Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaje.biste. Mam jednak jedno pytanie:

 

Dexter jechał za trójkowym czy siedział w jego samochodzie/bagażniku? Kiedy odkręcił tą zatyczkę do oleju?

 

Może powiedzą, że tam był jeszcze ten facet - Kyle Butler.

 

To z kolei może naprowadzić na Dextera Quinna. Przed daniem mu w mordę, powiedział, że idzie zobaczyć miejsce zabójstwa Kyle'a Butlera.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ihmo quinn zejdzie troche z dexa (umarla twoja wife blabla). Ten sezon troche mnie nudzil - nie czekalem na kolejne odcinki, a final gdyby nie ostatnie sekundy bylby najgorszym z serii.

Z tego sezonu najlepiej zapamietam scene w klubie, kiedy dexter byl sledzony przez quinna i dialog jaki zastosowal dla odwrocenia uwagi:

 

 

- nie moge uwierzyc ze tu jest!

- ... kto?

- QUINN!

 

Xd

Odnośnik do komentarza

ŁAŁ. Bardzo mocna końcówka. Na plus, że to ostatnie czego mogłem się spodziewać, a na dodatek większość scen od początku odcinka nakręca na to, że ktoś wpadnie to kim jest DExter. Najpierw awantura z Quinnem, Debra goniąca za przeszłością, Dex w więzieniu, Podejrzliwa Rita, a na koniec takie boom.

Odnośnik do komentarza

Znaczy się Rita nie zyje? No ku.rwa takie rewelacje to w spoiler taga :/.

No NIE ZYJE

 

A tak BTW

tylko jedna rzecz mnie zastanawia, skoro batista widział dexa wiadomo z kim, to czemu nic nie zrobił kiedy odkryli kim jest trójkowy największy bug sezon
Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Oink, a co jesli Rita naprawde popelnila samobojstwo?

 

sluchajcie tego: dowiedziała sie kim jest dexter i nie wytrzymała psychicznie.

Mogł jej powiedziec trinity, mogla znalezc jakies dowody przypadkowo, choc watpie.

 

A wersja ze to trinity mozna jakos wyjasnic.

Adres mogł zdobyc z domu debry, albo sledzil dextera, takie zalamania czasoprzestrzeni sa mozliwe, bo dziwne juz bylo to ze dex dotarl przed trinity do jego samochodu, przeciez mial w ch,uj poslizg czasowy, no chyba ze go sledzil swoja fura.

Zayebał rite w wannie, a dzieciaka zostawil koło wanny, krew na podlodze pojawila sie oczywiscie z czasem, sam widok dziecka we krwi był symboliczny dla nas, w serialu raczej przypadkowy.

 

na pewno Rite zayebał on albo popelnila samobojstwo, nikt inny to byc nie mogł.

 

W ogole, troche zyebali z tym ukryciem sie w trumnie, mial za mało czasu moim zdaniem, no i sam fakt zadyszki był troche podejrzany, za latwo mu poszlo.

 

koniec koncow, jeszcze na nic tak nie czekałem jak chocby małe pierdniecie na temat nastepnego sezonu, serial po prostu trzyma norme, 4 sezony, a czlowiek z wypiekami czeka na 5.

Odnośnik do komentarza

On raczej nie po Miami jeździł, tylko spitalał w siną dal. Mnie bardziej zastanawia, jak scenarzyści wpadli na coś równie głupiego, jak Dexter schowany w bagażniku.

 

Mega super hiper twist na koniec też osiągnięty kosztem cudownego zbiegu okoliczności. Nie wiem kiedy niby Trójkowy zdążyłby jeszcze wpaść pojechać po strunach Ricie, na dodatek idealnie wstrzeliwując się w okienko czasowe, kiedy akurat niby wracała z lotniska.

Chyba że to naprawdę nie on, ale tutaj już wkraczamy na drogę totalnie absurdalnej teorii o jakimś naśladowcy dziadka...

 

Finał lepszy niż w sezonie 3, ale parę spraw osiągnięto idąc po trupach fabularnych. Co by nie było, wyjściówka do kolejnego sezonu jest rewelacyjna i jedyne czego bym sobie życzył w s5 to mniej Harrego wyskakującego z doniczki i żeby nie łapali głupawki pod koniec sezonu, kiedy zdają sobie sprawę, jak wiele wątków muszą pozamykać, żeby nie było takich rodzynów jak w dwóch ostatnich odcinkach.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no nie spitala sie w sina dal cieszac ryja z ramieniem opartym o siedzenie pasazera xD

Sadze ze akurat trinity mial wazniejsze rzeczy niz ucieczka, przeciez powrot do domu to bylo samobojstwo, dzieciak na wolnosci ktory zna jego twarz, i dexter ktory tylko sie na niego czai.

 

W miare rozkladania odcinka na czesci wychodzi coraz wiecej malych baboli, troche niesprawiedliwe moim zdaniem, bo sezon byl naprawde swietny.

Moze nie jest to flashforward gdzie dopieszczaja kazdy odcinek ze szwajcarska dokladnoscia, poswiecajac na to nawet pare miesiecy, ale wiecie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

oszukuje, albo zakopał synka Rity w podwórku.

Miami -> disneyland -> miami, iwszystko w godzine ;]

 

Ale ostatecznie moze mu pasował obrazek pt: synek patrzy na wykrwawiajaca sie mamusie w wannie, w koncu on mial podobnie z siostra ;]

Odnośnik do komentarza

A niektórzy widze nigdy sie nie zmienią:)

 

Krew Rity była zbyt czerwona, Dex w różowej koszuli wyglada jak pedał, dodatkowo Debra też miała rózową koszule co daje przerażający zbieg okoliczności, to jak Dex schował się w trumnie było głupie, lepiej by zrobił jakby schował się w rozkładanej kanapie. Tylko idiota zmienia kolor wozu z białego na czarny i dlaczego nie na czerwony?

Odnośnik do komentarza

No :whistling:

 

A ja tylko dodam jeszcze, że bardzo rozbawiła mnie scena, gdy po całej awanturze z aresztowaniem, Rita odholowuje Dexa na parking przed Bankiem, ten mówi, że będzie tuż za nią, po czym w 2 sekundy po tym jak ona odjeżdża z miną mega cwaniaka zaczyna popier/dalać w podskokach na parking. Diagnoza: Rita doznała nagłego zaniku pamięci, miała flash forward, nie miała za to lusterka wstecznego.

 

No ludzie, w Prizonie z tego typu motywów ryło całe forum, a tutaj już nie można uwagi zwrócić, bo to serialowa święta krowa i najlepiej pod karą chłosty udawajmy, że wszystko miało sens w tym odcinku.

 

Apropos kolejnego sezonu, to coś czuję, że w morderstwo Rity zostanie wplątany Elliot. Może nawet za sprawą Dextera :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...