Skocz do zawartości

Behemoth


Gość andertejker

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za postać co się Nergal w nią przebiera pod koniec klipu do "Ov Fire And The Void"? Ten na tronie.

Optimus Prime, po kasku nie poznałeś? :P

Teledysk z jednej strony zrobiony masakratorsko i klimatycznie z drugiej strony Nergal i ekipa (zwłaszcza Inferek ;) ) maja miny typu " O kur....muszę pokazać że jestem najtwardszy i najbardziej bluznierczy, że aż się zesram "

Odnośnik do komentarza

Instrumentalnie zespół jest dobry, ale sam Nergal to dno. Może noe rozumiem death metalu, ale jego bełkot powoduje u mnie śmiech, ale przeważnie to wyłączam ten je.bany syf. Jak można być takim wokalistą, który jedyne co robi to warczy, a żeby sprawdzić tekst piosenek to trzeba goglować, bo ani jednego słowa nie wyłowisz prosto z piosenki.

Odnośnik do komentarza

Instrumentalnie zespół jest dobry, ale sam Nergal to dno. Może noe rozumiem death metalu, ale jego bełkot powoduje u mnie śmiech, ale przeważnie to wyłączam ten je.bany syf. Jak można być takim wokalistą, który jedyne co robi to warczy, a żeby sprawdzić tekst piosenek to trzeba goglować, bo ani jednego słowa nie wyłowisz prosto z piosenki.

 

 

bo się kupuje oryginała i masz tam tekst piosenek, przeklęty piracie <_<

 

 

trzeba mieć naprawdę fantazje, żeby zarzucać death metalowej kapeli trudność w zrozumieniu słów podczas growlowania.

Odnośnik do komentarza

Instrumentalnie zespół jest dobry, ale sam Nergal to dno. Może noe rozumiem death metalu, ale jego bełkot powoduje u mnie śmiech, ale przeważnie to wyłączam ten je.bany syf. Jak można być takim wokalistą, który jedyne co robi to warczy, a żeby sprawdzić tekst piosenek to trzeba goglować, bo ani jednego słowa nie wyłowisz prosto z piosenki.

 

 

bo się kupuje oryginała i masz tam tekst piosenek, przeklęty piracie <_<

 

 

trzeba mieć naprawdę fantazje, żeby zarzucać death metalowej kapeli trudność w zrozumieniu słów podczas growlowania.

 

Przepraszam bardzo ale nieźle zaśmierdziało hipokryzją :lol: pewno 0 mp3 na kompie, nie?

 

Sorry, ale jeżeli Nergal kiedy jest u Wojewódzkiego (dawno temu) albo tak jak ostatnio na TVN 24 i pier.doli o szczerości w tekstach i przesłaniu, to jak mam tak nie pisać? Jakie przesłanie, skoro z samej piosenki żadnego słowa nie mogę wyłowić? Śmieszne to dla mnie.

 

Widocznie mam za mało mroku w duszy żeby zrozumieć growl i sam jego sens.

Odnośnik do komentarza

Sens jego jest taki, że stanowi uzupełnienie instrumentów.

Rozumieć go nie musisz, tak jak nie rozumiesz co do joty szybkich sekwencji granych na przesterowanej gitarze.

Chcesz zgłębić muzykę, sięgasz po tekst tudzież partytury.

 

Ale ogólnie Slipknot jest lepszy niż Behemoth, prawda?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko co to ma do rzeczy, bo oba zespoły łączy tylko to, że są metalowe. Ale tak, skoro tego chcesz to tak, dla mnie jest lepszy od Behemotha, tak samo jak parenaście innych metalowych kapel które słucham.

 

Aczkolwiek wiedziałem ze dyskusja się do tego sprowadzi, kwestia gustów i jaki zespół jest lepszy/gorszy, co za gówniarskie myślenie.

 

Wyraziłem swoje zdanie, tyle ;) I bez napinki.

Odnośnik do komentarza

Instrumentalnie zespół jest dobry, ale sam Nergal to dno. Może noe rozumiem death metalu, ale jego bełkot powoduje u mnie śmiech, ale przeważnie to wyłączam ten je.bany syf. Jak można być takim wokalistą, który jedyne co robi to warczy, a żeby sprawdzić tekst piosenek to trzeba goglować, bo ani jednego słowa nie wyłowisz prosto z piosenki.

 

 

bo się kupuje oryginała i masz tam tekst piosenek, przeklęty piracie <_<

 

 

trzeba mieć naprawdę fantazje, żeby zarzucać death metalowej kapeli trudność w zrozumieniu słów podczas growlowania.

 

Przepraszam bardzo ale nieźle zaśmierdziało hipokryzją :lol: pewno 0 mp3 na kompie, nie?

 

Sorry, ale jeżeli Nergal kiedy jest u Wojewódzkiego (dawno temu) albo tak jak ostatnio na TVN 24 i pier.doli o szczerości w tekstach i przesłaniu, to jak mam tak nie pisać? Jakie przesłanie, skoro z samej piosenki żadnego słowa nie mogę wyłowić? Śmieszne to dla mnie.

 

Widocznie mam za mało mroku w duszy żeby zrozumieć growl i sam jego sens.

 

 

0. Do tego wszystkie programy oryginalne.

 

Masz za mało mroku w duszy by rozmawiać o Behemocie :angry2:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.radiozet.pl/Programy/Duzy-Wywiad-Radia-ZET

 

wywiad w radiu zet, Nergal i Prokop. Imo bardzo fajnie to wyszło, wywiad jest długi (godzina), ale dobrze się tego słucha, pomijając parę przestojów ze strony Nergala. Bardzo różne tematy są poruszane i można się wiele dowiedzieć, co by rozwiać jakieś wątpliwości. Co by nie mówić o Nergalu, to na pewno grzeszy inteligencją i zdrowym podejściem.

Odnośnik do komentarza

wybierasz sie na koncert kotku? jak tak to do jakiego miasta? czekam na relacje jak cos.

 

 

Olszu miałem w planach już od paru miesięcy wybrać się do stodoły 25-tego, ale wyszło, że wyjeżdżam jutro z kraju i wracam dopiero 30-tego, a potem wracam do siebie, także du.pa. Zawsze coś wypada i w sumie tylko raz na nich byłem, jak grali charytatywnego z Vaderem.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko co to ma do rzeczy, bo oba zespoły łączy tylko to, że są metalowe. Ale tak, skoro tego chcesz to tak, dla mnie jest lepszy od Behemotha, tak samo jak parenaście innych metalowych kapel które słucham.

 

Aczkolwiek wiedziałem ze dyskusja się do tego sprowadzi, kwestia gustów i jaki zespół jest lepszy/gorszy, co za gówniarskie myślenie.

 

Wyraziłem swoje zdanie, tyle ;) I bez napinki.

[napinka]ile ty masz lat?[/napinka]

 

nie ma przesłania, bo nie rozumiem, co gość śpiewa, kwiiiik!!!

 

"Zbrodnia i Kara" Dostojewskiego też nie ma przesłania, bo nie rozumiem po rosyjsku...

 

Made my day :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w sobote bylem na koncercie, bardzo spoko bylo.

 

o 16 poszedlem z nowa plytka do empiku po autograf. troche postalem w kolejce z roznymi obrzydliwymi brudasami, do tego niestety bylo sporo mlodziezy... dostal autografy calej trojki, uscisk dloni itd. nic wielkiego ale fajnie miec podpisana plyte. no i jakis typ przedemna dal nergalowi pierniki.

 

koncert zaczal sie od black river. fajnie grali w sumie chlopaki, taki mocniejszy motorhead dla biedakow jak okreslilem to z kumplem. nie mniej jednak niezle na rozgrzewke. potem gral azarath czyli typowe tru szatany. bylo oczywiscie troche pie.rdolenia o rydzyku, o moherowych beretach co jest norma kiedy do torunia jakies szatany wpadaja. to mi sie akurat mniej podobalo, ale w sumie grali dosc dobrze. taki mega prosty death. potem byl hermh. no takiego go.wna to ja dawno nie slyszalem xD nie dosc, ze wokalista wyglada jak jabba z gwiezdnych wojen, to jeszcze grali cos troche w stylu nightwish. masakra. byla przynajmniej okazja, zeby sie zregenerowac i posaczyc browarki.

 

potem przyszly behemoty. zaczelo sie od ov fire and void z nowej plyty, potem sie przywitali i zaczeli grac kawalki ze starszych plyt. byly klasyki, byl demigod, conquer all, decade of therion (pisze tylko to co pamietam). blyskaly jakies ognie, iskry itd. fajnie sie to prezentowalo. potem grali chant for ezkaton, czyli koncertowy masakrator. na zywo ten kawalek brzmi super. troche walczylem w mlynie ale od kilku dni jestem ledwo zywy wiec ponioslem kleske w starciu z ortodoksyjnymi brudasami. jeden z nich mial koszulke zespolu "miecz wikinga" co wzbudzilo moj szacunek. na koniec zagrali najlepszy utwor z nowej plytki, czyli lucifer.

 

ogolnie bylo dobrze, na zywo brzmia super i zabawa byla konkretna. za rok ponoc maja znow miec trase w polsce, o torun zawsze zahaczaja wiec pewnie sie znow przejde.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...