Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia scena zrealizowana dobrze, ale mogli sobie darować kamerę przed siebie gdy trinity wypowiada "hello..."

ogólnie ostatnie odcinki dobre, najlepszy to 9, niezły schiz był.

W 11 epie parę niedociągnięć i bezsensownych akcji, ale czepiać się nie będę.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, 3 ostatnie epy były naprawdę zaje'biste (9,10,11), bardzo emocjonujące (kosztem paru głupich błędów ale to inna sprawa). Zobaczymy co będzie w 12 epie, póki co rozczarowałem się tylko trochę kiedy zginął Lundy, lubiłem typa, myślałem że może Debra zginie xD (nie wiem, jakaś przekoloryzowana jest imo). No i ta dziennikarka jakaś wkur'wiająca, dobrze że się zabiła. Poza tym nie mam pytań, świetny serial :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Uśmiercili jedną z najważniejszych postaci w serialu, najważniejszą dla Dextera. Jakkolwiek dobry piąty sezon by nie był, to i tak pozostanie - przynajmniej u mnie - pewien niesmak, mimo tego, że przeczuwałem, że tak zakończy się ten odcinek. Eh...

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Odcinek w sieci wiec walic spoilery

 

 

Rita nie zyje:

- dexter zostaje z 3 dzieci, w jaki sposob niby bedzie kontynuowal teraz swoje dziela?

- reakcja przyjaciol i rodziny, to jest (pipi)a arcyciekawe, Debra dozna szoku kolejnego, nie tylko ona traci wszystkich wokoł, przeczuwam chorobe psychiczna

- dexter bedzie musial jakos zmylic policje, moze upozoruje samobojstwo Rity? pociecie sobie zyly w wannie. No ale na pewno bedzie pasowac zbytnio do schematu trinitiego. Nie mam pojecia co zrobi.

- quinn moze zacznie cos przeczuwac, polaczy pare faktow i zacznie sledztwo na wlasna reke

 

 

A teraz na temat odcinka:

- co z rodzinka arthura? przeciez dobrze wie jak wyglada Dexter, wydadza go jak nic, i watpie by dexter potrafil sie jakos z tego wykrecic, co porabial w domu mordercy. Chyba ze jakos to polaczy razem z wyjasnieniami smierci Rity.

- pogon samochodem - nie mozna bylo (pipi)a powiedziec zonce - sorry (pipi)a, PROWADZE!!!!

- Arthur widzial ze d ex wypada z komisariau, sadzilem ze ma jakas pulapke na dexa.

- dlaczego go nie za(pipi)al na szybk ow furgonetce

 

odcinek swietny, sezon najlepszy, serial pokazał swoja dojrzałośc ostatnia sceną, zadnych happy endów.

Odnośnik do komentarza

Odcinek mistrzostwo i w ogóle jaram się jak coś co się jara, bardzo dojrzałe zakończenie, tego się w sumie średnio spodziewałem, pytanie tylko co zrobią z

- co z rodzinka arthura? przeciez dobrze wie jak wyglada Dexter, wydadza go jak nic, i watpie by dexter potrafil sie jakos z tego wykrecic, co porabial w domu mordercy. Chyba ze jakos to polaczy razem z wyjasnieniami smierci Rity.

?

 

Zostawią to po prostu? Boję się trochę, że pójdą na łatwiznę i wymyślą coś rodem z prison brejka, a nie oczekuję takich rozwiązań od Dextera. Imo jest to za poważna kwestia, żeby ją zostawić, ale rozwiązanie tej sytuacji też nie przychodzi mi na myśl. Podbijam tutaj Milana, może nie ten synalek, ale matka/żona Artura na bank wyda (powinna przynajmniej, patrząc na jej wcześniejsze osiągnięcia xD) Dextera. Było oczywiście pare niedoróbek o których już wspomniano, więc nie będę się rozpisywał.

 

No, zobaczymy jak to będzie. Propsy w każdym bądź razie.

Odnośnik do komentarza
- pogon samochodem - nie mozna bylo (pipi)a powiedziec zonce - sorry (pipi)a, PROWADZE!!!!

No właśnie dlatego świętuję jej zaj,ebanie. Tak wkurzającej postaci nie było wcześniej w tym serialu. Raz, że się ku,rwi na lewo i prawo, to jeszcze naszemu bohaterowi dupę zawraca, jak jej bachor ma głupi kaszel ;/ Dobrze, że jej nie ma. Mój kumpel podesłał mi na gg cytat z jakiejś zagranicznej stronki:

 

 

'good riddance to bad rubbish. i've been hoping for rita to be gone since season one. glad she was killed as well, instead of just leaving. i think that the writers realized that they made a mistake with the marriage, and removing it just reinforces my opinion.'

 

Babsztyl z anemią wreszcie poszedł, hell yezz :diablo:

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

e tam, była jednak kochającą żoną i dobrą matką, a jej smierc to wina dextera i jego dzieciecych widzimisie, ze to on musi zabic trinitiego , w dodatku nie szybko tylko w tym swoim rytuale.

 

Pozbawil dzieci matki, w sumie to powinien sobie strzelic w leb, i wrzucic sie do morza.

Ch,uj w dupe dexowi.

 

wolalbym juz zeby Debra zdechla, czego sie spodziewalem szybciej, po wizycie artura w jej domu.

Odnośnik do komentarza

e tam, była jednak kochającą żoną i dobrą matką, a jej smierc to wina dextera i jego dzieciecych widzimisie, ze to on musi zabic trinitiego , w dodatku nie szybko tylko w tym swoim rytuale.

 

Pozbawil dzieci matki, w sumie to powinien sobie strzelic w leb, i wrzucic sie do morza.

Ch,uj w dupe dexowi.

 

wolalbym juz zeby Debra zdechla, czego sie spodziewalem szybciej, po wizycie artura w jej domu.

Pier.dolisz przynajmniej nie będzie części farmazonów tylko "pure action" xD

Odnośnik do komentarza

Takiego zakończenia nie spodziewałem się.Bardziej wstrząsnęła mną jedynie śmierć Locke'a w finale 4ego sezonu.

 

Nigdy nie traktowałem Rity jako zapychacza, ani jej postać mnie nie wkurzała (moze jedynie ta przesłodzona twarz i głos trochę irytowały), dlatego trochę żałuje jej zejścia.

 

Scenarzyści nieźle namieszali i jestem ogromnie ciekawy jak to wszystko rozplączą w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Trochę to naciągane, ona wraca do domu po cośtam, Dziadek czeka na nią zamiast (pipi)ć (oczywiście trafiają na siebie), Dexter junior siedzi se w kałuży krwi jak Dexter senior.

- reakcja przyjaciol i rodziny, to jest (pipi)a arcyciekawe, Debra dozna szoku kolejnego, nie tylko ona traci wszystkich wokoł, przeczuwam chorobe psychiczna

- dexter bedzie musial jakos zmylic policje, moze upozoruje samobojstwo Rity? pociecie sobie zyly w wannie. No ale na pewno bedzie pasowac zbytnio do schematu trinitiego. Nie mam pojecia co zrobi.

- quinn moze zacznie cos przeczuwac, polaczy pare faktow i zacznie sledztwo na wlasna reke

Tez mnie to ciekawi. Jak on się z tego wyplącze. Debra zacznie coś podejrzewać bo Dex był pierwszy na miejscu zbrodni, bez kamizelki, jeszcze im pokazał co i jak. Połączy to z Ritą w wannie.

 

- co z rodzinka arthura? przeciez dobrze wie jak wyglada Dexter, wydadza go jak nic, i watpie by dexter potrafil sie jakos z tego wykrecic, co porabial w domu mordercy. Chyba ze jakos to polaczy razem z wyjasnieniami smierci Rity.

Tak, ale nie wiedzą przecież kim jest. Myślą, że się nazywa Kyle Butler. Oczywiście to znowu można połączyć bo Dex był pierwszy na miejscu. Może powiedzą, że tam był jeszcze ten facet - Kyle Butler. Ale to nie jest znowu takie oczywiste z tą rodzinką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...