywnie, więc pojechałem dzisiaj do sklepu i:

 

 

 

imag0666b.jpg

 

 

:D

 

 

 

Ile mniej więcej zajmuje przejście Demon's?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Zarówno z Demonami jak i z Darkiem jest ten sam schemat. Jest ciężko ciężko, przeklina się, potrzebuje czasami przerwę kilka dni, aż dojdzie się do momentu, gdy statsy są odpowiednie i ma się odpowiedni sprzęt. I wtedy zamiast reagować na widok wroga w ten sposób

 

http://www.youtube.com/watch?v=LX6XhQNDbJU

 

to wychodzisz i robisz tak

 

 

:D :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Oj tam, w tej grze liczy się skill i nawet mając wysokie statsy jak będzie się jechało na pałkę to można zginąć szybko. Trzeba się 'nauczyć' przeciwników.

 

Wiecie co, ostatnio się zastanawiałem która gra jest trudniejsza - Demon's czy Dark. Doszedłem do wniosku, że chyba jednak Demon's - chodzi o ogólny poziom trudnosci przeciwników i bossów. Dark jest pełen bullshitu (łucznicy w Anor Londo, Tomb of Giants gdzie g#wno widać, pokój w ToG z kilkoma dużymi szkieletami przy Emberze, no w każdej niemal lokacji coś takiego się znajdzie), a Demon's jest taki 'czystszy'. No i nie ma Estus Flaska więc jak się wy(pipi)my z zapasów i dusz to może być ładny hardkor.

Odnośnik do komentarza

Oj tam, w tej grze liczy się skill i nawet mając wysokie statsy jak będzie się jechało na pałkę to można zginąć szybko. Trzeba się 'nauczyć' przeciwników.

 

Dokładnie, tak samo to działa w drugą stronę - dobry skill i nawet z niskim SLVL oraz podstawowym sprzętem można siać pożogę ;)

 

Wiecie co, ostatnio się zastanawiałem która gra jest trudniejsza - Demon's czy Dark. Doszedłem do wniosku, że chyba jednak Demon's - chodzi o ogólny poziom trudnosci przeciwników i bossów. Dark jest pełen bullshitu (łucznicy w Anor Londo, Tomb of Giants gdzie g#wno widać, pokój w ToG z kilkoma dużymi szkieletami przy Emberze, no w każdej niemal lokacji coś takiego się znajdzie), a Demon's jest taki 'czystszy'.

 

Tzw. "bullshit" występuje w obu grach i tak naprawdę na wszystko jest sposób (i to nie jeden). Łuczników łatwo wyminąć, TOG nie stanowi już takiego wyzwania, jeśli mamy stosowny hełm (ba, sam przeleciałem tę lokację ze Skull Lantern w łapie i było to dla mnie ekscytujące i niepowtarzalne przeżycie), wspomniany ember można po prostu złapać i w nogi (ewentualnie Havel set + IF i sieka). Zgodzę się jednak, że pewne sytuacje potrafią wywołać niezłą traumę, jeśli źle się za nie weźmiemy - ot, wysoka cena niewiedzy/ignorancji ;)

 

Demon's jawi mi się jednak jako trudniejszy tytuł z uwagi na Tendencje* - bardzo łatwo można sobie wszystko spieprzyć, wtedy trzeba dobić do końca cyklu i od nowa.

 

No i nie ma Estus Flaska więc jak się wy(pipi)my z zapasów i dusz to może być ładny hardkor.

 

Każdy kij ma dwie strony medalu - estus się niby sam napełnia, ale herbów mogłeś mieć 99... i to 6 (słownie: sześć) rodzajów. Ciężko to wszystko przeżreć :P

 

* - pierwsze moje doświadczenie z DS to wersja azjatycka, gdzie nie można było liczyć na wujka google, bo nikt nie miał pojęcia, co się w ogóle dzieje! XD

 

PS

 

KOCHAM TĘ GRĘ!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!one

 

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja ma powiem, że jak TOG przelazłem, może nie całe, ale bardzo sporą część, do ostatniego ogniska, po ciemku xdd

Nie wiedziałem o tych latarkach, bo grałem bez żadnych opisów i myślałem, że tak tu musi być : p

Po dojściu do ostatniego ogniska i szukaniu dalszego przejścia stwierdziłem, że nic tu nie ma i olałem tę lokację : p

Odnośnik do komentarza

Oj tak, Tendencies to bardzo ciekawy patent w Demonie. Online to pół biedy bo tam joinujesz grę, pomagasz przejść komuś stage, u(pipi)asz bossa z nim i masz +1 bodajże. Offline z reguły jeden błąd i szlag wszystko trafia. Pamiętam wycieczki do Nexusa, wspinanie się na samą górę i samobójstwo, aby przypadkiem nie zginąć w jakimś levelu i nie zyebać World Tendency xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...