Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Następnie udajemy się do niej i dopiero możemy podnosić poziom.

 

Są jakieś różnice w wersjach gry, czy wszystko jest identyczne?

Tak. Azjatycka jest najcięższa do osiągnięcia 100%.

W jakim sensie najcięższa, możesz coś więcej napisać.

 

edit: No tak już tego doświadczyłem, zdobycie pure bladestona zajeło mi 15h.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W azjatyckiej wersji wymagane jest połączenie z internetem jeśli grający chce zdobyć platynę. W eu/usa takowego wymogu nie ma. W jednym SiminK ma rację, azjatycka jest najcięższa do zdobycia.

 

sentryandy, miałeś wyjątkowego pecha. U mnie w dwukrotnie mniejszym czasie wpadły trzy (po jednej w każdej wersji).

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

sluchajcie, potrzebuje pomocy z doborem wersji.

mysle o zrobieniu drugiej platyny w demons souls. sam posiadam chyba wersje polnocnoamerykanska (niebieska okladka). z tego co wyczytalem na wiki, to wersja europejska miala okladke czerwona (black phantom edition) a azjatycka ma normalna kolorystyke okladki, czyli ani nie ubarwiona w czerwona, ani w niebieska lune. dobrze rozumuje, ze powinienem kupic wersje z czerwona lub "naturalna" okladka, zeby cieszyc sie drugim kompletem pucharow? no bo nie wiem jak mam sie zabrac za to, a mam do wziecia wlasnie dwie powyzsze wersje i nie wiem co brac... :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Availability

 

There are four ways you can get a Talisman of God.

  1. Start a character off as a Temple Knight or a Priest. Both of these Classes start with a Talisman of God.
  2. Go to 4-1 and continue through the stage, going up some stairs and killing skeletons as you go, until you come to the first fog gate. Before going through the gate, if you look to your right there will be a treasure behind a tree in the corner.
  3. Go to 5-1 and proceed up the stair till you reach the top. After reaching the top continue to dispatch of the enemy in front of you and a little further ahead on the railway. Continue forward till you see a ledge a bit below you where there appears to be a bridge standing up. Jump down here and kick the bridge down, after which you can proceed across, and after carefully killing the enemy in front of you, and pick up the treasure in front of you; the Talisman of God.
  4. Go to 5-1 or 5-2 and find the Filthy Woman and buy it from her for 5,000 souls. What a deal.

 

źródło

http://demonssouls.wikidot.com/talisman-of-god

 

ogólnie polecam tę stronkę, jak czegoś nie wiesz to tam szukaj. Sam wszystko z niej brałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...