Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie dwie tragedie...

lecimy...

zupdejtował sie, turn off konsola... wracam jest na off odpalam.... WoW dziala

widze ze ktos se zmienil kolor belki, tez chce.. klik klik zupdejtowaly mi sie trofea z ktorymi mialem problem od 4 dni... zmienilem kolor

obejzalem zdjecia... fajnie lepiej widac.

odpalalem konsola i gasilem dla AXNa, ale sie nie pojawialo, dopiero po zmianie jezyka na polski, wskoczylo

Pobawilem sie AXem .... lipa ogolnie ... ok posprawdzalem reszte wpisalem FaceBooka...

ok no to gramy dalej

Od tygodnia ciupie w Potapoi

Ostatnie dwie plansze do zdobycia wszystkich gwiazd i wskoczy mi trofeum Złoto :D

e.e. przecież to było by zbyt proste...

Gram skacze hamuje przyspieszam, kryzysowe sytuacje na ekranie a Gra robi co XD zwiechy i plum zaczynam od czekpointa o.O

Pykam w Potapoi tyle czasu i nic sie nie działo z rozgrywką, teraz zwiechy w losowych sytuacjach, nigdy dwa razy w tym samym miejscu (co by jeszcze latwiej nie bylo)

zdobylem gwiazdy ........ trofeum nie wpadlo......

Ide do arkade tam mam do przejscia jedna plansze jeszcze i wskoczy mi brąz za zdobycie w 5 planszach wszystkich Kwadratow

jak konsola zobaczy drugie trofeum to moze zaliczy mi i tamto złoto ......... pomyłka. żadne trofeum nie wpadlo.

A przejscie 5 planszy (ruchome platformy, skakanie, skakanie zero wytchnienia) To bylo przezycie... pogryzlem sobie wargi a serce pod gardlem jak spadlem na drugiej od konca platformie bo obraz zawisnął... i to nie na 0,5s ... conajmniej 1,5 .... pomyslalem ze zwiecha trwala... i w tym momencie ruszylo i spadlem w pisdu.

Co Teraz, nie gralem w reszte gier... boo ... mam nerwy, dzis juz nie gram... zmęczyłem sie.

 

Powiedzcie mi co sie dzieje z trofeami ktorych konsola nie zalicza ? resetowalem i odpalalem konsole jeszcze raz i gre znow i nic, przeszedlem 1 tak dla checy ale tez nie wpadlo to złotko.... no i co teraz :/

ha a jak zrobic reszte jak Potapoi przestal byc grywalny XD przeciez nie bede caly czas liczyl na fuksa, ta gierka i tak mi niszczyla nerwy bez tych problemow... ale chociaz wczesniej to lubiłem.......... Teraz już nie :geek:

Odnośnik do komentarza

Dalej nie aktualizują mi się trofea, eh. Od dwóch tygodni zawiesza mi się synchronizacja w okolicach 20 %.

Mi od kilku tygodni wyskakuje błąd na 10 %. Na innym forum przeczytałem, żeby spróbować rano-niby mniejsze jest wtedy obciążenie serwerów. Rzeczywiście-trwało to z parę minut, ale zsynchronizowały się trofea.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co te pretensje względem języka polskiego w konsoli. To, że jedno czy dwa wyrażenia nie brzmią po polsku tak naturalnie jak po angielsku to nie powód by wieszać psy na polonizacji XMB. W końcu w samochodzie też wolimy jak komputer wyświetla (czy mówi) nam dane informacje w języku polskim niż w angielskim czy nie daj Boże niemieckim hehe. Teraz jak wpadnie do mnie młodszy kuzyn to nie będzie miał problemów z obsługa nawet bardziej specjalistycznych opcji w XMB.

 

No i w końcu mogę sie zalogować z konsoli własnym nickiem na naszym forum :D

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie jestem po wczorajszym głębszym przeanalizowaniu nowego FW o numer 3.10.

 

Język Polski jest już dostępny ale czy naprawdę jest potrzebny do szczęścia? Menu PS3 zawsze było dość przejrzyste a angielski był na naprawdę podstawowym poziomie którego w dzisiejszych czasach każdy powinien znać. No ale fakt faktem że Sony Polska w końcu dociągnęła temat do końca. W prawdzie XMB dla PSP i PSStore wciąż jest po angielsku (i w sumie to bardziej wymaga polonizacji niż menu konsoli) ale liczę że w niedalekiej przyszłości coś się zmieni.

 

Facebook mnie zbytnio nie interesuje więc się nie będę na ten temat wypowiadał.

 

AXN. A właściwie materiały wycięte z AXN'a to chyba tylko jakaś interaktywna reklama. Jeden film (xXx z polskim lektorem) w jakości YouTube'a to lekka kpinka. Pomysł fajny ale realizacja już troszkę nie wyszła. No to nie jest telewizja bo kanał nie jest nadawany na żywo.

 

Innymi słowy FW przydatny chyba tylko dla nas bo wprowadza język rodzimy i to wszystko...

Odnośnik do komentarza

Dalej nie aktualizują mi się trofea, eh. Od dwóch tygodni zawiesza mi się synchronizacja w okolicach 20 %.

Mi od kilku tygodni wyskakuje błąd na 10 %. Na innym forum przeczytałem, żeby spróbować rano-niby mniejsze jest wtedy obciążenie serwerów. Rzeczywiście-trwało to z parę minut, ale zsynchronizowały się trofea.

OK, dzięki za radę spróbuję w weekend.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Dobre to 3.10...

Rozłącza mi pada i działa tylko na kablu...resetowałem ustawienia i nie działał pad dalej...a chwile później sam się połączył z konsolą

U brata identyczna sytuacja.

Może 3.10 nie lubi slimów?

A i zwiechy mam teraz jakoś czesto przy śmiganiu po menu lub trofeach.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Sony za nowy Firmware po aktualizacji same problemy nie mogę się połączyć z PSN akurat sobie w bete BC2 chciałem pograć więc super. Nie mam opcji z AXN konsola zaczęła łapać zwiechy, ma jakieś problemy z połączeniem się z padem, żeby ją wyłączyć to pare razy musiałem przycisku z tyłu użyć bo zero reakcji, mam PS3 60. Same plusy normalnie

Edytowane przez prymek
Odnośnik do komentarza

W czwartek wieczorem wreszcie zakupiłem PS3 (Slim 250 GB). Dzisiaj zachciało mi się aktualizacji firmware do 3.10 (przez pendrive) - od tego czasu pad działa mi tylko przez kabel, a pilota nie mogę w ogóle zarejestrować.

 

Wie ktoś czy mogę to jakoś naprawić?

 

Pomocy

 

 

Edit - po kilku resetach konsoli wszystko zaczęło działać. Tęsknie za PSX/PS2 - tam tylko wrzucało się płytkę :)

Edytowane przez VVV
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Sony za nowy Firmware po aktualizacji same problemy nie mogę się połączyć z PSN akurat sobie w bete BC2 chciałem pograć więc super. Nie mam opcji z AXN konsola zaczęła łapać zwiechy, ma jakieś problemy z połączeniem się z padem, żeby ją wyłączyć to pare razy musiałem przycisku z tyłu użyć bo zero reakcji, mam PS3 60. Same plusy normalnie

Tez mam werrsje 60GB. Jak na razie 0 problemow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...