Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem, ale co mi tam - jest okazja...

 

Oto dokonało się.

 

Około godziny 13.30...

 

Moja szczęśliwa postać:

 

20121203337.jpg

 

Znalazła upragniony kamyczek:

 

20121203335.jpg

 

Dzięki czemu wbiłem następujące trofeum:

 

20121203336.jpg

 

Jestem teraz spełniony jako Gracz, mogę nareszcie spocząć.

 

Na koniec pragnę pokazać mój mały trybut dla najlepszej serii tej generacji:

 

 

20121203338.jpg

 

 

 

Demon's/Dark Souls FOR EVAH!!!!!!!!111!!one!!1

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Gratki stoodio. Ja mam juz ten moment dawno za soba i tez sie czuje spelniony jako gracz. Trybut rowniez podobny ale brakuje mi tej chinskiej edycji kolekcjonerskiej...a pamietam daawno temu zakup ps3 i ogladanie tej gierki w jakims sklepiku za 300+ zl jak to byla jeszcze normalna cena za podstawke. Ale bylo warto jak cholera, najlepsza seria na current genach.

 

Dark Soul jeszcze przede mna,mimo ze posiadam wersje PS3 i PC to czekam na jakis wiekszy urlop zeby odpowiednio sie na niej skupic i sie w nia wczuc, codzienne lazenie do roboty popsulo by klimat.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, Panowie :)

 

Gratki stoodio. Ja mam juz ten moment dawno za soba i tez sie czuje spelniony jako gracz.

 

Dla jasności - pierwszą platynę w Demon's Souls wbiłem w 2009 roku, teraz świętuję splatynowanie wszystkich trzech wersji :)

 

Trybut rowniez podobny ale brakuje mi tej chinskiej edycji kolekcjonerskiej...

 

Jeśli masz na myśli Deluxe Edition, to jest to wydanie amerykańskie -> click!

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Pepe, Dark Souls ci stygnie, co jest z tobą? :blum1:

 

Od mojego "spełnienia" minęły prawie 24h i z jednej strony jest ogromna satysfakcja... ale z drugiej jakiś taki smutek, pustka, brak celu... Zazdroszczę tym wszystkim, którzy mają jeszcze przed sobą splatynowanie jakiejkolwiek wersji serii Souls... ;)

 

Czas chyba wrócić do multi - tysiące zagubionych fantomów potrzebują pomocy :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Stoodio, Dark nie podchodzi mi tak samo jak Demons... może formuła mi się znudziła, a może z tamtą grą coś nie tak... rzucałem się na to 2 razy i 2 razy nie miałem tyle ochoty, żeby ciągnąć to dalej... teraz też porzuciłem na etapie NG+

 

już nawet rozważałem możliwość "oszustwa" - zrobić ng+ (wymagane 2 zakończenia) i umówić się z kimś, żeby dropnął mi brakujące itemki ;)

Odnośnik do komentarza

Też miałem tak, że po skończeniu Souls'a czułem po jakimś czasie taką pustkę i smutek i z łezką oku wspomniałem jakieś momenty jak gram przy nastrojowym świetle :<

 

Toż to wspomnienia prawie jak z PSX'a i chyba żadna inna gra z tej generacji tego nie powoduje

 

20120930015.jpg

 

 

Ten obrazek zawsze mi się kojarzy z Dark Souls : D

Edytowane przez QstomPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, jakas taktyka na tych duzych wsioków z maczugami? mowie o tym swiecie w ktorym latwo sie zarazic i jest obszerne bagno ;]

 

Łuk + strzały. Opcjonalnie czary (szczególnie bazujące na ogniu). Ewentualnie walka w zwarciu - jakiś ognisty oręż (albo zwykły pokryty Black Turpentine) + uniki (walczyć jedynie na stałym lądzie). Ja zazwyczaj snipe'iłem dryblasów z łuku (Fire Arrows + Sticky Compound Long Bow +5).

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę wszystko zależy od buildu... :whistling:

 

dex do 40 to podstawa, to raczej na pewno masz

 

W jakim sensie podstawa?

 

strength nie jestem pewien czy warto, bo bronie z żywiołami spokojnie starczają jeśli mają wysoki +

 

purple-flame-shield.jpg

 

22 STR pod to cudo warto wbić... :P

 

Pisałem kiedyś staty mojego everymana pod platynę, gdzie wyjaśniam, pod co ładowałem taką a nie inne wartość danej cechy - przewertuj temat.

 

edit: znalazłem, dla jasności - grałem Knightem:

 

Co do stats'ów - podam Ci swoją receptę wraz z opisem:

 

VITALITY: 20, gdy wszystko inne rozwinięte pakuję dalej...

INTELLIGENCE: 18, pod 3 sloty na czary, potem dobijam do 24 (4 sloty);

ENDURANCE: warto dobić do 40 - maksymalna stamina równa 160 + udźwig pod roll z cięższym stuffem;

STRENGTH: 22 pod Purple Flame Shield (opcjonalnie dodaję 26 pod Meat Cleavera);

DEXTERITY: 30 - nie ma to jak Sticky Compoud Long Bow zboostowany odpowiednią zręcznością;

MAGIC: zbędne, z tego co pamiętam Sage Freke wymaga od nas 10 aby udostępnić swe nauki;

FAITH: 20 pod Pure Faintstone'a;

LUCK: pozostawiam bazowe - 7

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...