Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem to tak że włączam menu, wyłączam konsolę i przy nastepnym uruchomieniu jestem w tym momencie w którym przerwałem grę, tak

Dokładnie tak. Ręcznego zapisu nie ma, standardowych checkpointów też nie - po śmierci odradzasz się w nexusie i lecisz przez level od początku. Na szczęście na każdej mapce można zawsze znaleźć jakiś skrót ułatwiający taki maraton. Zresztą - jak sam się później przekonasz - levele nie są specjalnie długie i właściwie jedynie pierwszy kontakt z nimi jest zawsze najbardziej problematyczny.

Odnośnik do komentarza

Polecam zapoznanie sie z wiki.W kazdym walkthrough masz dodana mapke (olej wiki jak nie chcesz spoilerow, ale mapki sie przydaja)

 

http://demonssouls.wikidot.com/

 

Po prawej na gorze masz worlds -> wybierasz ktory cie interesuje

 

PS: ze szczesliwym wiesci wlasnie wbilem platyne w Demons :D

Edytowane przez SimonK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można go znaleźć w bardzo wielu miejscach. W razie czego tutaj są porady dot. ewentualnego farmienia: http://demonssouls.w...al-eyes-farming Kupić go można dopiero w levelach 5-1 i 5-2.

 

Jeśli zależy Ci na world tendency, to graj jako dusza, załóż jedynie Cling Ring (do zdobycia w 1-1) by mieć więcej zdrowia w takiej postaci.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

World Tendency? co to?

 

Nie korzystam z guide'ów, nie oglądam sposobów przejścia poziomu/pokonania bossów, fajnie wszystko odkrywać i zaczynać kumać samemu:) Próbowałem już z 8-10razy dotrzeć do pierwszego bossa z 1-1 i nie daje rady, podoba mi się ze jeżeli zginę to tylko z mojej winy, gra nic nie oszukuje.

 

Dziś kasuje znowu save, i zaczynam od nowa, można pokonać na początku tego bossa z treningu? próbować? czy dać sobie już spokój?

 

Zamierzam wybrać teraz barbarzyńce albo knight'a zamiast royala, wolę walczyć kontaktowo (walka na dystans moim zdaniem odbiera sporo zabawy z gry) i tak walczyłem tym royalem ale z ta szpada jest ciężko i dodatkowo mała siła ciosów i wytrzymałość. Jak wybiorę postać bez ataku magicznego to będę mógł go kupić? jak tak to w jakim momencie?

Odnośnik do komentarza

Jesli chcesz sam odkrywac i sie uczyc to nie przejmuj sie world tendency. Stone of ephemeral eyes sa ciezkie do zdobycia i bardzo drogie jak chcesz kupic, tak wiec ekonomiczniej jest (szczegolnie jak sie dopiero uczysz) biegac jako dusza z cling ring.

 

Co do poczatkowej postaci to w sumie cokolwiek bys nie wzial to i tak z czasem zrobisz z tego co chcesz. Mozesz zaczac jako mage a skonczyc jako archer, gra ma bardzo luzne podejscie do poczatkowej klasy. Royala warto wziac bo ma czar soul arrow i pierscionek regenerujacy mane (mozna go znalezc albo kupic, ale nie jest to ani latwe ani tanie :D ).

 

Sprawdz sobie jaka klasa z jaka bronia/zbroja zaczyna i wybierz to co ci pasuje - ciezka/lekka zbroja, miecz/topor/luk/rapier itp i wybierz to z czym czujesz sie najlepiej bo dopoki nie przejdziesz 1-1 nie bedziesz mogl wiele zmienic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PRQc, można go zabić, ale generalnie nic to nie daje - z resztą spotkasz go po raz kolejny w 4-1 i tam go załatwisz.

 

Satysfakcja z pokonania tego dupka w pełni mi wystarczy:)

 

Wczoraj byłem bardzo blisko, zostało mu z 20% ale w pewnym momencie nie odskoczyłem w tył tylko w bok i dostałem.(knight'em grałem)

Odnośnik do komentarza

 

CYTAT(Sanryu @ 9 03 2009, 16:26) 1778355[/snapback]

Szczerze? Obejrzalem 10 minut gameplay'u na gamersyde i tylko jedno slowo cisnie mi sie na usta, NUDA confused.gif Ewentualnie poczekam az stanie ponizej 100zl

 

 

Popieram w 100% Nie ma się czym zachwycać. Nadal posucha w dobrych jrpgach na nową generację... dry.gif

Fajnie wracać do wpisów z przed 3lat... jak widać chłopaki prorokami nie byliście , a cały świat docenił te wspaniałą grę.

Fakt że to najbardziej zachodni japoński rpg.

Ja osobiście jestem grą zachwycony i mam do siebie żal że dopiero w 2012 po nią sięgnąłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak ktoś jeszcze potrzebuje pomocy w robieniu platyny to pisać; kilka stron temu pisałem o problemie, że nie mogłem zdobyć paru rzeczy; musiałem szukać ludzi, którzy mi udostępnią 1 pierścień, 1 broń i 1 kamień, bo zrobiłem wszystko, żeby je dostać kilka razy i nie wpadały; póki jest sieć w takim wypadku można się ratować i ktoś Wam pomoże podrzucając to i owo...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jak ktoś jeszcze potrzebuje pomocy w robieniu platyny to pisać; kilka stron temu pisałem o problemie, że nie mogłem zdobyć paru rzeczy; musiałem szukać ludzi, którzy mi udostępnią 1 pierścień, 1 broń i 1 kamień, bo zrobiłem wszystko, żeby je dostać kilka razy i nie wpadały; póki jest sieć w takim wypadku można się ratować i ktoś Wam pomoże podrzucając to i owo...

Jakiego ci pierścionka nie chciało dać?

Odnośnik do komentarza

Nic nie stoi na przeszkodzie.

 

jak ktoś jeszcze potrzebuje pomocy w robieniu platyny to pisać; kilka stron temu pisałem o problemie, że nie mogłem zdobyć paru rzeczy; musiałem szukać ludzi, którzy mi udostępnią 1 pierścień, 1 broń i 1 kamień, bo zrobiłem wszystko, żeby je dostać kilka razy i nie wpadały; póki jest sieć w takim wypadku można się ratować i ktoś Wam pomoże podrzucając to i owo...

O, to ciekawe. Ja przerabiałem 100% w kazdej wersji i nigdy nie było problemu z danym przedmiotem (a jest ich sporo).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zabilem wlasnie pierwszego bossa, tego ktory jest chroniony przez mnostwo tych robali, ktore trzeba szatkowac od tylca. Nie w tym rzecz. Wrocilem do nexusa i nadal nie moge kupowac nowych leveli doswiadczenia. Niby miala pojawic sie jakas czarna kobitka, pojawila sie, ale gdy podchodze z nia pogadac to powie mi pare slow i na tym rozmowa sie konczy;/ Wie ktos w czym rzecz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.