Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam problem w 1-1. 

Na początku gry gdy byłem w nexusie zabiłem się "na magika", później sukcesywnie biłem bossów w innych światach, a po odzyskaniu ciała ZAWSZE zabijałem się w nexusie żeby mieć PWWT. 

Po przejściu 1-3 wracam do 1-1 sprawdzam czy ta krata na dole jest otwarta, jest(!) myślę sobie "tyle razy była zamknięta to sobie jeszcze poczekam" i idę do muzeum po mieczyk. Wracam... zamknięte.

Czy ktoś z was wie czemu tak się stało?

Odnośnik do komentarza

pocieszę Cię... ja pomimo spełnienia warunku (odpowiedzieć YES na pytanie na początku) nie dostawałem na koniec gry pierścienia od Elementala :) Dodatkowo, ostatnia broń do zdobycia dla mnie, to zdaje się przy PBT trzeba było ubić phantoma, który pojawiał się przy jednej z lasek pod koniec gry... 2 razy ubiłem, a broni nie zaznałem...

 

ta gra lubi się zbugować, a fakt, że ktoś nie złapał przez 100h farmienia kamyczka pure bladestorm, może być takim samym bugiem jak te moje, gdzie "drop" (bo w zasadzie drop jest losowy, a tutaj mówimy o przedmiotach, które z definicji musiały wypaść, bo tak to zaplanowano w fabule) nie miał miejsca i na NG++++ albo NG+++++ w końcu odpuściłem i się zgadałem z dobrymi ludkami, którzy podrzucili co trzeba ;)

Odnośnik do komentarza

Jest to kwestia odblokowania wszystkich portów ruchu sieciowego dla PS3, ja wcześniej bez tego np. widziałem wszystkie online messages, mogłem summonować graczy i zostać zainvejdowanym, ale sam nie mogłem ani inwazjować ani coopować ;)

 

Swoją drogą PVP w tej grze jest tak retarded w porównaniu do DaS, że nie wiem jak można mówić, że Demon's jest też w tej kwestii lepsze (pomijam serwery dedykowane versus p2p w Darkach, bo wiadomo, że Demony mają to rozwiązane idealnie)

Odnośnik do komentarza

Mieli już zamykać dawno temu, ale ze względu na odzew fanów serwery działają do dziś i działać będą nadal (w końcu całkiem niedawno gra miała premierę na PSStore).

 

Co do konfiguracji to już zależy od twojego routera; w skrócie należy dodać adres IP konsolki do DMZ routera, poszukaj w instrukcji, ew. tu masz liste portów ruchu sieciowego które wykorzystuje PS3:

TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080 and UDP: 3478, 3479, 3658

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jaszczurke wyeksploatowałem z 2-1 i 2-2 i tego chunka przed Armor Spiderem też zebrałem i teraz brak mi 5 chunków do Sticky Compound Long Bow +5. W 2-2 to mejsce do farmienia to tylko zaraz te z prawej?

 

edit:

 

wpadły, jakoś lepiej mi wpadały jak byłem offline niż online

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Parę razy próbowałem wypróbować multiplayer w tej grze ale nigdy mi się nie udało, tych niebieskich nikt nie podnosi a czarnym kamieniem próbowałem do kogoś się przenieść i też nigdy nikogo nie znalazło. Jest jakaś ogólnie przyjęta przez graczy miejscówka do pvp?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Parę razy próbowałem wypróbować multiplayer w tej grze ale nigdy mi się nie udało, tych niebieskich nikt nie podnosi a czarnym kamieniem próbowałem do kogoś się przenieść i też nigdy nikogo nie znalazło. Jest jakaś ogólnie przyjęta przez graczy miejscówka do pvp?

Ja ostatnio grywam w DS i najwięcej ludzi trafisz wieczorem i w weekendy, czasami często trafiam na kogoś, a czasem bywa posucha no i też zależy jaki masz lvl bo np. ze 100 ciężko pewnie Ci będzie kogoś utrafić. Spróbuj postawić niebieski kamień w 3 świecie(wrzuci Cie nawet jako black phantoma za Old Monka)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Wreszcie mi sie udalo :) Na 3-1. Najpierw pomagalem jakiemus typkowi przez dobre pol godziny ale spadl, a pozniej nie wiem czemu zostalem black phantomem. Nie skonczylem tego levelu jeszcze wiec nie jestem pewien ale chyba mnie wewalilo do areny z bosem i moja postac miala metrowy turban na glowie, wtf.

 

Jeszcze mam pytanko, ten typek co blaga o pomoc w jednej celi zamieni sie w black phantoma jak go uwolnie? Bo przed cela bylo ostrzezenie z 11 rekomendacjami :P

Odnośnik do komentarza

Nie skonczylem tego levelu jeszcze wiec nie jestem pewien ale chyba mnie wewalilo do areny z bosem i moja postac miala metrowy turban na glowie, wtf.

 

Ty byłeś bossem - reinkarnacją Old Monka :)

 

Jeszcze mam pytanko, ten typek co blaga o pomoc w jednej celi zamieni sie w black phantoma jak go uwolnie? Bo przed cela bylo ostrzezenie z 11 rekomendacjami :P

 

Nie. Będzie BP (na zewnąrz celi) bądź pozostanie uwięziony przy zmysłach zależnie od aktualnej  World Tendency.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...